320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    See oli tõepoolest täielik taktikaline meistriklass, et mindi julgelt kõrget survet tegema, teades ise väga hästi, et kaitseliin on olnud terve hooaja ja suure tüki eelmistki täielik sõel. Et vastased vähegi normaalselt rünnakule pääsedes kohe ära löövad, tuli kõike eelnevat arvestades kahtlemata suure üllatusena, mida oli tõepoolest raske ette näha. Eriti kui oled pannud kolmese kaitseliini, kus üks mees on hoopis puhas äärekaitsja ja üks mees ei saa üldse aru, mida ta seal liinis tegema peaks. Lovren elas pidevalt nii keskel Škrteli külje all, et Moreno jäi äärde täiesti üksi ja Valencia sai tema vastu mängida pmtslt loomade jalgpalli, löö aga tühja tsooni ja jookse järele, kolmest-neljast ühe ikka võidad ja sellisest protsendist pika mängu jooksul piisab rohkem kui küllaga.

    Noh ja seda kolmest liini siis toetavad päkapikk ja vanainimene, kellest üks ei ulata hüpata ja teine ei jõua joosta. Vastas kaks jurakat, kes teevad neile füüsisega puhtalt ära. Lisaks veel nihutad ühe oma tublimatest keskväljameestest kuskile paremale, kus ta peab ennekõike tegelema vastaste kiire ääre mahavõtmisega, nii et pole aega rünnakule mõeldagi. Tõepoolest, LvG ei mänginud Rodgersit üle - Rodgers mängis ennast ise auti.
    Noh, Valenciale muidugi propsi. Hästi jooksis seal äärel. Ääre ründajatel ongi, eriti kontratel see eelis, et võta üks mees ette ja anna pass värava alla. Värava olukorras olid Lallana ja Allen lausa kahekesi tal ees, seega taktikaliselt kõik korras. Moreno kondab seal ees ja teised katavad tema koha vajadusel ära. Kõik õige ju. Ilmselt BR ei arvestanud, et Gerrard ei näe enam vanadusest ja Coutinho ei viitsi seekord kaitsesse tagasi tulla ja Allen ei viitsi täna mängida. Teise puhul oli Moreno oma "headuses". Jälgin palli, mitte mängijat. Siiski individuaalsed lapsikud eksimused, nii kaitses kui ründes kaotasid selle mängu 1 pa. Aga see on minu arvamus ainult... 2 pa muidugi eeldas tänu 2-0 seisule sellist jookse-viska mängu. Kolmas oli Lovreni järjekordne jne jne... . ja ise ei löönud jne jne. Allen oli kunagi jumala normaalne vend... jne jne. Selle mängu kaotasid minuarust ikkagi need päkapikud, vanurid ja muud loomad, mitte BR. Aga võimalusi loodi vist sama palju kui eelneva hooaja peale kokku, nüüd vaja meestele enesekindlus sisse sööta-joota.

    Kommentaar


      Kusjuures, see 1-0 värav. Minu arust oli Lallana kaitsetegevus seal päris kohutav. Tema asi oli minna Alleni seljataha seda tsooni kuhu Valencia läbi murdis katma. Selle asemel chillis niisama seal Alleni kõrval.

      Kommentaar


        Nii, nüüd tulevad siis sellised huvitavad väited. Asi kipub päris segaseks ja hapuks minema - kardan, et siin on vaid üks viis kuidas see (jälle) lõpeb.
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Kusjuures, see 1-0 värav. Minu arust oli Lallana kaitsetegevus seal päris kohutav. Tema asi oli minna Alleni seljataha seda tsooni kuhu Valencia läbi murdis katma. Selle asemel chillis niisama seal Alleni kõrval.
          Kohutav oli see kuidas Coutinho Roonely järgi lonkis ja isegi ei üritanud kaasa kiirendada.
          FC Flora

          Kommentaar


            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
            Kohutav oli see kuidas Coutinho Roonely järgi lonkis ja isegi ei üritanud kaasa kiirendada.
            Seda ka jah. Lisaks veel see, kuidas 2-0 värava ajal Skrtel otsustas, et pole mõtet Van Persiet katta. Jonesi tegutsemine 1. värava puhul oli ka suht lamp. Mis mõttes nagu ta läks nurka ära arvama :S , oleks kohal seisnud, siis oleks ilmselt ära tõrjunud (nagu de gea igas olukorras tegi).

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Seda ka jah. Lisaks veel see, kuidas 2-0 värava ajal Skrtel otsustas, et pole mõtet Van Persiet katta. Jonesi tegutsemine 1. värava puhul oli ka suht lamp. Mis mõttes nagu ta läks nurka ära arvama :S , oleks kohal seisnud, siis oleks ilmselt ära tõrjunud (nagu de gea igas olukorras tegi).
              jep De Gea lihtsalt seisis ja tal vedas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                jep De Gea lihtsalt seisis ja tal vedas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                Said koolis IQ viie?

                Kommentaar


                  Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                  Said koolis IQ viie?
                  IQ 5 on isegi Linnupoja kohta natuke karm mõnitus

                  Kommentaar


                    No eks kunagi tuleb ju kuskilt alustada! äkki kunagi saavutan elus samapalju kui sina!!!
                    Mulle kui täitsa IQ koolis viie saanud inimesele lihtsalt no kurat tead tundus siuke nali, et De Gea tegi mitmeid kordi natukene rohkem kui seisis, aga no mis mina seismisel ja kõndimisel või jooksmisel vahet teen hehhhhhh!
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar




                      Lovrenist ja De Geast rääkis põhjalikumalt ka SkySportsi parim nö jalkasaade MNF. Pre matchi alt leiab siis vastavad lõigud kuskil 26ndast ja 16ndast minutist vastavalt.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Nüüd tahaks, et nad räägiksid ka traditsioonide välisest kaitsemängust. Hetkel on töö poolik.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Päris hea analüüs. Tea kas Rodgers vaatas ka?
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            No eks kunagi tuleb ju kuskilt alustada! äkki kunagi saavutan elus samapalju kui sina!!!
                            Mulle kui täitsa IQ koolis viie saanud inimesele lihtsalt no kurat tead tundus siuke nali, et De Gea tegi mitmeid kordi natukene rohkem kui seisis, aga no mis mina seismisel ja kõndimisel või jooksmisel vahet teen hehhhhhh!
                            Ära loe google translatori abiga otsetõlkes kõike. 3 dollarit ilmselgelt juhtis tähelepanu sellele, et De Gea ei hüpanud lampi kuskile nurka minema ja jäi õige kohapeale ning tegi ennast seal suureks ja sai kõik kätte raisk!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                              Ära loe google translatori abiga otsetõlkes kõike. 3 dollarit ilmselgelt juhtis tähelepanu sellele, et De Gea ei hüpanud lampi kuskile nurka minema ja jäi õige kohapeale ning tegi ennast seal suureks ja sai kõik kätte raisk!
                              Minu arust esimese värava ajal Jones ei näinud löögihetke ja see segadusse ajaski. Ilmselt poleks ka ära võtnud kui oleks õigele poole läinud.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                                Ära loe google translatori abiga otsetõlkes kõike. 3 dollarit ilmselgelt juhtis tähelepanu sellele, et De Gea ei hüpanud lampi kuskile nurka minema ja jäi õige kohapeale ning tegi ennast seal suureks ja sai kõik kätte raisk!
                                Arvestades, et dollarionu arvab, et kõik premmi väravavahid oleks kõik selle mängu löögid ära võtnud samamoodi nagu De Gea (varuväravavahte me ilmselt ei arvesta), siis mu meelehärm on ilmselgelt mõjutatud suurepärase De Gea disrispektimise pärast! Ja ilmselgelt ta ei mõelnud nii
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X