320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Perse! Agger pooleks. Käeluu murdis ära. Lähitulevik ebaselge.

    Kommentaar


      eilne mängi nii p..s et keegi ei viitsi isegi kommenteerida..
      II p.a läks veel kuidagi käima ,aga esimene oli küll paar liigat allapoole tase.
      Ükskõik kes söödab või mis suunas ,vastane ikka enne palli juures

      Kommentaar


        Ei ütleks , et asi oli nii hull ,minu arust oli blackburnil esimesel poolel üks võimalus mis kasutati ka resultatiivselt , ma vaatan seda mängu hetkel uuesti ja noh ,Reina oli värava löömise ajal jumal teab kus!Hea ,et Bellamy ka lõpuks väravaga maha sai.
        mc jünger.Anus Äärits.

        Kommentaar


          Tuleb taaskord tõdeda, et oli kaunis masendav mäng. Kahte asja me nähtavasti sel sügisel ei oska: väravaid lüüa ja vasturünnakuid kaitsta. McCarthy värav oli klassikaline koll 'pooli vastu: kaitseliin uinus nagu nõiutult ja Reina seikles tundmatul maal. Oli vaid sentimeetrite küsimus, et Blackburn mängu lõpus teist samasugust ära ei löönud. Hyypiä-Carra koosmäng tekitab juba halle juukseid.
          Rünnakul olime taaskord hambutud. Ei saanud päris hästi aru, miks oli vaja Pennant nii vara välja vahetada - sinna läks meie lootus ääre kaudu midagi valmis meisterdada. Crouch jättis oma kohmakusega liiga mitu võimalust kasutamata. Bellamy sai lõppude lõpuks õnneks korragi pihta.
          Kui neid võõrsil komistamisi võis veel kuidagi andestada, siis see punktikaotus oli juba väga valus. Eriti kui peakonkurendid täies koosseisus võitsid. Seis on nukker ja tuleval pühapäeval toimuv lihtsalt liiga oluline juba.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Ei saanud päris hästi aru, miks oli vaja Pennant nii vara välja vahetada
            Samas ega Pennant enam teisi poole alguseks millegi märgatavaga enam hakkama ei saanud ning Garcia sekkumine tõi Liverpooli mängu paljuoodatud elavnemist ning ohtlikumat tegutsemist. Õige vahetus minu arust.
            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
            Cry welcome to the song.
            And as it lifts you, time to move on.
            We go!

            Kommentaar


              Algselt postitas Sajets Vaata postitust
              Samas ega Pennant enam teisi poole alguseks millegi märgatavaga enam hakkama ei saanud ning Garcia sekkumine tõi Liverpooli mängu paljuoodatud elavnemist ning ohtlikumat tegutsemist. Õige vahetus minu arust.
              No minu arust ka ,et Pennant oli suht süsi juba .
              mc jünger.Anus Äärits.

              Kommentaar


                Algselt postitas reed Vaata postitust
                No minu arust ka ,et Pennant oli suht süsi juba .
                pennant on lahedalt kiire vend. mis mind ainult häiris oli vahepeal ta tsendertuste (eba)täpsus. vaikselt juba vana hea garry n.

                Kommentaar


                  No ma tunnistan ausalt, et täna mul oli keskendumisraskusi. Pole minu puhul mingi uudis viimasel ajal, aga ega Punased vaatajasõbralikku mängu nüüd küll ei pakkunud. Bordeaux ka mitte. Viimased kümme minutit ehk välja arvatud.
                  Crouchi pealöök andis vajalikud kolm punkti, aga keskväli Garcia, Zendeni ja Gonzalezega on tõesõna lahjavõitu. Euroopas ajab asja ära, aga Premieris hakkaks küll hirm, kui see seltskond koos platsil viibiks. Mängu oma kätte nad ei saa ja jõulises lahingus lükataks armutult kõrvale.
                  Aga PSV tänane võit lubab üpris rahuliku südamega seda turniiri edasi vaadata. Loodetavasti saame Anfieldil ilusasti edasipääsu enne Türgi-reisi vormistatud.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    1-0 võit võõral väljakul ükskõik, mil viisil on väga hea tulemus ja ausõna, mind ei huvita, et mängiti keskpäraselt... tegu oli siiski Meistrite Liigas võõrsilmänguga. 3 punkti lisaks ja grupis soodne liidripositsioon.
                    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                    Cry welcome to the song.
                    And as it lifts you, time to move on.
                    We go!

                    Kommentaar


                      üks asi, mis minule jalgpalli/spordi juures ei meeldi, on see, et mängust tahetakse teha faktoloogiat - no ei ole huvitav ju!

                      vaata Sajets, jube lahe on, et mansa suudab võita, võõrsil, über-tugevat vastast (ei ole iroonia). Tra, aga kuhu kohta jääb kvaliteetne meelelahutus? Sama hästi võiksin Livescore'is mängu jälgida ja onaneerida... mis on tunduvalt mõnusam.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Reservid on meil pees mis pees. Eile sai peapõrutuse ja mõne muugi obaduse vv Martin. Mäng jäi tal pooleli, kaotasime Borole 2:3, väravad lõid Idrizaj ja Lindfield. Aga kaitseliini mängu LFC koduleht kõrgelt ei hinda. Küll saavad kiita Danny Guthrie ja vahetusmees Adam Hammill.
                        Gary Abletti meeskond pole võitnud sel hooajal veel kordagi ja mina hakkan küll kahtlema, kas järelkasvu andmine selle mehe kätte ikka oli õige otsus.
                        Ah jaa - Boro poolel jooksis ootamatult väljakule meie kõigi lemmik: Jõuluvana. Oh seda rõõmu.

                        'pool: Martin (Roberts 60), Peltier (Threlfall 66), Smith, Roque, Hobbs, Mannix, El Zhar, Guthrie, Lindfield (Hammill 75), Idrizaj, Anderson.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          üks asi, mis minule jalgpalli/spordi juures ei meeldi, on see, et mängust tahetakse teha faktoloogiat - no ei ole huvitav ju!

                          vaata Sajets, jube lahe on, et mansa suudab võita, võõrsil, über-tugevat vastast (ei ole iroonia). Tra, aga kuhu kohta jääb kvaliteetne meelelahutus? Sama hästi võiksin Livescore'is mängu jälgida ja onaneerida... mis on tunduvalt mõnusam.
                          Nuttu ja hala võiks valada siis kui kodus Bordeaux vastu mängitaks samamoodi kui kolmapäeval. Siis oleks ikka pisut kahtlane juba. Aga võõrsilmängus on ennekõike tähtis oma värava puhtana hoidmine. Siis tuleb vastastele värava löömine ja alles siis kunn mängupilt.

                          Ja 90 minutit onaneerida oleks ka vast tüütu ja kurnav
                          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                          Cry welcome to the song.
                          And as it lifts you, time to move on.
                          We go!

                          Kommentaar


                            We won it two times
                            We won it two times
                            Without murdering anyone. . .
                            We won it two times.
                            The Reward is Cheese.

                            Kommentaar


                              Mina pean jälle hiinlasi needma, lubasid nad mul ju seda õudust tund aega vaadata.
                              Häbi on sellise esituse järel. Vaju või maa alla. Liverpool, välismaalasi täis, mängib naljakal kombel täpselt nagu Inglismaa. Keskväljal kaotatakse pall, kaitses satutakse paanikasse ja lõpptulemus kah sarnane.
                              Midagi räägitakse meie justkui heast mängust esimesel kümnel minutil. Mina neid minuteid ei näinud. Kahjuks nägin aga tervikuna teist poolaega - alistunud, häbistatud 'pooli. Ainus mees, kes vähegi pea püsti võib hoida, on Momo Sissoko. Üksipäini rabas viimaste minutiteni tööd teha ja aitas vähemalt niipalju, et suuremaskoorilist kaotust ei tulnud.
                              Aga muidu... Kipub nii olema, et aina varem peab igal hooajal tõdema: tuleb neljanda koha eest võitlema hakata. Kahtlen, kas Rafa järgmisel suvel enam Hispaaniast pärinevale tööpakkumisele ära ütleb.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Lootsin just et pool suudab manule oha kätte näidata.kahju
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X