320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
    Yesilil pidi ka suur tulevik olema, aga säh sulle, pole temast mingit tolku.
    Yesil pole kunagi Origi tase olnud samas. Ei kujutaks ette, et ta samas vanuses MMil tegusid oleks teinud, isegi kui tal oleks Belgia pass.

    Kommentaar


      C'mon, Yesilil läks vigastustega ikka väga õnnetult. Tuli 19-aastasena, sai karikas paar mängu ning veetis esindusmeeskonna pingil ka aega, aga siis langes kaks korda järjest (!) põlve ristsidemete vigastusega väga pikaks ajaks välja. Ega ei saagi eeldada, et tema karjäär pärast seda koheselt (kui üldse) tuurid üles võtab. Sai vist alles peale suve uuesti mängima? Umbes poolteist aastat vahelt kadunud.

      Kommentaar


        The official Liverpool FC website. The only place to visit for all your LFC news, videos, history and match information. Full stats on LFC players, club products, official partners and lots more.


        Kahju, olin suur fänn.
        Kindlasti lööb Milanis läbi.

        Kommentaar


          Liverpool XI: Mignolet, Skrtel, Can, Sakho, Markovic, Moreno, Lucas, Henderson, Sterling, Coutinho, Borini.

          Substitutes: ‎Ward, Enrique, Lambert, Manquillo, Lallana, Ibe, Williams

          Balotelli maha parseldamine tundub aina tõenäolisem kui ta just vigastatud pole.

          Kommentaar


            Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
            Liverpool XI: Mignolet, Skrtel, Can, Sakho, Markovic, Moreno, Lucas, Henderson, Sterling, Coutinho, Borini.

            Substitutes: ‎Ward, Enrique, Lambert, Manquillo, Lallana, Ibe, Williams

            Balotelli maha parseldamine tundub aina tõenäolisem kui ta just vigastatud pole.
            Ei tohiks olla vigane. Tõesti, isegi pingil pole ja Ibe recalled. PSGsse minek?

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Ei tohiks olla vigane. Tõesti, isegi pingil pole ja Ibe recalled. PSGsse minek?
              Trennis teda ei olnud, vigastus on üsna tõenäoline. Viimasel ajal tal neid väikseid vigastusi ikka kuuldu järgi üsna palju olnud.

              edit: scratch that, teises foorumis väidetakse, et pidi haige olema.

              Kommentaar


                Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                Trennis teda ei olnud, vigastus on üsna tõenäoline. Viimasel ajal tal neid väikseid vigastusi ikka kuuldu järgi üsna palju olnud.

                edit: scratch that, teises foorumis väidetakse, et pidi haige olema.
                jep lugesin ka just, et väidetavalt haige.

                Kommentaar


                  Lallana juba pingil? Kiiresti paranenud.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Martin Montoya ? Kui reaalselt peaks tahtma Barcast ära minna, ei tea kas oleks väärt täiendus Liverpooli kaitsele ? Ma mõtlen, et võiks küll teda soetada, kui johnson lahkumas.

                    Kommentaar


                      Borini OUT - Ibe IN ASAP!
                      krt kus ma ei salli seda ründe duot Borini ja Lambert. Championshipi tiimile parajad raisk.
                      Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Grillnox Vaata postitust
                        Borini OUT - Ibe IN ASAP!
                        krt kus ma ei salli seda ründe duot Borini ja Lambert. Championshipi tiimile parajad raisk.
                        Funny
                        mc jünger.Anus Äärits.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Grillnox Vaata postitust
                          Borini OUT - Ibe IN ASAP!
                          krt kus ma ei salli seda ründe duot Borini ja Lambert. Championshipi tiimile parajad raisk.
                          Gift that keeps on giving
                          Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                          Kommentaar


                            Nojaa, nüüd on vist raske öelda, et Borini ja Lambert mõlemad on täiesti mõttetud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Grillnox Vaata postitust
                              Borini OUT - Ibe IN ASAP!
                              krt kus ma ei salli seda ründe duot Borini ja Lambert. Championshipi tiimile parajad raisk.
                              Jinx more please..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Grillnox Vaata postitust
                                Borini ja Lambert. Championshipi tiimile parajad raisk.
                                Ega ei oleks osanud ise paremini sõnastada.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X