320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Liverpooli MotM
    Huu dätt?

    Kommentaar


      See punase kaardi sangar/lammas - Danns.

      Kommentaar


        Kuhu foorumisse ma olen sattunud? Läbi ussimunni suudate Boltonist jagu saada ja siin mõni juba rõkkab ,et võimas võit,ilus jne. Ilusat ei olnud Pooli jaoks peale lõpptulemuse midagi!
        Premmi esimese poole meeskond peaks silmad kinni ka hetkel Boltonile ära tegema!
        Aga õnneks järgmises ringis saab ka Teie teekond otsa!
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Katastroof polnud tõesti kaugel. Ja see oli suuresti esimese poolaja uskumatu loivamise ja lõputu söödupraagi tulemus. Lallana oli uskumatult kehv, Allen ja Coutinho ei suurt paremad. Sterling jäeti taas täiesti üksi jooksma ja triblama.
          Aga seda peab küll ütlema, et Emre Can - sellel mehel on tulevikku. Raske öelda veel, mis positsioonil, aga palli mängida mõistab ja silma on väljakul toimuvat jälgida. Selle hooaja suurim leid 'poolis.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas budu Vaata postitust
            Kuhu foorumisse ma olen sattunud? Läbi ussimunni suudate Boltonist jagu saada ja siin mõni juba rõkkab ,et võimas võit,ilus jne. Ilusat ei olnud Pooli jaoks peale lõpptulemuse midagi!
            Premmi esimese poole meeskond peaks silmad kinni ka hetkel Boltonile ära tegema!
            Aga õnneks järgmises ringis saab ka Teie teekond otsa!
            Paraku on see liverpooli puhul tavaline see hooaeg, et mängitakse täpselt sama hästi/halvasti kui vastane.

            Kommentaar


              Kohtunikebrigaad sai ikka korralikult sõimata täna...

              Viimane sööt on ikka probleem, valed otsused. Õnneks Allen teenis kahe kolakaga selle punase ära. Lõpus väsitati Bolton ära ning suruti lihtsalt kasti ära.

              Can on vägev. Sellel tüübil on ikka tohutu potentsiaal.

              Markovici vigastus jätab derbyst eemale? Kõige hullem ei tundunud, aga tekitab ikkagi veidi probleeme...

              Kommentaar


                Algselt postitas budu Vaata postitust
                Kuhu foorumisse ma olen sattunud? Läbi ussimunni suudate Boltonist jagu saada ja siin mõni juba rõkkab ,et võimas võit,ilus jne. Ilusat ei olnud Pooli jaoks peale lõpptulemuse midagi!
                Premmi esimese poole meeskond peaks silmad kinni ka hetkel Boltonile ära tegema!
                Aga õnneks järgmises ringis saab ka Teie teekond otsa!
                Sa vaatad esimest korda karikamänge? Või oled tõesti täis lammas ? Võimas võit - nagu üle noatera, ilusate väravatega mängu lõpus või midagi äkki? Tüüpiline karika Liverpool ju. Õnneks tegid väiksed võlurid ja Can asjad ära! Cani tulevik võiks DM olla minumeelest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                  Sa vaatad esimest korda karikamänge? Või oled tõesti täis lammas ? Võimas võit - nagu üle noatera, ilusate väravatega mängu lõpus või midagi äkki? Tüüpiline karika Liverpool ju. Õnneks tegid väiksed võlurid ja Can asjad ära! Cani tulevik võiks DM olla minumeelest.
                  Ma arvan,et olen neid karikamänge sinust ikka kordi ja kordi rohkem vaadanud. Nu ei olnud ju kuskilt otsast võimas võit,pigem üks koba. Aga saite edasi ja asi ants!
                  Ja lambaks võid vaid ennast nimetada!
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budu Vaata postitust
                    Ma arvan,et olen neid karikamänge sinust ikka kordi ja kordi rohkem vaadanud. Nu ei olnud ju kuskilt otsast võimas võit,pigem üks koba. Aga saite edasi ja asi ants!
                    Ja lambaks võid vaid ennast nimetada!
                    ma vahel "vaatan"ka naisega kodus saksa seriaale , munnigi aru saamata.
                    mc jünger.Anus Äärits.

                    Kommentaar


                      Coutinho, Can ja Sterling!

                      Kommentaar


                        Bolton oli kesine ja oli vaja teist sama kesist meeskonda, et mängu natukenegi põnevust tekitada. Esimesel poolajal toimuski suhteliselt palju mõttetut rahmeldamist. Korraliku sidet liinide vahel ei olnud. Ja hoolimata sellest, et Boltoni kaitse oli kehva suutsid üksikud indiviidid olulistel momentidel hullema ära hoida. Meie rünnak viimases kolmandikus (kui me sinna jõudsime) oli/on mannetu. Liialt kauaks jääme palli äärelt äärele loksutama ja samas ei viitsi keegi kaitsjaid töödelda. Rohkem sirgjoonelisust on vaja sinna. Paari nurgalöögi ajal oli kastis ainult 3-4 meest. Mis toimub?
                        See, et me kaotusseisus viimasel 10nel minutil turmtuld oskame anda ei tule üllatusena. Meisterlik sööt Canilt ja õhust 1 puutega löök RSilt oli ilus. Veel imelisem oli Coutinho latist!

                        Pennal oli muidugi nali. Nagu terve ports muid vilesid. See, et Boltoni mehed ainult 2xkollast=punase said ja RS terveks jäi on ime. Kohtunik küll soosis jõulist mängu, aga ta ei suutnud vahet teha jõhkrutsemisel ja jõulisel mängul.

                        Kommentaar


                          Ilu iluks - tähtis on, et oli põnev ja võit tuli. Emre Cani võitluslikus ja võidunälg peaks kõigile eeskujuks olema. Olen täitsa nõus, et keskväli on selle mehe õigem koht - kui ikka kolmesest kaitseliinist üks nii kõrgele tõuseb (hea küll, seekord oli see hädavajalik, kuid ta seikles ees ka pärast viigiväravat) siis jääb tagant üsna hõredaks. Praegu jah on DM-na Leiva olemas, kolmandat kaitsjjat kui Toure veel Aafrikas on ei ole kusagilt võtta, Johnsonist ei hakka rääkimagi ja megaost Lovren on vist minetanud igasuguse usalduse (kui ta just vigastatud ei ole - ehk keegi tedjam ütleb!?)

                          Väikesed võlurid Sterling ja Coutinho peavad natukene arendama (eriti esimene) seda viimast puudet, olgu see siis löök või sööt - ei saa nii palju üle mängida! Samas on ikka päris hirmus vaadata kui nad suurte priskete kaitsjatega kokku põrkavad - nagu värvukesed vastu paekallast. Igakord närid küüsi, kas ikka tõusevad üles. Kui aga nad hoo üles saavad, siis on ikka lust vaadata, kuidas pall käib ja vastane mängiks nagu Karlem Globetrottersiga, keegi ei saa aru, kus pall on!

                          Kommentaar


                            Nurgalöögid on meil ikka väga nõrk koht ja lausa ohtlikud, sest kõik kolm kaitsjat tulevad ette, aga pall jääb ikkagi väga kergelt vastase saagiks. Minu meelest peaks ikkagi Gerrard neid stabiilselt andma kui väljakul on, sest ta suudab vähemalt terava palli kasti anda, erinevalt Coutinhost ja Hendersonist, kes tõesti saadavad selle, kuhu juhtub. Peamänguvõimekus on meil pealegi pea olematu, Skrtel on ainus, kes tõsiselt neid tsenderdusi rünnata üritab. Sellest kõigest on kahju - palju väärt rünnakuid läheb lihtsalt kaotsi.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Natuke orgasmo materjali Pooli fännidele

                              Kommentaar


                                Uus balanss tuleb võitleja asemele. Sisuliselt sama kompanii, aga tuntum kaubamärk.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X