320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei hakka valetama, et tänane mäng oleks mind eriti jahmatanud. Eks enam vähem seda oligi oodata senise hooaja taustal. Ettevaatlikus, ütleks lausa hirm võõsil mängimise ees on juba sisse kodeeritud. Kahjuks tuleb sellele lisada ka krooniline loovuse puudus keskväljal. Otsisin algul minutite kaupa, kas Gerrard ikka on väljakul või mitte. Niivõrd nähtamatu oli ta pikka aega.
    Mängupilt esimesel poolajal kõige hullem polnudki - aga kaotusseisus ei saanud me küll enam millegagi hakkama. See mis meil kaitsemänguga toimub, on aga päris jube. Teise ja kolmanda värava sarnaseid eksimusi poleks eelmisel hooajal küll õudusunenägudeski ette kujutanud. Midagi peab selles osas muutuma.
    Ega siin muud loota pole, kui et hooaja teine pool tuleb parem.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Ega siin muud loota pole, kui et hooaja teine pool tuleb parem.


      sa oled alati loogiline mees olnud. :*
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Vabandust haavadele soola raputamast, kuid sellist asja näeb minu silm Premieris esimest korda, et mees lööb peaga värava, seistes rahulikult viiekastis jalad maas. Ja mitte ühtegi kaitsjat ei ole kahe meetri raadiuses. Kole. Lõpuks viskas ka Rafal üle ja vahetas Sami välja - ausalt öeldes on mulle mõistatus, miks ta sel hooajal nii palju on minuteid saanud. Okei, Agger oli vahepeal katki, aga kas teil tõesti kedagi etemat ei ole võtta, kasvõi kuskilt reservidest. Aeglasem ikka ju olla ei saa.
        Aga konkreetseid kaitsehädasid kõrvale jättes oli täna üks meeskond tulnud võitma, teine mängima. Nii lihtne ongi. Ning Gerrardi ja Riise kultuurne diskussioon peale kolmandat väravat ei sisenda küll paraku kindlust, et midagi lähemal ajal hakkaks paremuse poole muutuma. Subjektiivselt ehk ManU fännina ei saa ma muidugi nuriseda, aga objektiivselt on küll pisut kahju, et enne hooaja algust igati asjalikuna tundunud meeskond sipleb kuskil tabeli keskel ja tiitlijaht on juba nii varakult vägisi kahe hobuse võiduajamiseks kujunemas.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          .. ei sisenda küll paraku kindlust, et midagi lähemal ajal hakkaks paremuse poole muutuma. ...
          Rafa:
          "It's clear we need to improve our away record.
          I have some ideas, but it wont be until next week at Middlesbrough when we see whether the improvement is there."

          Mäng oli selline mida vist me kõik arvasime tulevat

          Kaitse kaitseks ,aga poolik ja rünne olid ikka päris saamatud ,
          krt antakse mingi võimalus siis tuleb see ära lüüa.
          Samasugune "üksi 5 kastis " olukord oli ju ka Zendenil...
          Alonso veel midagi oli ,aga SG,Zenden ja Gonzalez olid küll allpool arvestust,Kyut vaatas imestunult ringi miks keegi teda ei toeta ning
          pikk mees andis lihtsalt kõik pallid ära.
          Kaitses oli Riise kuidagi väga saamatu ,mitu korda Hleb tuli täpselt samamoodi läbi ,lõpuks tuligi sealt värav.

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Vabandust haavadele soola raputamast, kuid sellist asja näeb minu silm Premieris esimest korda, et mees lööb peaga värava, seistes rahulikult viiekastis jalad maas. Ja mitte ühtegi kaitsjat ei ole kahe meetri raadiuses. Kole. Lõpuks viskas ka Rafal üle ja vahetas Sami välja - ausalt öeldes on mulle mõistatus, miks ta sel hooajal nii palju on minuteid saanud. Okei, Agger oli vahepeal katki, aga kas teil tõesti kedagi etemat ei ole võtta, kasvõi kuskilt reservidest. Aeglasem ikka ju olla ei saa.
            Aga konkreetseid kaitsehädasid kõrvale jättes oli täna üks meeskond tulnud võitma, teine mängima. Nii lihtne ongi. Ning Gerrardi ja Riise kultuurne diskussioon peale kolmandat väravat ei sisenda küll paraku kindlust, et midagi lähemal ajal hakkaks paremuse poole muutuma. Subjektiivselt ehk ManU fännina ei saa ma muidugi nuriseda, aga objektiivselt on küll pisut kahju, et enne hooaja algust igati asjalikuna tundunud meeskond sipleb kuskil tabeli keskel ja tiitlijaht on juba nii varakult vägisi kahe hobuse võiduajamiseks kujunemas.
            Ära aja ila , eriti Hyypiä koha pealt . Jalad maas peaga värva löömine pole mingi näitaja(on ka selja ja persega löödud). See vahetus Hyypiä - Agger mängus mitte kui sittagi muutnud olgem ausad.
            mc jünger.Anus Äärits.

            Kommentaar


              kui mehel lastakse rahulikult mune sügada ja lööki planeerida, siis on tegu ikkagi mingi näitajaga.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                kas siiski polnud see arse viimane koll midagi harjutatud kombe taolist? flamini viis oskuslikult hyypiä ära ja gallas hüppas seal kellegi tagant välja... vähemalt tundus küll, et gallas päris kogemata nii vabaks ei jäetud!? annaks siinkohal au ka arsele, mitte aint ei klohmiks pooli kaitset.

                Kommentaar


                  Faktiraamatust:

                  1. Agger on siiani katki, mängib kipsis käega
                  2. Hyypia tegi korraliku mängu
                  3. Liverpool on ainuke kõrgliiga meeskond, kes kasutab nurgalöökide puhul (kohati) tsoonikaitset, seega mingid kätteõpitud asjad ei koti
                  4. Arsenal lõi eelmisel hooajal 1? värava nurgalöögist
                  5. Gallas lõi värava Stevie katmata tsoonist, Riisel oli täiesti õigus suud pruukida
                  6. Pikk mees sai esimesel poolajal 3 palli (jah, lugesin)
                  7. 1. värav ever, kus keskkaitsja mängitakse läbisööstule vabaks?
                  8. Gonzales ei sobi sellesse liigasse
                  9. Alonso hooaeg on alla keskmise
                  10. Käut on loom

                  Kommentaar


                    Algselt postitas OskarM Vaata postitust
                    Faktiraamatust:

                    7. 1. värav ever, kus keskkaitsja mängitakse läbisööstule vabaks?
                    Mitte Arsenali jaoks
                    Aga tõesti, ootamatult kehv esitus teie poolt, eriti teine pa. Esimesel oli isegi OK, kui mõlemapoolset sudimist nii üldse hinnata saab. Lohutage ennast sellega, et viimased kuus omavahelist kohtumist on lõppenud kodumeeskonna võiduga.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Lohutab asjaolu, et "suurtega" on võõrsil mängitud ning kodus me ei kaota. Samas tundub, et "väikeste käest" saadakse kah võõrsil sumpsi, meenutades mulle püksilaskmisefekti. Osalt nagu hea ja soe, aga pikemas perspektiivis lendab hunnik vastu ventikat.

                      Kommentaar


                        Kurat Oskar, anna Gonzalesele aega. Liiga pikk on nimekiri meestest, kes esimesel hooajal olid nagu kõht lahti kogu aeg, aga kes hiljem on asjale pihta saanud. Üks neist mängis eile meie vastu, Pires ja Ronaldo tulevad ka meelde. Ja mingil veidral põhjusel on kõikide puhul tegu suht sarnaste mängijatega. Anna aega... Minu jaoiks oli Gonzales eile igatahes parem lahendus vasakul äärel, kui seda oli Zenden. Viimase võiks küll pikemaks ajaks reservidesse söödumängu õppima saata. Ja pealelöögiharidus kuluks ka ära... lihtsalt piinlik on vaadata sellist mees meie meeskonnas. Kurat nagu oleks Garcialt võtnud lisatunde teemal "kuidas sööta nii puusse kui võimalik" aga samas jätnud vahele loengu "kuidas 2 korda mängu jooksul luua midagi briljantset nii perses olukorrast, kui võimalik ja vahetevahel tuleb värav ka kasuks. Võimalikult keeruline veel pealekauba."

                        Kuradi nõme oli vaadata meie mängu, kus mitte kedagi paremal äärel ei olnud, sest Gerrard jõlkus keskele ning muidu suht tühi äär, kus Clichy (õigekiri?) ootas mütsi, mida pähe talle tõmmata. Polnud ka ime, et Alonsol midagi välja ei tulnud, kui sul on sööta vaid Gonzalesele, kes jookseb rappa, Zendenile, kes seisab palliga ja kaotab selle lihtsalt kuhu juhtub söötes või andes palli ette kust see kohe tagasi veereb. Tema süüdistamiseks ma küll põhjust ei näe.

                        Mis edasi saab? Hansen pakub Carrat Sissoko asemele keskele... hmm... ehk tõesti Suur soomlane ja noor taanlane keskkaitsesse. Carra neid valvama, Alonso ja Gerrard keskele, äärtele Pennant ja Garcia (või kes iganes muu peale Zendeni) ning ette Kuyt - nii võõrsil. Kodus Pennant pingile, Gerrard paremale, ja Crouch või Bellamy sisse.

                        Ja Reina näitas, miks ta on hea väravavaht. Vähemalt 3 olukorda hoidis ta oma joonelt kaugele tulekuga ära. Väravate puhul polnud tal tõesti suurt midagi teha. Aga tema oli ka üks vähestest, kes eile häbi ei teinud endale.

                        Järgmiseks siis keemikute juurde... Oh jah...
                        Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                        Cry welcome to the song.
                        And as it lifts you, time to move on.
                        We go!

                        Kommentaar


                          minu meelest kuyt liikus päris hästi esimesel poolajal paar korda paremasse äärde ja püüdis seal midagi tekitada.

                          ja gonzaleze kohapealt tundub, et paar mängu, mida näinud olen, siis kohati mängib ta hästi ja teine kord jälle kehvalt.

                          Kommentaar


                            Gozalesele on vaja palle jooksu peale, kaitse taha, ta suudab ja oskab joosta küll. Aga kui pooli stiil on hoida keskväljal palli ja sealt oma mängu täpse sööduga ehitada või keskelt läbi murda, ei kasutata tema oskusi täiel määral ära. Hetke mängujoonise puhul, pisike poiss nagu ta on - lükatakse ümber (vt. Eboue vs. Gonzales eile). Sai paar ristipalli, jooksis küll, aga lõpetas kõhuli.

                            Gonzales Arsenalis - sinna ta sobiks. Liks laks päu, kiire sööt, kiire sööt ja... mööda!

                            Kommentaar


                              Sul on õigus, aga kui sul ei ole keskväljal kedagi tegemas jookse keskele, et kaitse äärelt ära tõmmata ja Gonzalesele natuke auku tekitada, siis ei olegi muud temal teha kui palliga rappa joosta või ümber pöörata ning tagasi sööta. Miks Arsenal nii kuradi ilusti suudab söödumängu mängida ongi see, et mitte palliga mees ei tee tööd vaid kõik, eranditult va väravavaht teevad selle võimalikuks oma liikumisega. Kõik liiguvad, tõmbavad mehi enda peale, tõmbavad mehi kaitsest välja üles, tekitades sinna augu, mille mitte kohene sulgemine toob kaasa värava või ohtliku läbimängu. Nii Flamini kui ka Toure väravad olid selle ehe näide. Toure puhul oli vist Carra, kes tõmmati minema, Hyppia ja Finnan ei lappinud auku kokku ja oligi kööga.

                              Meil ainult Kuyt tegi eile tööd, kes proovis keskvälja aidata. Crouch oleks pidanud rohkem jooksma. Seetõttu polnud ka Alonsol kuhugi palli panna, sest polnud paremat äärt, kes kaitset lahti tõmbaks või vabaneks sööduks, Zenden seisis ja kuna Gerrard oli jalutuskäigul keskel, siis olgi kogu mass koos ja ruumi polnud enam.

                              Sel puhul peaksid aitama muidugi Riise või Finnan, kes jooksevad oma äärest mööda ja sellega proovivad anda kas sööduvõimalust endale või teistele ruumitekitamisega juurde.

                              Parem variant kuidas eile asja enda kasuks keerata oleks muidugi olnud Boltoni mentaliteedi kasutamine. Lähed neile näkku, et türa sa siin laiad, panen kossi kui tahan, mul pohhui, et sa oled maailma parim ründaja. Sellist rauda aga meil eile polnud. Zenden on liiga pussy selleks, et asendada Sissokot või lahkunud Hamannit, kelle küünilisusest jäi puudu. Paletta kesknädala mäng oli ehe näide sellest mida ma eile ootasin. Lased endast mööda ainult ühe asja. Kas palli või mängija, korraga aga ei mahu, üks neist saab elusalt söödud.
                              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                              Cry welcome to the song.
                              And as it lifts you, time to move on.
                              We go!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sajets Vaata postitust
                                Parem variant kuidas eile asja enda kasuks keerata oleks muidugi olnud Boltoni mentaliteedi kasutamine. Lähed neile näkku, et türa sa siin laiad, panen kossi kui tahan, mul pohhui, et sa oled maailma parim ründaja. Sellist rauda aga meil eile polnud. Zenden on liiga pussy selleks, et asendada Sissokot või lahkunud Hamannit, kelle küünilisusest jäi puudu. Paletta kesknädala mäng oli ehe näide sellest mida ma eile ootasin. Lased endast mööda ainult ühe asja. Kas palli või mängija, korraga aga ei mahu, üks neist saab elusalt söödud.
                                No vat, just. Sellele kirjutan küll kahe käega alla. Nahaalsust pole meil kübetki hetkel, laseme vastasel teha mis tahab.
                                Kuigi eile ju Alonso üritas nati toorelt mängida, aga see kukkus pagana naeruväärne välja - kollane kaart tõusis ka ainult vastase suure kaebamise peale.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X