320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas sopcasti linki on kellegil?

    Kommentaar


      Sturridge võiks end juba kokku võtta, seni kõik palli puuted olnud üsna kohutavad.

      Kommentaar


        Sturridge oleks pidanud väikse chipi tegema, üldiselt tundub ,et ta pole mängus ees. Puuted on üsna halvad, aga samas läheb mäng mängult paremaks, oskab leida häid positsioone. Sterling rügab hästi tööd nii ründes kui ka kaitses. Skrtel on seal nagu betoon sein kaitses, väga hästi on ära nullitud nende võimalused. Keskväli on täiesti meie käes, domineerime täielikult mängu.

        Kommentaar


          No palju õnne sünnipäevaks siis King Kennyle. Tundus, et need hägused punased pikslid mängisid päris seksikat jalgpalli. Hendo ya beautiii - selline värav ja selline assist + jätkuvalt domineeriv esitus keskväljal - meile on siin tõesti uus kapten sirgumas. Üldsegi on Alleni, Hendersoni, Coutinho ja Lallana keskmik üks tohutult enesekindel ja tehniliselt tasemel kombo. Näha on, et see hooaja teise poole vormitipp on käes. See siis kolmas mäng seitsme päeva jooksul ja 2-0 eduseisus surutakse endiselt kollektiivselt lõpuni. Burnley kiiper muidugi tegi kõik, et miskit sisse ei läheks, aga kvaliteet trumpas ikka üle.
          Kahju, et teised täna ei komistand.
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Kena kontrollitud mäng. Nii edasi!
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
              Kahju, et teised täna ei komistand.
              Njah, Arsenal-Liverpool-Tottenham on jätkuvalt 3.-5. koha eest reaalselt heitlemas.
              Liverpool are going full top 4 mode. United fans will say they keep getting the results somehow but in reality this Liverpool team have gone from 8 to 2 points behind over recent weeks and that trend in points difference shows no signs of changing based on performances, especially as United's fixtures get harder. LFC are really buzzing.
              Lovren on täitsa asjalik.

              Kommentaar


                Algselt postitas FTorres Vaata postitust
                Njah, Arsenal-Liverpool-Tottenham on jätkuvalt 3.-5. koha eest reaalselt heitlemas.
                Kuigi ma usun ka, et need kolm lõpetavad mankust eespool, sellegipoolest võiksid väheke tagasi tõmmata. Häirib ausalt öeldes juba.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  mees aga huumor!?
                  manku fännide rage on suht naljakas, eriti kui tal tartanjani kombel õigus ka veel on :-D

                  Kommentaar


                    Kord-kaks on jah naljakas, kuid nädal nädalasse enam mitte nii väga. Võibolla olen ma ainukene siis, keda see häirib
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Järgmisel aastal tuleb küll telerahadega ikaldus. Mul jääb juba kolmas mäng järjest vahele! Ei mäletagi, millal viimati selline asi juhtus (v.a. preseason).
                      Keegi peaks sind telekast võimalikult kaugele ketti panema. Kui sa mängu ei vaata siis teevad poisid sellist mängu, et hoia piip ja prillid. Ja kui vaatad siis tuleb mingi närune viik. On nii või?

                      Väga enesekindlad oldi eile. Nojah Simon tegi paar kahtlast otsust ja Lovrenil jalg ikka veel väriseb natukene ja DS pole üldsegi vormis. Aga üldpildis ikka väga kindel mäng. 2-0 seisult pandi mäng lihtsalt lukku ära. Ei aidanud ka see, et Burnley mehed kukkusid kergemalt kui seda tehakse lõunamaa liigades. Midagi korda saata nad ei suutnud.

                      Hendo!?!?!?!?! 12 mängu kaptenina- 9 võitu, 3 viiki, 0 kaotust! FCK YEAH!!!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Hendo!?!?!?!?! 12 mängu kaptenina- 9 võitu, 3 viiki, 0 kaotust! FCK YEAH!!!!
                        Teemakohast statistikat:
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Natukene mind häirib Hendo puhul tema hoiak - mina ja maailm. Pole paha omadus, üldsegi mitte. Loodetavasti lihtsalt ei unusta kaaslaseid ära.

                          Vägev ja energiline mäng meite poolt.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                            Nojah Simon tegi paar kahtlast otsust
                            Tegi? Kui mõelda seda nurgalöögiks löömist, siis see oli pigem kogemata ja tulenevalt Lovreni halvast otsusest. See kastist väljas peaga puhtaks löömine oli aga Neueresque - polnd midagi kahtlast. Mu meelest oli päris kindel mäng jälle talt.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Üks olukord oli (vist teisel poolajal), kui Skrtel jättis pikaks läinud söödu Simonile, kuid vend ei suutnud otsustada, kas joosta palli peale või mitte. Olukord tipnes sellega, et Skrtel pidi viimases hädas palli kastist välja lööma ning see maandus ilusasti vastase jalal. Skrtel oli õigustatult pahane. Jäi mulje, et Simon sai enda veast aru ja tegi seda, mida oli vaja teha - innustas edasi mängima.

                              Siinkohal tuletaks meelde, et väravavaht on üldjuhul näoga väljaku poole ning näeb toimuvat. Kaitsemängija on aga tihtilugu seljaga väljaku poole ja väravavaht või teda turvav (kaitse)mängija peab olema antud olukorras juhtfiguur.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                                Tegi? Kui mõelda seda nurgalöögiks löömist, siis see oli pigem kogemata ja tulenevalt Lovreni halvast otsusest. See kastist väljas peaga puhtaks löömine oli aga Neueresque - polnd midagi kahtlast. Mu meelest oli päris kindel mäng jälle talt.
                                Pigem see, kui ta ei saanud aru, et Skrtel jättis palli talle üles noppimiseks. Mille tulemuseks oli Skrtelilt viimasel hetkel palli puhtaks löömine kuskile võpsikusse. Teine moment oli see, kus ta täiesti suvaliselt kastist välja jooksis ja äärekaitsjaks hakkas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X