320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Minu "tsaupakaa" list:

    Toure
    - lihtsalt vana ja väeti, nii me rallit sõita ei saa
    Lovren - lihtsalt liiga pask, kes pole aru saanud miks ta halb on, vaadake Carra videoanalüüsi: elementaarsed kaitsevead ja aeglane
    Manquillo - päris kiirelt sai selgeks, et sellest noorest Premmi materjali ei ole ega tule. BR pidi ta teinekord esimesel poolajal välja vahetama juba
    Borini - kui sa ise lahkumist ei küsi, siis mina sinust aru ei saa
    Markovic - peale kiiruse ei ole sul midagi, millega tegusi teha saaks, oleme seda korduvalt näinud
    Balotelli - äkki keegi isegi midagi maksab ta eest


    Minu "no pingil võib ju olla, kui sellega ta ise rahul" list (samas võib ka müüa kui vaja):

    Jones
    Enrique
    Lambert


    Laenulolijate käekäigust väga ei tea midagi, aga vaevalt seal midagi hiilgavat on toimunud. Peale Ibe ja Origi stoory'ide ju pole midagi kuulda olnud. Tehke rahaks kõik v pikendage laene.

    Ülejäänud sepad võib pulti jätta, aga vigastustealtid mehed, ükskõik kui suure skillset'iga, meile helget tulevikku ei too ...
    ehk siis sisuliselt 60 milli eest viimase suve oste kohe esimese aasta järel korstnasse ?

    Kommentaar


      Korstnast rääkides, siis pigem võiks sinna 20-nd kirjutada.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        Minu "tsaupakaa" list:

        Toure
        - lihtsalt vana ja väeti, nii me rallit sõita ei saa
        Lovren - lihtsalt liiga pask, kes pole aru saanud miks ta halb on, vaadake Carra videoanalüüsi: elementaarsed kaitsevead ja aeglane
        Manquillo - päris kiirelt sai selgeks, et sellest noorest Premmi materjali ei ole ega tule. BR pidi ta teinekord esimesel poolajal välja vahetama juba
        Borini - kui sa ise lahkumist ei küsi, siis mina sinust aru ei saa
        Markovic - peale kiiruse ei ole sul midagi, millega tegusi teha saaks, oleme seda korduvalt näinud
        Balotelli - äkki keegi isegi midagi maksab ta eest


        Minu "no pingil võib ju olla, kui sellega ta ise rahul" list (samas võib ka müüa kui vaja):

        Jones
        Enrique
        Lambert


        Laenulolijate käekäigust väga ei tea midagi, aga vaevalt seal midagi hiilgavat on toimunud. Peale Ibe ja Origi stoory'ide ju pole midagi kuulda olnud. Tehke rahaks kõik v pikendage laene.

        Ülejäänud sepad võib pulti jätta, aga vigastustealtid mehed, ükskõik kui suure skillset'iga, meile helget tulevikku ei too ...
        Mis heaga Markovic seal listis on? Tegemist ääre ründajaga, mitte paremkaitsjaga btw Br and others.

        Kommentaar


          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
          Markovic - peale kiiruse ei ole sul midagi, millega tegusi teha saaks, oleme seda korduvalt näinud
          Nüüd oled küll noorsandiga liiga julm, Markovici ma küll maha ei kannaks nii vara, eks ta põhimees hetkel küll ei ole aga potentsiaali on, küll areneb
          Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

          Kommentaar


            Ei saa mina aru, miks Lambert peaks jääma ning Balotelli lahkuma ?

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Noort mängijat suudab 'pool meelitada arenguvõimalustega, põhimeheks olemise korral päris kindlasti ka võimalusega pääseda oma riigi koondisesse. Ja sellega, et mängija väärtus kasvab ning mõne hooaja pärast on rikkad kosilased platsis.
              See mis siin välja tõid ongi see avalikult avaldatud FSG ärimudel. See ongi nende suur huvi teha dollarit potentsiaalilt, kuidas iganes see jutt nüüd oligi, buy players with greater resell value, vms. Paraku on nad sellise seisuga rahul ja äkki polegi nende huvides üldse pingutadagi end kehtestanud staaride eest.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Algselt postitas Jose Vaata postitust
                Ei saa mina aru, miks Lambert peaks jääma ning Balotelli lahkuma ?
                a kes kurat teab, Balole veel üks võimalus!Origi pole ka tänavu mitte midagi erilist olnud, kuid etem kui Lambert ja Borini.

                Kommentaar


                  Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
                  Nüüd oled küll noorsandiga liiga julm, Markovici ma küll maha ei kannaks nii vara, eks ta põhimees hetkel küll ei ole aga potentsiaali on, küll areneb
                  Mulle ka meeldib - sööta mõistab ning on näha, et on pigem tark jalgpallur. Näeb teiste liikumisi ja teeb ka ise häid jookse ette. Paraku pole veel täielikult mänguga kohanenud premieris. Jääb veidi nähtamatuks ning nõrgaks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                    See mis siin välja tõid ongi see avalikult avaldatud FSG ärimudel. See ongi nende suur huvi teha dollarit potentsiaalilt, kuidas iganes see jutt nüüd oligi, buy players with greater resell value, vms. Paraku on nad sellise seisuga rahul ja äkki polegi nende huvides üldse pingutadagi end kehtestanud staaride eest.
                    Ärimudel pole iseenesest paha, igatahes on ta jätkusuutlikum kui mõne konkurendi oma. Aga et asi tõeliselt õnnestuks, on vaja neetult häid skaute. Ja meil on nende edasimüügiväärtuslikega rohkem miss kui hit. Piltlikult öeldes ühe Coutinho kõrval kaks Manquillot.
                    Aga hetkel pole see muidugi see suur mure. Suur mure on selles, et põhimeesteks ostetud tegelased nagu Lovren, Lallana või Balotelli ei toida. Mis ütleb, et tuleva suve täiskasvanute ostud sama trendi ei korda?
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Pigem on küsimsus (mis puudutab ennekõike suuri kulutusi), et millepärast ei toida?

                      Lallanaga on ses suhtes lihtne, et ta on vigastuste küüsis ja pigem võib tolle lasu sinna patta täna panna.
                      Lovren on ebakindluse musternäidis. Inimeste kirjelduste ja reaktsioonide järgi võiks Piiroaja eest maksta miljoni ning oleks temast ka rohkem kasu. Ma siiski eeldan, et tagaruumis olevatel inimestel on ikka kõik kromosoomid olemas. Lovrenil on võimed, oskused olemas - kuhugi on need kadunud. See, et ta ei mängi nagu vanakooli kaitsjad mind väga ei huvita.
                      Makrovici puhul on ka pigem küsimus kohanemises - kas ta kohaneb?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Miss. Manquillo on Atleticost laenul. :P
                        Jajah, kes ikka järge pidada jaksab. Võib asendada Ilori või Markoviciga.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Aga hetkel pole see muidugi see suur mure. Suur mure on selles, et põhimeesteks ostetud tegelased nagu Lovren, Lallana või Balotelli ei toida. Mis ütleb, et tuleva suve täiskasvanute ostud sama trendi ei korda?
                          Eks see sõltub suuresti sellest kas minnakse Ingsi või Depay järgi. Nii piltlikult rääkides.

                          Wingbacki listist ma Lazarit maha ei kannaks. Üldse kõik noored kuni 25 aastaseks saamiseni võiks rahule jätta. Andke neile aega atra seada. Kuid loomulikult ei tohiks me selliseid otse põhisse osta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Pigem on küsimsus (mis puudutab ennekõike suuri kulutusi), et millepärast ei toida?
                            Lovrenil on võimed, oskused olemas - kuhugi on need kadunud. See, et ta ei mängi nagu vanakooli kaitsjad mind väga ei huvita.
                            Makrovici puhul on ka pigem küsimus kohanemises - kas ta kohaneb?
                            Asi võib olla ka puht psühholoogiline. Liverpool peab ennast suureks, rahvusvahelise haardega megaklubiks. Enamik fänne ja meediat on selle illusiooni kütkeis. Saints on tore lõunaranniku sats, keda kõik armastavad. Üksikule mängijale langev pingekoorem on neil kahel väga erinevad.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              ehk siis sisuliselt 60 milli eest viimase suve oste kohe esimese aasta järel korstnasse ?

                              ega see hooaja algul kirutud R. Savage'i 'pea kõik uued hanked on pasad'-nimekirjast palju erinegi
                              (tal oli vast ainult Toure ja Moreno suhtes natuke liiga optimistik arvamus ning Can'ile ja ehk ka Allenile tegi liiga)

                              Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
                              Kogu see floppide hunnik jõudis eelmine aasta liiga võidule päris lähedale. /-/
                              Kuidas on võimalik nimetada nt Assaidit flopiks kui ta müüdi kasumiga edasi? Või Cissoko /-/ Tüüp ei olnud lõpuni veenev ja ei sainitud
                              kui ei olnud veenev ja ei tehtud pikemat lepingut, ju siis polnud klubile ikkagi vajalik..

                              et eelmisel hooajal tehti hea hooaeg just Suareze najal, mitte tänu neile floppidele,
                              sellest vist on juba ka optimistid aru saanud, kes sügisel veel väga äksi täis olid
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Tüdrukud tõmmake kõht sisse ja lõpetage pisarate valamine, kuidas kõik mängijad on pasad jne.... Jah kaotati üks mäng ja see on ka kõik. Savage möla on ikka täiesti küündimatu... Oleks see mäng võidetud ja saadud Arsenalilt peksa finaalis 85. minuti väravast, oleks siis midagi teisiti? Jah kõik Rodgersi sainingud ei oleks järsku flopid, kuigi tulemus oleks ju sama. Kogu see floppide hunnik jõudis eelmine aasta liiga võidule päris lähedale.

                                Kuidas on võimalik nimetada nt Assaidit flopiks kui ta müüdi kasumiga edasi? Või Cissoko... tüüp mängis premmis 15 mängu. Neist kaotati 2 (ManC ja Arsenal) ja viigistati kolm. Tüüp ei olnud lõpuni veenev ja ei sainitud, aga ta tegi selle ära, milleks ta toodi. Tegemist oli hea tehinguga, andis meeskonnale sügavust, maksis vähe ja oli 90 minuti mees eelmise hooaja kõige parema seeria ajal...

                                Saage oma Realist ja Manust üle, kus kõik ostud tehakse kindla peale ja siiski neil ka ei õnnestu. Liverpool peab kalastama, et uuesti suurde mängu saada. Eelmine aasta õnnestus, see aasta mitte. Järgmine aasta proovib uuesti...
                                Vaatamata vigastustele ja muule pasale see aasta on liigas kogutud tegelikult viisakad punktid ja püsiti väga pikalt top 4 sabas. Ja hooaeg pole veel läbi... Ajaraam, kus hinnata klubi ja mängijate tegevust on ca 2-5 aastat, mitte 1 mäng.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X