320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna ootan ilusat mängu. Firminole ka rohkem minuteid enne Arsenali.
    Ole sõber alati, muidu teen sust salati

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      On and on

      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Kus on Sakho?

        Kommentaar


          Sama koosseis mis eelmine mäng. Huvitav iseenesest, sest Can ja Firmino tundusid paremad kui Lallana, Ibe eelmine nädalavahetus. Tundub et Rodgersiga ikka läheb sama teed pidi nagu eelmine hooaeg kui põikpäiselt ei pannud koosseisu mitu mängijat keda kõik nägid et oli vaja ja üllatus üllatus kui ta lõpuks seda tegi tuli korralik võiduseeria. Aga noh loodetavasti mu pessimism kaob ruttu ja tiim teeb hea töö täna. Kuigi see et Sakho isegi pingil pole on hämmastav.
          Alg XI: Mignolet/Skrtel,Lovren, Gomez, Clyne/Milner,Hendo, Coutinho/ Benteke,Ibe,Lallana
          Pingil: Bogdan,Toure, Can,Origi,Ings,Firmino,Moreno
          Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

          Kommentaar


            Kui Benteke täna väravat ei löö, siis mu fäntasi sats on teist gw järjest kuival.

            Kommentaar


              Ainult Liverpoolis on Sakho meie neljas valik. Eba
              Ole sõber alati, muidu teen sust salati

              Kommentaar


                Pink on meil tänasel mängul tugev, kahju ainult et Firmino ei alusta.

                Kommentaar


                  Bournemouthi vastu oleks tahtnud näha midagi muud kui eelmine mäng. See on veel mäng kus võiks võimalikult palju erinevaid mängijaid ära katsetada. Bentekega koos oleks võinud alustada Ings ja Lallana asemel Firmino. Sakho peaks vähemalt pingil olema. Rodgersi moto, et võitvat meeskonda pole vaja välja vahetada ei ole kunagi toiminud.

                  Kommentaar


                    Korralik tennisepublik :-)

                    Kommentaar


                      Midagi meie mängus on puudu, kuid ma ei mõtle seda veel välja. Miks Henderson ja Milner nii all on, eriti arvestades, et mängime kodus ? Võiks Lallanat ka mängitada tema õigel positsioonil, sest noo see Lallana, kes mängis Southamptonis on kaugelt sellest, keda me hektel näeme.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Kui Benteke täna väravat ei löö, siis mu fäntasi sats on teist gw järjest kuival.
                        Vähe OT aga kas soccernetil mingi oma grupp ka fantasy premieris on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
                          Vähe OT aga kas soccernetil mingi oma grupp ka fantasy premieris on?
                          Jaa on küll

                          Algselt postitas moya Vaata postitust
                          Jajah, ma uuendasin ära eelmise aasta liiga ka selleks aastaks - nii on vast lihtsam. Vanad olijad liituvad automaatselt, uustulnukatele kood: 151456-67185.

                          Kommentaar


                            Tänan. Liitusin.

                            Kommentaar


                              Sitamaiguga 3sanga.
                              Firmino suht ee.. njh liiga vähe mängida saanud.
                              Moreno oli hea ja näitas, et temast võib ka Bale saada. Järgmises mängus võika Gomezi asemel alustada, kes üpris rabe oli.

                              Kommentaar


                                Nigel värk. Kaitseliin tundub jätkuvalt rabe, vastane läks kiirusega väga lihtsalt läbi ja veidi täpsema jala korral olnuks tulemus päris kole. Ründes pole ka midagi väga kiita - Ibe pole Sterling ja Lallana ei vääri mingi nipiga algkoosseisu kohta. Ilmselt peame selle kallihinnalise Saksa brassi peale lootma jääma: kuigi täna ei märganud ma teda veerandtunni jooksul kordagi. Ings ja Origi on nähtavasti täiesti kasutud kui hoopis Moreno kesktormajaks saadetakse.
                                Üldiselt olen ikka väga pettunud. Tavaline sügisene kollaps tuleb kui end kiiresti käsile ei võeta. Bournemouth oli väga vahva ja tubli, kaunid sinimustvalged vormid lisaks.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X