320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palun keegi aita meid ! Ma ei mäleta, et ma võidu üle kunagi nii vähe olen rõõmustanud.

    Tundub, et see om Rodgersi lõpu algus, kurb.

    Kommentaar


      Firmino vahetati 35. Min välja, vigastus?

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Firmino vahetati 35. Min välja, vigastus?
        Kukkus selja peale, pärast seda natuke veel mängis ja siis võeti välja.

        Kommentaar


          See oli vist lisaaja 5 minut kui pall oli siniste käes ja nad lükkasid omavahel lihtsalt söötu. Pilt mis meie poolt oli selline: 1 mees (vist Coutinho) tembeldas söötjate vahel nagu peni ja kõik muud vennad seisid sirgete jalgadega eemal ja vaatasid olukorda pealt. Üle aastate libisesid näpud sujuvalt üle alt ja F4 klahvi. Selline sitt pole minu uneaega väärt.
          Ainuüksi see, et me vajame lisaaega ja penalteid League Two meeskonna vastu on no comments. Sacked in the morning! (kuid millisel?)

          Kommentaar


            Kiire pilk flashscorei statistikasse see hooaeg näitab, et oleme 147 pealelöögiga löönud 6 väravat. Tean, et flashscore on eriti halb allikas statistika jaoks, but still..

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Mul on tunne, et Anfieldi väravate asukohad on meestel täiesti ununenud.
              Täiesti nõus - algus oli paljulubav - Carlisle mehed ei saanud üldse aru, mis toimub ja kaitseliin oli kui unenägudemaal, siiski väravaks realiseeriti vaid üksainus! Seevastu magati talveunes karu kombel maha ka vastaste kiire kontra. Ning jälle - olen seda juba mitu korda maininud, mida teeb Skrtel? Ta aina taganeb ja taganeb - niisuguse neonatsliku välimusega mees, peaks William Wallace kombel röögatama ja vastasele peale jooksma, enamus võtab ise palli maast üles ja ulatab Skrtelile, kostes vaid, et palun ära löö. Aga meie Kerberos aina taganeb ja taganeb. Adam oli muidugi tubli poiss, penaltid ei olnud ekstraklassist, kuid iga penaltitõrje on väravahi super töö.

              Kommentaar


                Oot mis, Lovren paar kuud audis? Ega teda vist keegi ülemäära kõrgelt hinda, aga kriis on veel ainult ühe keskkaitsja vigastuse kaugusel.

                PS Ah jaa, et halvad uudised ei lõpeks: see lõbus ja positiivne Bournemouth tuleb järgmises ringis Anfieldile möllama.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  'Pool muudkui võidab,
                  aga BR-i kangutatakse kuluaarides järjest jõulisemalt

                  guardian:
                  Whenever a club are underperforming, it is because they are in transition. To which it is tempting to reply, “Well, stop signing so many players then.” It is not, of course, as easy as that, partly because the club that are not in transition tend to be perceived as in stagnation
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Firminot ei ole lootust niipea näha. Mingi seljavigastus vist - tõmbas juba oma nime Brasiilia koondisest ka maha, ja nende mängudeni veel nädalaid.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Kui täna võidame, siis oleme kõigest 4 punkti kaugusel City-st.

                      Kommentaar


                        Kas kellegil sopcasti linki on?

                        Kommentaar


                          Sturridge on täna nähtamatu olnud, pole harjunud sellist asja nägema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jose Vaata postitust
                            Sturridge on täna nähtamatu olnud, pole harjunud sellist asja nägema.
                            Muidugi Sa pole harjunud nägema nähtamatut. Well duh !!

                            Kommentaar


                              Tänane mäng oli juba parem. Saaks vaid kaitsest need lollid eksimused ära kaotada, oleks vinge Sturridge oli ka üle pika aja tore väravaid löömas näha.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Sturr ongi väga ettevaatlik, püüab kontakti vastasega vältida kui vähegi võimalik. Ja pärast nii pikka pausi on see arusaadav. Aga lõpetas ilusti need kaks võimalust - ehk tegi seda, millest 'pool kogu aeg puudust on tundnud. Algus oli ka ilus. Milneri kiire avavärav tähendas suht rahulikku esimest poolaega ning tundus, et seda oli meile väga vaja.
                                Gestede on õhus jõhker koll muidugi, kuid Sakho peaks füüsiliselt enamat suutma. Ta jääb ikka liiga kergelt kaotajaks neis lahingutes.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X