320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Eilne Arsenal - Bolton oli ka päris põnev. Peaaegu oleks üks kekspärane inglane jälle meie kallitele kosmopoliitidele peavalu valmistanud, aga tõtt-öelda Arsenali surve muidugi viigiväravat vääris.
    Loos siis täna pärast lõunat.
    Okoooooooooooooooooooooooooooooooooooo

    Sisse:
    Alvaro Arbeloa - Deportivo La Coruna
    Francisco Duran - Malaga
    Jordy Brouwer - Ajax
    Astrit Ajdarevic - Falkenbergs FF
    Daniele Padelli - Sampdoria
    Emiliano Insua - Boca Juniors

    Välja
    Salif Diao - Stoke City
    Stephen Warnock - Blackburn Rovers
    Adam Hammill - Dunfermline
    Darren Potter - Wolverhampton Wanderers

    Okooooooooooooooooooooooooooooooo

    Don't cry for me England!
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Don't cry for me England!
      Olukord on kurb ja lootusetu.
      Oleksime pidanud ostma noortemeeskonda Gareth Bale'i 10 miljoni naela eest. Ah pagan ei, ta on ju uelslane.
      Adam Hammill on muuseas ainult hooaja lõpuni laenul.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Olukord on kurb ja lootusetu.
        Ei ole lootusetu. Ootan tulevikus lahedaid nalju ja pilkenimesid Liverpooli aadressil. Sinu näpukestest.

        Aitäh!
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Uus poiss andis oma esimese intervjuu.
          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
          Cry welcome to the song.
          And as it lifts you, time to move on.
          We go!

          Kommentaar


            Algselt postitas Sajets Vaata postitust
            Uus poiss andis oma esimese intervjuu.
            Tundub olevat lahe poiss. Et siis inimeste jaoks, kes toda võõrast keelt ei oska, annaks lihttõlke kolme küsimuse-vastuse kohta:

            Algselt postitas Alvaro Arbeloa
            Were you surprised?
            Yes it was a big surprise because I’d only recently signed a long contract with Deportivo for five years. I was playing every game and I was seen very much in the manager’s plans so, yes, it came as a real surprise and shock.
            Algselt postitas Alvaro Arbeloa
            Was leaving Spain a difficult decision to make?
            It wasn’t no. It was something that I snapped up straight away.
            Algselt postitas Alvaro Arbeloa
            What has Rafa told you about your role here?
            We haven’t gone in to great depth because the time we spoke yesterday wasn’t long enough for him to explain what he expects of me football wise.
            Lühitõlge: "Ma olin Hispaanias algviisiku mängija, kuid Liverpool pakkus mulle naeruväärselt suurt palka, mistõttu võtsin pakkumise loomulikult vastu ja tormasin kohe Inglismaale, kus ma saan rahus vegeteerida, sest mind isegi ei huvita, kas ma mängida saan või mis minu roll selles klubis on. Nii mõnus."
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Ei ole lootusetu. Ootan tulevikus lahedaid nalju ja pilkenimesid Liverpooli aadressil. Sinu näpukestest.
              Sul on puhkus või koolivaheaeg, et viitsid siin jälle jauramas käia? See komme käib sul nagu hoogudena peal, ma vaatan.
              Eile pakkus manuteevee haruldast võimalust 'pooli reserve jälgida. Muidugi tuli seda kasutada. Uusi poisse Ablett seekord ei kasutanud, aga tiim mängis igati kenasti. Tervikuna võrdne mäng. ManU reservide kaitses istusid küll sellised kunagised staarid nagu Silvestre ja Brown, aga 'pooli ründeduo Lindfield ja El Zhar tegi kõvasti tööd ning lõi isegi mõne väravavõimaluse.
              Meie poolt paistsid positiivsena silma ka näiteks Ryan Flynn ja Danny Guthrie. Antwi ja Roque seisid kaitses kindlalt, kuni mängu lõpus üks loll viga peaaegu Dongile (suht arusaamatu hange ManU-lt imho) võimaluse andis. Suvest saadik kadunud Jack Hobbs tuli teiseks poolajaks platsile ning jättis suhteliselt hea mulje. Ehk pole temagi suhtes veel kõik kadunud.
              Mäng lõppes 0:0.
              Aga härra Gillett on leidnud äripartneri ja tõstnud panust.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Lühitõlge: "Ma olin Hispaanias algviisiku mängija, kuid Liverpool pakkus mulle naeruväärselt suurt palka, mistõttu võtsin pakkumise loomulikult vastu ja tormasin kohe Inglismaale, kus ma saan rahus vegeteerida, sest mind isegi ei huvita, kas ma mängida saan või mis minu roll selles klubis on. Nii mõnus."

                Sa oled ikka täielik lammas Martin. Kõik muud positsioonid on meil vähemalt ühe adekvaatse varumehega kaetud välja arvatud RB koht. Ja kõik need teised varumehed on ka mänguaega saanud. Finnan on see hooaeg mänginud 33 mängu juba tänaseni ja ainult Reina on mänginud enam - 34. Kui nüüd Steve'iga peaks midagi juhtuma - näiteks pikemaajaline vigastus - siis pole naturaalset RBd asemele panna. Ainuke, kes sinna sobiks, on Carra (Peltier'ist pole asja kui on ambitsioonid suuremad, kui Championshipi püsima jäämine) ja siis jääb keskele Hyypia ja Agger ning pole ka sinna rohkem katet.

                Ja tagatipuks on Benitez proovinud sellele positsioonile pikka aega leida teist meest Finnanile lisaks. Pole see mingi kireost et siis lasta mehel pingil mädaneda ja õlgu kehitada.

                Niiet oma infantiilsed järeldused võid sa pista koos pöidlaga endale perse ja vaadata kuidas su oma armastusel läheb. Ikka viimased ma vaatan.
                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                Cry welcome to the song.
                And as it lifts you, time to move on.
                We go!

                Kommentaar


                  BBC jutu järgi peaks klubi juba järgmise nädala jooksul jänkidele minema. Kurat ei tea, kas nutta või naerda.
                  Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                  Cry welcome to the song.
                  And as it lifts you, time to move on.
                  We go!

                  Kommentaar


                    pöial persse - jeesus küll pullivennad - meil loevad lapsed ka foorumit.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sajets Vaata postitust
                      Niiet oma infantiilsed järeldused võid sa pista koos pöidlaga endale perse ja vaadata kuidas su oma armastusel läheb. Ikka viimased ma vaatan.
                      Algus oli täiesti triviaalne möla, sest see ei põhjenda kuidagi, miks just viis aastat kestva lepingu allkirjastanud mees nagu nobe kiimas põder klubi juures minema kappab. Finnan talle muide meeldib, ma lugesin.

                      Ja Benitez tegi tõenäoliselt muidugi loogilise valiku, selle kohta pole ükski rohukonn kõõksunud. Loogiline pole aga herr kaitsja valik. Või tegelikult - raha on täiesti loogiline asi, seega selge ja arusaadav värk.

                      Mis puutub tsiteeritud ossa, siis JUBA viimased, milleks Leeds tõusis pärast viimast võidumängu. Pane on faktid ritta! Või pöial koos väikse varbaga perse. Vabandused malagari ja noorlugejate ees.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Veelkord rumaletele - Deportivol ei ole majanduslik olukord kiita. Seega ei ole üllatus, miks klubi oli nõus müüma. Siis, kui allkirjastati 5-aastane leping, ei olnud ju Liverpooli huvi teada ja leping peaks siiski kaitsma klubi huve ning päris nii ei ole, et mees ise vabatahtlikult jookseb teise meeskonda hoolimata siduvast lepingust klubiga.. It takes 2 to tango you know.

                        Ja kuna Liverpool on siiski suurem klubi, kes ka Meistrite Liigas osaleb, siis miks mitte omada ambitsioone. Minu arust oleks kahtlane, kui mees liituks West Hamiga.

                        Kui sulle tuleks pakkumine mängida Leedsi eest, siis sa saadaks oma tindiraiskajakarjääri ka perse ning võtaksid võimalusest. Isegi kui pakkumine tuleks sulle üllatusena ning sa palliksid League One'is. Palk oleks ka vast suurem, kui sulle makstakse diletantlike ajakirjanduslike üllitiste eest. Või eksin?
                        Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                        Cry welcome to the song.
                        And as it lifts you, time to move on.
                        We go!

                        Kommentaar


                          On meeldiv, et sa jõudsid lõpuks järeldusele, et sellegi mehe motivatsiooniks oli tõenäoliselt raha - nagu oleks ka minul, kui ma oma niigi meeldivat töökohalt Inglismaale läheks (tal oli ka iga mängija unistustetöö - see tippliigas algkoosseisus väljakule jooksmine, tead küll). Lisaks siis törts teisi vaimseid argumente, kuid pigem siiski raha.

                          Võttis aega, kuid sain asjatundlike (vt. diletantlik vastassõna) kommentaaridega abiks olla. See teeb rõõmu.

                          Kalli!

                          Kas Javier Mascherano liitumise kohta pole midagi uut kuulda, seda meest tahaks küll mängimas näha.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Huth Liverpooli

                            Noh Martin, lase oma nutulaul jälle lahti.
                            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                            Cry welcome to the song.
                            And as it lifts you, time to move on.
                            We go!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sajets Vaata postitust
                              Huth Liverpooli

                              Noh Martin, lase oma nutulaul jälle lahti.
                              Krt! Siga! Ma tahtsin juba kiitma hakata, et Robert Huth on täitsa sümpaatne onkel, kuid siis vajutasin lingile

                              Aga mis seal ikka nutta, tavaline kosmopoliitide värk.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sajets Vaata postitust
                                Huth Liverpooli

                                Noh Martin, lase oma nutulaul jälle lahti.
                                Ma ka arvasin et robert huth, et siis saabad omale täku paremkaitsja,aga hoopis keegi tundmatu miileki.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X