320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Miks asendada keskpärasus keskpärasusega kui teid seostatakse ter Stegeni, Bernd Leno ja muude klass kõrgemal meestega?
    Daily fail võibolla seostab jah. Nagu nähtud, siis sellised mehed meie tiimi naljalt ei tule.

    Kommentaar


      Muslera ära meelitada? Kaitsesse võtak mingi Klopi äranägemistjärgi saksaliigas tegusi teinud täku. Miks mitte Teixeira ründaja alla. Äärtele ka kedagi vaja, Sterlingu koht on tühi endiselt.

      Kommentaar


        Algselt postitas Saver Vaata postitust
        Ma ei tea kuidas teiega lood on, aga mulle hakkab järjest rohkem tunduma, et Klopp on meie jaoks liiga normaalne (nagu ta ise väitis end olevat). Meil oleks aga vaja ebanormaalset treenerit. Ehk siis sellist selli, kes tuleks ja uut ja vana teeks. Hetkel aga ujume me sellessamas supis, kus me ka 4 kuud tagasi olime.
        See on üks kõige lollim kommentaar selles teemas üle pika aja. Klopp on nagu parim võimalik mees hetkel üldse.
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Algselt postitas Saver Vaata postitust
          Ma ei tea kuidas teiega lood on, aga mulle hakkab järjest rohkem tunduma, et Klopp on meie jaoks liiga normaalne (nagu ta ise väitis end olevat). Meil oleks aga vaja ebanormaalset treenerit. Ehk siis sellist selli, kes tuleks ja uut ja vana teeks. Hetkel aga ujume me sellessamas supis, kus me ka 4 kuud tagasi olime. Ja see supp on üks paras lurr, ei ole seal sees ei kartulit ega nuudleid, rääkimata veel lihast. See et Mikule 5 aastane leping kingiti, see seda lurri küll maitsvamaks ei teinud, pigem vastupidi ...

          Muide, Klopp ütles paar päeva tagasi, et raha on, see pole probleem. Aga tema ei tulnud seda siia raiskama. Ilma müümata/ostmata aga me luristame seda maitsetut lurri veel mitu aastat.
          Selle jutu peale tuleks kuskilt 3. maailmast arenguabi paluda.

          Kommentaar


            Algselt postitas Redman Vaata postitust
            See on üks kõige lollim kommentaar selles teemas üle pika aja. Klopp on nagu parim võimalik mees hetkel üldse.
            Nelja kuu areng on meil milline? Pane plussid kirja.

            Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
            Selle jutu peale tuleks kuskilt 3. maailmast arenguabi paluda.
            Aga palu, kes sind kinni hoiab.
            Benitez: "In football, everything is a lie".

            Kommentaar


              Natuke palju ei taha siiski 4 kuuga? Täiesti keskpärane meeskond paremini mängima panna on ikkagi väga suur töö mis võtab paar akent aega.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Meil on Premierleague kõige coolim treener vähemalt. No doubt. Lisaks meelitab Kloppi sugune nimi world class mängijaid enne Liverpooli, kui B-Rod või Kenny või Hodgson. Annaks kõigevägevamad, et keegi meilt seda meest ära ei meelitaks ja mees ise püssi enne põõsasse ei viskaks, kui tulemusi nägema hakkame. Küll hakkame.

                Kommentaar


                  Teixeira diil jäädavalt katki vist
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Kui West Ham tuleb põhikoosseisuga, siis tundub meie keskväli nõrgaks jäävat. Loodetavasti eksin.

                    Liverpool: Mignolet; Clyne, Caulker, Lovren, Smith; Stewart, Allen, Brannagan; Ibe, Teixeira, Benteke

                    Substitutes: Ward, Ilori, Randall, Enrique, Chirivella, Ojo, Sinclair
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                      Kui West Ham tuleb põhikoosseisuga, siis tundub meie keskväli nõrgaks jäävat. Loodetavasti eksin.

                      Liverpool: Mignolet; Clyne, Caulker, Lovren, Smith; Stewart, Allen, Brannagan; Ibe, Teixeira, Benteke

                      Substitutes: Ward, Ilori, Randall, Enrique, Chirivella, Ojo, Sinclair
                      Allen teeb kolme eest!
                      Sinclair pingile lastud isegi, ise jonnib minekut ju?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Allen teeb kolme eest!
                        Sinclair pingile lastud isegi, ise jonnib minekut ju?
                        Ju siis kedagi paremat pole noortest võtta sinna ette.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Stewart oli päris hea Exeteri vastu, saab huvitav näha olema, kuidas tugevama tiimi vastu hakkama saab. West Ham on kindlasti favoriit ning loodame, et noored hoiavad pea külmana Anfieldil.

                          Kommentaar


                            Näinud teisipäeval seda niinimetatud esinduskoosseisu, pole mul midagi selle vastu, et täna saavad hoopis teised mehed platsile.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Joe Allen tegi Tomkinsile õhuvõitluses nii ära, et WHU kaitsja vajas 12 õmblust.

                              Kommentaar


                                Oleks vaid Allen pallile pihta saanud
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X