320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üks meeskond läks neid sisse lööma(City) ja teine läks eputama(Liverpool), Cani penalt oli selline suht balls deep, Lucas lihtsalt mõtles et lükkab nurka ära, Coutinho läks ka ässa panema ja Lallana lõi ka sitasti.

    Kommentaar


      Lucase lööma panemine on üldse sama, kui Chelsea paneks Mikeli lööma.

      Kommentaar


        Veidi kahtlased lööjad ja/või järjekord vähemalt.
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Samal ajal pani City kõik oma löögid posti kõrvale või vastu posti, ülihästi lõid ikka.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
            Üks meeskond läks neid sisse lööma(City) ja teine läks eputama(Liverpool), Cani penalt oli selline suht balls deep, Lucas lihtsalt mõtles et lükkab nurka ära, Coutinho läks ka ässa panema ja Lallana lõi ka sitasti.
            Ma ei ütleks, et 'Pooli mehed väga midagi eputasid. Can suutis Caballero ära petta, teised mitte. Lallana oma puhul reetis ehk hoojooks päris palju aga no ikka üsna nurka oli see löödud (City meeste omadega ei anna küll võrrelda aga siiski). Coutinho puhul oli pigem see häda, et Caballero ei liigutanud selle pausi peale ning siis oli juba vähe raske Coutinho'l midagi genereerida. Lucase penalti .. jõuga ja üles nurka.. ma ei näe, mis sellel häda on, seni kuni päris üle või mööda see pall ei lähe.

            Kommentaar


              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
              Ma ei ütleks, et 'Pooli mehed väga midagi eputasid. Can suutis Caballero ära petta, teised mitte. Lallana oma puhul reetis ehk hoojooks päris palju aga no ikka üsna nurka oli see löödud (City meeste omadega ei anna küll võrrelda aga siiski). Coutinho puhul oli pigem see häda, et Caballero ei liigutanud selle pausi peale ning siis oli juba vähe raske Coutinho'l midagi genereerida. Lucase penalti .. jõuga ja üles nurka.. ma ei näe, mis sellel häda on, seni kuni päris üle või mööda see pall ei lähe.
              No kui see Lucase löök nurka minemas oli..siis see oleks võib-olla sisse läinud.
              Caballero jaoks mugavale kõrgusele, kui juba suuna ära arvas.

              Kommentaar


                Karikafinaalid on ikka midagi erilist. Süda lööb kuidagi teistmoodi. Ainult nende pärast tasubki jalkafänn olla. Ei hakka mina kunagi aru saama inimestest, kes tavalist liigamängu kõrgemalt hindavad.
                Äge oli, kõik pandi välja. Kõige vahvam oli vast lisaaja esimene 15, siis oli usku kõige rohkem ja saadi rünnakul ka survet hoitud ning võimalusi loodud. Tervikuna oli City parem - paraku võttis 83 minutit, enne kui saime Caballerot isegi testima. Senikaua paistis ainult üks võitja. Aga mulle väga meeldis see, kuidas poisid pärast viigiväravat võitlesid.
                Egas midagi: loodame, et me ei pea väga mitu aastat järgmist tõelist jalkapidu ootama.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  ..... ................ ... ....... .............. .... ....... ............ .... ...... !!!

                  Ja Klopp on tegija! Punkt!
                  Benitez: "In football, everything is a lie".

                  Kommentaar


                    Lucas ja Lallana lõid ju päris kenasti. Coutinho oma oli aga pasalt sooritatud.
                    Tulemusest küll kahju, kuid mäng oli kohati päris põnev.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Oeh, läks nagu läks, häbenema ei pea ja väga väikestes asjades sai vahe selgeks täna. Kurb, aga eks see heade penaltiseeriate edu pidi ükskord läbi saama.

                      Kommentaar


                        Väga positiivne mäng tegelikult, kahjuks võitu ei tulnud ja no penaltiseeria alati õnne peale. Iseasi huvitav miks hendo v sturridge näiteks lööma ei tahtnud minna ja see oli ka koomiline kuidas caballero oma joonelt ära hüppas korralikult aga no tänapäeval teevad seda kõik samas.
                        Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                        Kommentaar


                          Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
                          Väga positiivne mäng tegelikult, kahjuks võitu ei tulnud ja no penaltiseeria alati õnne peale. Iseasi huvitav miks hendo v sturridge näiteks lööma ei tahtnud minna ja see oli ka koomiline kuidas caballero oma joonelt ära hüppas korralikult aga no tänapäeval teevad seda kõik samas.
                          kas Sturridge on terve ikka? lõpus jäi maha korra ja siis justkui tundus, et läks väljakult ära?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            kas Sturridge on terve ikka? lõpus jäi maha korra ja siis justkui tundus, et läks väljakult ära?
                            Mulle tundus, et kramp.

                            Kommentaar


                              Mulle meenutas see Yaya vs Lallana olukord lotokolmapäevast loosiratta keerutamist.
                              Ilmselgelt mingit karistust ei saa Yaya, kuid suht julmalt tuli küünarnukiga pähe ja tallaga säärde. Siis oli vile vist juba kõlanud ka.

                              Kommentaar


                                Ilusasti mängisime. Aga sellise kontrolli pealt liiga vähe teravust ning ohtlikumad olukorrad olid ka ManCity poolt. Nagu juba tavaks on saanud siis pakkusime mängu 120 minutit. Pendlad veel otsa. Oleme ka varem varuväravavahtide otsa komistanud ja sama ka nüüd.
                                Simon- taas üks "kvaliteetne" sisse imemine täiesti lambist. Aga see mis sa peale seda tegid oli super! Päästsid päeva rohkem kui korra. Kahju ainult, et kõik see on rohkem got lucky, kui stabiilne tase.

                                Kui kolmapäeval suudame sarnaselt mängida siis ehk suudame Leicester'i natukene aidata ja enda positsiooni parandada. Erilisi segavaid faktoreid enam järele jäänud ei ole. (EL teeme 2 viiki ja harjutame penalteid).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X