320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Väga hea, nüüd ei pea järgmisel hooajal €-d mängima.
    Liigas tuleb seitmes koht
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Aga tore on ikka Wembleyl käia, võiksime seda tihemini teha ainult
      Hea mäng ja ärevust küllaga, aga meil lihtsalt polnud materjali et vastu panna. Polnud ka üllatusmomenti, nagu sügisel emptyhadil. Niigi tassisid £terling et al pilpa peal, võimalused pea kõik city käes, niiet pennalde üle pole vaja lahmida, ühe korra peame ka meie nendes alla jääma. (ainus veidrus oli et Milly ja Hendo ei löönud).
      Lucas, jälle, müts maha. Ilma mingi keel-põses värgita, ametimuutus keskkaitseks!
      Kahju ka natuke mängijatest, nii mõnigi oli päris õnnetu pärast Loodame et annab noortele tuhhi tulevikuks ikka juurde, mitte ei võta ära.
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Olgu öeldud, et eilne tekitas tohutu soovi EL finaali välja jõuda - olgu see kui raskesti kujuteldav tahes. Loodan, et poisid said kevadeks samasuguse impulsi ning on veel sel hooajal midagi oodata.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Hakkab pihta see Götze ja Reus in. Mängud on vist liiga harva, inimsed lähevad vahepeal lolliks.

          Kommentaar


            Väga rahul selle uudisega, eriti et Morenost võiks lahti saata, kaitsta see mees ei oska! Valus et tema asendus on praegu vigastatud ka. Gotze, no kui ta hapuks läinud ei ole, siis võiks päris huvitav olla ning uus vv, hakka juba tulema. Eraldi nimekirja, kelle võiks kõik maha ärida, ma alles teen, aga see tuleks minu sulest päris pikk.

            Kommentaar


              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
              Väga rahul selle uudisega, eriti et Morenost võiks lahti saata, kaitsta see mees ei oska! Valus et tema asendus on praegu vigastatud ka. Gotze, no kui ta hapuks läinud ei ole, siis võiks päris huvitav olla ning uus vv, hakka juba tulema. Eraldi nimekirja, kelle võiks kõik maha ärida, ma alles teen, aga see tuleks minu sulest päris pikk.
              Kas muinaslood on nüüd uudised?

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Kas muinaslood on nüüd uudised?
                ever since the birth of internet... and happily ever after
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    ju krambid tegid oma töö... ehk taastumine võtab vähe rohkem aega
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      ju krambid tegid oma töö... ehk taastumine võtab vähe rohkem aega
                      Pigem ma arvan, et Klopp lihtsalt hoiab meest, aga mis puutub algkoosseisu, siis keskväli just kõige erutavam pole.

                      Kommentaar


                        Hei, kas kellegil toimivad sopcasti linki on pakkuda. Aitäh, minu oma viskas pildi kotti 44 min.

                        Kommentaar


                          Jalaga p***e saades tuleb püsti tõusta ja vastu panna! Klopp on tegija rsk. REVENGE

                          Kommentaar


                            Et see oli siis nüüd näide sellest kui suurepäraselt meeskondlik surve võib toimida. Esimese poolaja jooksul võeti City'lt igasugune mängutahe ära ja kui nad kaitses augud sisse jätsid, tehti paari briljantse rünnakuga asi ära. Teisel poolajal polnud vastasel enam rünnet ollagi ja tulemuseks üks hooaja lihtsamaid võite. Loodetavasti suudetakse järgmisel hooajal sellist mängu palju tihemini esitada ja hoidke siis piip ja prillid.
                            Ja veel: Adam Lallana, sa kaunis jumalus, kus oled terve hooaja luuranud?
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Team effort!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X