320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tore, et läksime eile tulemust tegema, aga mitte showd. Tulemuse saime, kuigi mitte päris sellise nagu oleks võinud saada. Origi väravas oli õnne, aga ta oli selle ära teeninud. See, et meile standardist üks ära löödi- siin pole midagi imestada.
    Eks ole näha mis nädala pärast saama hakkab, aga see, et me suudame oma puuri puhtana hoida ma eriti ei usu...

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Kas see teile pigem just hea uudis pole kuna siis ei suruta teda algrivvi?

      Ja me kõik vihkame oma kaptenit. Sa oled ikka päris loll.

      Kommentaar


        Hendo nii ehk naa vigane ja saab ennast nüüd terveks ravida.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          In before koondise pärast kiirustatakse terveks ja ei mängi järgmine aasta pool hooaega.

          Kommentaar


            Päris huvitav koosseis läheb väljakule.

            Kommentaar


              Jagage normaalset striimi.

              Kommentaar


                Ojo
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Ojo
                  Skrtel Traa, kaua võib . Lõpetage me piinad.

                  Ojol muidu sama palju clear cut chance liigas kui Ibel.

                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    Mulle on algusest peale see Ojo meeldinud, tubli poiss kasutas võimaluse ilusti ära. Tundub küll olevat rohkem jalgpalluri moodi kui Ibe. Järgmisel hooajal on veel tulemas Markovic ka - täitsa ok wingerid olemas

                    Kommentaar


                      Markovic küll mingi asi pole, Türgiski jama. Ojoga on ikka 5 aastane leping tehtud? Järgmine Sterling? Järgmine Ibe?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Markovic küll mingi asi pole, Türgiski jama.
                        Ainult vigastatud olnud...

                        Kommentaar


                          Jätke noored kutid rahule! Kui viitsivad tööd teha siis arenevad oma taseme välja. Ja kui ei viitsi siis hakkavad Baloga ööklubides käima....
                          Eile tulid vajalikud 3p. Origi ja Ojo tegid kena mängu. Allen jooksis ka püksid jalast. Igati positiivne. Kahjuks/õnneks peame sarnast trikki veel 7x kordama, et tabelis kuskile ronida. Aga kus kohast see stabiilsus võtta ma ei tea...

                          Kommentaar


                            Joe Pirlo 😘
                            mc jünger.Anus Äärits.

                            Kommentaar


                              Korralik pidu, täiesti ootamatult hästi läks ja ilma endast väljakul maksimumi välja pigistamata. Kartsin väga, et pigem tuleb selline raske Euroopa hangover kohtumine, aga Klopp lahendas selle hästi ja riskis pigem mitmete B meestega, kui nüüd liiga ei teinud, aga toimis ja Stewart'i ja Ojo üle väga hea meel. Allen näitab ka, et suudab sellise Hendo keskmise esitluse välja mängida küll, eks saab nüüd rohkem rallit sõita ka.
                              Origi paistab õnnestumiste järel väga vana rahu ise (väravate järgi kohe v siis pärast intekates) - pole paha märk noore mehe kohta. Hästi ilmekas oli aga see stseen kus kaameramees tribüünidel Benteket filmis pärast Origi väravaid ja too lahkus just tribüünidelt (vetsu vms), aga nagu ennistki ütlesin, olen päris kindel, et sügisel teda meie ridades ei ole v siis äärmisel juhul laenul kuskil.

                              Dortmuni vastu ma kasutaks siiski meie tookordset koosseisu, selle muutusega, et Studge võiks Origi kõrval mängida algusest peale ning eile hästiesinenud poisid võiksid kõik pingil varuks valmis olla.

                              Kommentaar


                                Miks Ojo poolajal ära võeti?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X