320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aiiii kui magus ! Ei saa öelda, et võit tuli kõva raske töö tulemusena, aga ei jää muud üle kui tänada vastasmeeskonda ehk valitsevaid meistreid suhteliselt mannetu mängu eest. Paaril korral võttis hinge küll päris kinni (Saviola kahel korral ja ristnurk), kuid õnneks midagi ei juhtunud. Thank you Reina.

    Kommentaar


      Vaata ja imesta tõesti. Õigupoolest esimest korda sel hooajal ei tähendanudki kehvavõitu esimene pooltund hukatust.
      Mulle meeldis ikka väga Sissoko ja Alonso tegutsemine. Kui nüüd Momol ometi midagi hullu ei juhtunud... Kuyt oli ka väga tubli täna.
      Barca ei saanud justkui teisel poolajal enam ennast üldse käima, isegi Reina ringivantsimist lõpus ei karistatud ära. Või siis me lihtsalt ei lasknud neil mängida.
      Ainult jah see Arbeloa - mõnevõrra paranenud majanduslikes tingimustes sellele mehele pikka karjääri Punastes ei ennustaks.
      Poolaeg pole paha. Rafa jälle Barcelonas tehtud mees.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Kuyt oli ka väga tubli täna.
        arvestades et kahte 100 prossast võimalust ära ei löönud ja peapalle ka kätte ei saanud siis ma ei teagi kui tubli ta oli. muidu magus võit jah

        Kommentaar


          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            eks ole golfarite pidu
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              paluks väravasi
              Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

              Kommentaar


                Discover how to watch football live streaming. Check out football betting tips. Catch up on the latest football news. Watch football videos.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Ainult jah see Arbeloa - mõnevõrra paranenud majanduslikes tingimustes sellele mehele pikka karjääri Punastes ei ennustaks.
                  Vaat kus ilmatark väljas - peale debüüti kannab kohe maha? Kohvipaksu pealt lugesid seda kõike või? Jah, Liverpoolile kõlbavad vaid need mehed, kes debüüdil värava löövad... aga kindluse mõttes võiks kohe kübaratäie lüüa, siis maagiline kristallkuul lubab pikka tulevikku.

                  Ja mida Xabi tegi mängus, et ta ikka jõle positiivse mulje jättis. Esimesel poolajal polnud mitte mingit jälge mehest, keskväli ei toiminud üldse, söödud läksid suvalises suunas ja maast palli ei liigutatud. Ja Sissoko? Arvestades, et moes on teha kiireid järeldusi, siis ma jätaks mõlemad poisid pingile, sest nad mängisid minu silmis lauskohutavalt.
                  Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                  Cry welcome to the song.
                  And as it lifts you, time to move on.
                  We go!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mömm Vaata postitust
                    arvestades et kahte 100 prossast võimalust ära ei löönud ja peapalle ka kätte ei saanud siis ma ei teagi kui tubli ta oli. muidu magus võit jah
                    Selles mõttes täiesti õigus, et tal on esimese puutega ikka suuri probleeme. Eriti lihtsate pallidega, nagu see teisele väravale eelnenud episood, kus jäi mulje, et Heskey on tagasi. Õnneks suutis ta selle pallini enne Valdezt jõuda ja sealt ka see värav välja imeti, aga minu arust tuli temalt suht halb esitus eile.
                    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                    Cry welcome to the song.
                    And as it lifts you, time to move on.
                    We go!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sajets Vaata postitust
                      Vaat kus ilmatark väljas
                      Huvitav asi on selle foorumiga juhtunud. Niipea, kui vähegi millegi kohta arvamust avaldad, tullakse sulle käsitsi kallale. Ja juba ka sama meeskonna toetajate poolt. Milleks siis üldse vaevuda?
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Ah et Sissoko pingile või? Kiireid järeldusi tehes vaatasid sa ilmselt mingit muud mängu, sest suuresti just tänu talle oli Barca teisel poolajal oma rünnakute ülesvõtmisega tõsiselt hädas.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Sajets, sa oled tsipa purjus või?
                          Barca vendadel tuli sitt püksi kui nad Momot nägid.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Mcnamara, kallis, keegi pole sulle kätega kallale tulnud. Või äkki oli üldse golfikaigas abiks mul? Ja olin purjus ja märatsesin? Lihtsalt sinu viimased kommentaarid on sedavõrd ennatlikud olnud, et seda on raske tõsiselt võtta. Ja muide, kas sa panid tähele ka, mis pool keskkaitses Arbeola mängis? Vasakul. On vist palju palutud, et paremkaitsja, kesk küll võib ka keskel mängida, aga siiski vist ikkagi paremal pool, tegutseks suurepäraselt oma debüüdil Nou Campil Barcelona vastu mängidesharjumatul positsioonil.

                            Mis aga Sissokot puudutab, siis muidugi tegi gigant kõva töö lõhkudes Barca mängijaid ja mängu. Kuid mis sai edasi selle palliga, mis ta reeglitepäraselt võitis (palju neid üldse oli?). ta andis nahkkera enamustel kordadel vastastele tagasi oma halva puute või veel halvema kitsas olukorras tegutsemisega. Söödumäng on poisil nõrk, sest välja tulevad tal vaid lihtsamad söödud tagasi või risti. Pikad pallid, läbisöödud või kiirrünnakute lõpetamine (üks läks lörri ka eile tema otsustamatuse tõttu) on atribuudid, mille kallal peab ta kõvasti töötama.

                            Ja ei, ma ei nõua, et ta pingile võetaks või et ta ei kõlba Liverpooli pikemas perspektiivis, nagu siin keegi teine julgeb peale üht esitlust Arbeolale ennustada, vaid tegin meelega üleääre aetud ja lollusest pakatava pakkumise samas vaimus, milles mõned kipuvad postitama.
                            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                            Cry welcome to the song.
                            And as it lifts you, time to move on.
                            We go!

                            Kommentaar


                              Olen kuskil pool aastat siit foorumist eemal olnud ja näen, et vahepeal pole palju muutunud. Sajets ja Mcnamara kaklevad ikka neile omasel moel edasi. Ma ei usu ka et see kunagi muutub. Vähemalt topic elab.
                              Arbeloa oli ju täitsa ok eile. Eks näis mis Inglise liigas tegema hakkab, sest aega ja võimalusi end tõestada peaks nüüd küllalt tulema. Momo mängis ju tüüpilist talle omast mängu. Kõik mis tal söötudega sassi läheb, teeb ta tasa oma suurepäraste vaheltlõigete ja uhkete kasutoovate taklamistega. Just sellepärast Rafa teda armastabki.

                              Kommentaar


                                Ma ise arvan, et see koleda pildiga Hiina kanalite vahtimine on mu silmad ära rikkunud ja ma näen jalgpalli asemel ainult halli udu. Muud vabandust polegi nagu.
                                Nii et nõustun: Arbeloa on 'poolis veel kaua, aga Momo ja Xabi kukuvad peagi pingiotsale ning Zenden asub keskel vägesid juhtima.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X