320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

    ja seda ka, et selle reegli puhul satuks ka barca kusessa.
    mille alusel sa seda nuud votad? et Barca B mangib Hispaanias tugevuselt 3. liigas?

    kui aga arvad, et Hispaanias pole piisavalt talendikaid noori, naiteks vorrelduna Inglismaaga, siis ma arvan, et eksid. pealegi Kataloonia meeskond on rahvusvaheliselt paris heal tasemel meeskond ja noori piisavalt, nii et arvan et ka kui kasutada ainult kataloonlasi, saaks paris hea tiimi. lihtsalt siis ma pakun et teised Kataloonia klubid lihtsalt norgeneksid mingil maaral.

    aga kindlasti voidaksid sellest koige enam Louna-Ameerika klubid, seda siis tasemeliselt. kull aga jaab neile vahem voimalusi rahateenimiseks, sest turg siis kasvaks ju kokku. nii et nokk lahti, saba kinni.
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      naed, sa, ma polegi ainuke loll kes sedasi arvab jagan taitsa Rafa muret. te voiksite ausalt oeldes oma traditsioonid kuhugi kuu peale saata, sest suurklubide reservis tolknejatel pole sellest susteemist mingit tolku.
      Näed sa. Mina saadaks aga pigem suurklubid endid kuhugi kuu peale. Igal juhul enne kui hakkaksin lõhkuma rohkem kui sajandivanust liigasüsteemi.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        ma ei saa aru miks te kaitsete seda susteemi, ise veel Inglise jalka fannid?
        on see siis praeguses situatsioonis normaalne, et mingite Carrickute ja ma ei tea veel kellede noorte roheliste poiste eest plekitakse summasid alates 15-20 miljonist? samas hulga paremad ja kogenumad lounamaalased on pahatihti 2-3 korda odavamad? te endi noored saaksid rohkem kogemust. lisaks oleks oma maa koondis tugevam.

        ja ise sa McNamara oled suurklubi fann. mis siis oleks sinu arust normaalne lahendus? Rafa ju utleb, ja sama utlete ju ka ise siin foorumis, et need reservide nolgid on lootusetud. sa ise utlesid siin, et nende tase on nagu 4.liiga.
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          ma ei saa aru miks te kaitsete seda susteemi, ise veel Inglise jalka fannid?
          meil põhja pool eelistatakse meeskonnamängu. teil seal lõuna pool aga pesitsevad individualistid.

          kõigest ei pea aru saama, piisab sellest kui mõistad tähtsust.

          kui rääkida summadest, siis nood on nõnda absurdsed, et nendele pole mõtet tähelepanu pöörata - hvaking haip! ja see on ka see, mis inglise koondist trukib.

          *silmasin korraks 'pool-barca väljakumehi, millest võib järeldada, et barcal on suur osakaal adoptatiivmängijatel ning taoline reegel ei mõjuks hästi praegusele poliitikale.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            ma ei saa aru miks te kaitsete seda susteemi, ise veel Inglise jalka fannid?
            ja ise sa McNamara oled suurklubi fann. mis siis oleks sinu arust normaalne lahendus?
            Ma olengi eelkõige Inglise jalgpalli fänn. Arva sellest, mida tahes.
            Suure asi on muuseas hoolitseda ka väikeste heaolu eest. Mitte ainult - mulle, mulle, mulle.
            Minu hinnangul on vägagi normaalne lahendus selge kvoodisüsteem (ja ma tean, et see on vastuolus EL vaba tööjõu liikumise reeglitega). Oma riigi mängijatele peab saama mingil viisil võimaluse anda. UEFA, FIFA juristid mõelgu välja, kuidas.
            Aga praegune süsteem on miljon korda parem liiga hävitamisest. Minu jaoks võrdub see jalgpalli hävitamisega.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Kas sa lorenzo seda ei arva, et nö traditsioonide kuu peale saatmine ei tooks Inglismaal kaasa üleriigilisi rahvarahutusi vms? Saata suvalisel hetkel divari võrra madalamale mitmeid kümneid 100+ aasta vanuseid klubisid, kellel pole kindlasti mitte väike kohalik toetajaskond, ja tõstes asemele käputäie suurklubide reservid - see on täielik absurd.
              Esiteks teenitaks nõnda vaid väheste rahakate huve, kusjuures paljud "suurte" reservides pallivad noored või niisama pinginühkijad on üles ostetud just nimetet nõrgematest klubidest. Need kellel raha vähe amatööristuvad või surevad täielikult välja. Väheneb võimalus nn giant-killinguks mõnes karikasarjas, sest nõrkadest sõidetaks lihtsalt üle.

              Pean küll tunnistama, et ei ole kursis kuidas see B meeskondade süsteem on Hispaanias ja Itaalias?? ellu viidud, aga rahumeelsem integreerimine võtaks aega tubli kümme aastat. Kusjuures olukorra paranemine pole üldse garanteeritud. Kui soovida parandada noorte mängusaamisvõimalusi ja SWP suguste tegelaste ülesostmist röögatute summadega, tuleks kehtestada miskid mängijatekvoodid, palgalimiidid jms. Mitte kirvemeetodil kogu olemasolev süsteem ära lõhkuda.
              Inglise divaritki ei jälgi eriti innukalt ning ka sealsetest meeskondadest ei ole keegi südamelähedaseks saanud. Aga arvestades kui raha ja turunduskeskne tänapäeva tippjalgpall on ja taoline samm süvendaks lõhet ikka oluliselt, ei tohiks suurklubidele küll rohkem mööndusi teha, pigem seada sisse vastavad piirangud, nagu ennist mainitud.

              Kommentaar


                no kui mingite suurklubide reservide kaasamine liigajalgpalli kutsuvad esile uleriigilisi rahvarahutusi, siis ma ei oska kull miskit enam oelda.

                samas ei poolda ma ka seda, et need reservid peaksid kohe coca-cola'st juba hakkama mangima, ikka koige madalamalt. ja las laheb siis kummekond aastat aega. praeguste reservide koosseisude mehi aga ma kull ei kadesta. ainus asi mis nad saavutavad on kunagi raakida oma lastelastele et nae mangisin naiteks Liverpooli reservis (mis sest et ma uhtegi tosist moangu ei manginud ja tase oli ka 4. liiga oma).

                ja Hispaanias on B tiimide susteem minu teada sama kui ka siin Eestis. see tahendab, et ainuke piirang on La Liga'sse tousmine, aga seda ohtugi vist pole kunagi olnud. tegelt peaks BBVA liiga (nonda on selle nimi) ajalugu veidi uurima huvi parast.
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Okei, sai sõna üleriigiline pisut kergemeelselt kasutatud. Aga kui Inglismaa eri nurkades asetsevade klubide fännid näitavad üles oma pahameelt, võib ju seda põhimõtteliselt üleriigliseks nimetada või kuidas?

                  Kõige madalamalt mängima hakkamine toob kaasa aga selle, et terve hunnik noori peab end "ohverdama" tulevaste heaolu nimel ja see B meeskondade süsteem nüüd edu küll ei tagaks. Hispaaniaski on noored tugevamates meeskondades platsile saanud peamiselt kas olude sunnil või siis kui tegemist on tõeliste talentidega.

                  Ja B tiimide kohta Hispaanias ma kõike seda teadsin, nii palju ikka aastate jooksul Barca jälgmisest ja manageri mängimisest kõrvade vahele jäänud. Lihtsalt mainisin, et ei ole teadlik kuidas süsteem Hispaanias ellu viidi, kas B meeskondade mängimine koos teiste klubidega on kehtinud juba aastakümneid või on see käiku lastud millalgi 90ndate alul. Kui see mingi uuem leiutis, siis oleks ehk isegi mõeldav Hispaanialt šniti võtmine, aga imho pole see ka seal end tohutult õigustanud. Pigem jääks endiselt mängijatekvoodi idee toetamise juurde.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    praeguste reservide koosseisude mehi aga ma kull ei kadesta. ainus asi mis nad saavutavad on kunagi raakida oma lastelastele et nae mangisin naiteks Liverpooli reservis (mis sest et ma uhtegi tosist moangu ei manginud ja tase oli ka 4. liiga oma).
                    No ikka läheme rappa omadega. Suurklubide reservid peavad millegipärast saama mingeid eelisõigusi. Aga Sheff U reservid näiteks?
                    Räägime parem ausalt. Milleks on ManU-l üldse vaja mingisuguse Sheffield Unitediga mängida? Mitte reservides, vaid nii-öelda tõsises mängus? Tasemevahe on ju mäekõrgune, üheksal juhul kümnest võidab ManU etc.
                    Suurklubid mängigu omavahel ja ülejäänud saast pugegu peitu ning mängigu amatööridena kuskil tänaval, sest kes neid ikka telerist vaataks.
                    Vaat selline on tulevik, kui hakkame liigadega mängima.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      No ikka läheme rappa omadega. Suurklubide reservid peavad millegipärast saama mingeid eelisõigusi. Aga Sheff U reservid näiteks?
                      Räägime parem ausalt. Milleks on ManU-l üldse vaja mingisuguse Sheffield Unitediga mängida? Mitte reservides, vaid nii-öelda tõsises mängus? Tasemevahe on ju mäekõrgune, üheksal juhul kümnest võidab ManU etc.
                      Suurklubid mängigu omavahel ja ülejäänud saast pugegu peitu ning mängigu amatööridena kuskil tänaval, sest kes neid ikka telerist vaataks.
                      Vaat selline on tulevik, kui hakkame liigadega mängima.
                      huvitav miks mujal asi toimib ja Inglismaal ei saaks see asi toimida? voib olal olen toesti loll sel teemal, aga praegu ei tule kull ette et oleks kusagil riigis veel mingi eraldi reservide susteem. a, pean parandama end, Venemaal vist on ka duublite liiga voimidagisihukest.
                      ja mis eelisoigustest sa raagid? ma raagin, et voiks kasvoi uhe liiga veel juurde teha ja reservid esimeseks aastaks omavahel madistama panna ning siis las tousevad oma karjaariredelil korgematesse liigadesse.

                      ja see et sa siin tood naiteks ManU ja Sheffieldi vastasseisu. samamoodi voiks kusida, et miks naiteks peaks Barca mangima mingi Nasticuga jne...
                      pohimote on ju sama.

                      anna andeks, aga ma ei leia siit mingit asjalikku argumenti miks peaks liiga jatkama samal susteemil. ainuke kova argument on traditsioonid.

                      pealegi mul tundub et rahvusvahelises telepildis nagunii raagitakse mingitest reservidest teil seal hoopis rohkem kui naiteks tugevuselt 3.liigast alates alla poole. see on lihtsalt naeruvaarne. mis moodi see teil seal siis neid norgemate liigade meeskondi aitab?
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Selle suurklubide reservide nüansi tõin vist mina sisse. Sest palju on hetkel reaalselt neid meeskondi, kes suudaks komplekteerida võitlusvõimelise duubli, seda nii finants kui mängijate aspektist?
                        Üldse, mis pinge oleks mõnel Sheffield Utd sugusel hakata kuskilt mudast oma klubi ja noormängijate tuleviku arvel reserve kõrgemale upitama. Enamikel siiski piisavalt peamurdmist juba sellega, kuidas teistega sammu pidada ja olla võimeline seda tegema ka kümne aasta pärast. Mitte hobi korras kaasa lööma eksperimendis, mille suurimateks toetajateks on võõrastest süsteemidest tulnud treenerid, kes ei suuda oma ressursse adekvaatselt kasutada ning oludega leppida. Tingimused ju kõigil samad, seda vähemalt liiga tasemel.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          huvitav miks mujal asi toimib ja Inglismaal ei saaks see asi toimida?
                          äkki sellepärast, et inglismaal mängiti liigasüsteemis jalgpalli juba ammu enne seda, kui enamus riikides jalgpallist midagi kuuldud oldi

                          Kommentaar


                            ja kvoodisusteem... teeme ara ja vaatame mis juhtuma hakkab. arvata on, et suurklubid ostavad norgematelt lihtsalt parimad vennad ules. hinnad tousevad rohelistel inglise poistel veel ules, sest ju odavaid latiinosid ei ole enam vahemalgi maaral turgu solkimas. mis aga nendest 4.tasemega reservipoistest nonda saab, ei oska kull oelda. voib olla saavad nuud rohkem isegi mangida, sest tugevaid latiinosid pole ees.
                            Euroopas ma pakun, et tuleb vaike madalseis, sest ju koikidesse suurklubidesse vist ei jagu neid haid inglasi. oleneb muidugi kvoodist.
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                              äkki sellepärast, et inglismaal mängiti liigasüsteemis jalgpalli juba ammu enne seda, kui enamus riikides jalgpallist midagi kuuldud oldi
                              vat see, et Inglismaa on vaga konservatiivne, kuningannalgi suur moju oma riigis vorrelduna teiste riikide monarhiatega, on kahjuks selle riigi traagika
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                vat see, et Inglismaa on vaga konservatiivne, kuningannalgi suur moju oma riigis vorrelduna teiste riikide monarhiatega, on kahjuks selle riigi traagika
                                Kuningannat küll pole mõtet asjasse segada ja kui ma ei eksi siis seadusandlik võimgi tal küllalt minimaalne. Pigem ikka tegu esindusfunktsiooni ja UK sümboliga.

                                PS. Kvoote on mitmesuguseid - rahvuslikul tasandil ja ka ses osas kui mitu omakasvandikku peaks/võiks platsil olla. Lisaks tuleks miskit ette võtta palkadega, see et mingid keskpärased jollerid nõuavad £50k nädalas on absurdhuumor.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X