320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ilus!

    Et siis tuleb mõne aasta tagune finaal uuesti. Kõva!

    Kommentaar


      Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
      Et siis tuleb mõne aasta tagune finaal uuesti.
      pigem mitte
      AILTON

      Kommentaar


        Fantastiline !

        Kommentaar


          http://www.youtube.com/watch?v=8s8cDitAj2c Rafa on hea
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Pooli mäng meenutas eile kohati Kreeka mõne aasta tagust mängu. Kahju et peale väravat enam nii aktiivsed ei oldud. Ühest aga ma aru ei saa on suurte Chelsea poiste suutmatus püsti seista.

            Esmalt alustas siis Mikel.Sai natuke tagant kossi ja siis kukkudes ei teadnud kust kinni haarata ja leidis, et pooli poiss tabas teda kossi eestpoolt. Lamas ja ohkis ilusal Anfieldi murul. Tõusis püsti ja lonkas, kuid ühtäkki oli valu jalast kadunud ja tormas äärel palli omanud Zendenini ja sõitis väga ohtlikult sisse.

            Teine vaimustav poiss oli Drogba. Pikk pall tuli ette ja jõujuurikas tabab palli peaga ja järgneb meeletu karje ja väänlemine maas. Ei saa mina aru miks on vaja inglise vutti häbistada sedasi?

            Ühest asjast ma veel aru ei saa miks see naise nimega Cole nii närviline on ja soiub küll kohtunikega kui ka kaasmängijatega. Kusjuures ise ta mängida eriti ka ju ei oska

            Üldiselt pole ka üllatav, et inglise koondis suurvõistlustel nii mannetu on, kui sellised õllemeistrid nagu Lampard inglismannide keskväljal haigutavad

            Vähemalt õige sats sai edasi ja kõigil südamed rahul

            Kommentaar


              Jah, rahuloluks oli eile õhtul omajagu põhjust. Liverpool ei teinud mingit imepäraselt ilusat mängu - nii Pennant kui Mascherano paistsid silma kehvade, isegi ohtlike söötudega, Zendeni tsenderdused polnud samuti nädalaga paranenud. Aga sellest hoolimata: vastane hoiti varjus ja pimeduses ning ega peale Mourinho keegi teine vaevalt väitma hakkab, et Sinised Punastest paremini mängisid.
              Isiklikult olin naljakalt rahulik sellest hetkest peale kui Agger meid juhtima viis. Vist tuli see rahulikkus teadmisest, et Chelsea värav ükskõik mis hetkel tähendaks tõenäoliselt meie teekonna lõppu. Normaal- ja lisaaja viimased minutid olid muidugi veidi ärevamad. Oeh, jah. Aga võidus olin veendunud niipea, kui Zenden esimese pendla sisse oli löönud. Ja penaltitõrjumise kuningas Reina tõesõna lootusi ei petnud.
              Tänada tahaksin esmajoones kogu kaitseliini, samuti Dirk Kuyti, kes tegi rünnakul metsiku töö ja imekombel pidas niimoodi väsimatult ringi lipates vastu kõik 120 minutit.
              Ja finaalis? Sinna ootan vastu ikka kalleid sõpru teisest Inglise klubist. Eriti pärast Mäntsesteri õueajakirjanike halinaid.
              Eks on omal kohal nendelegi tüüpidele koht kätte näidata.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Esmalt alustas siis Mikel.Sai natuke tagant kossi ja siis kukkudes ei teadnud kust kinni haarata ja leidis, et pooli poiss tabas teda kossi eestpoolt. Lamas ja ohkis ilusal Anfieldi murul. Tõusis püsti ja lonkas, kuid ühtäkki oli valu jalast kadunud ja tormas äärel palli omanud Zendenini ja sõitis väga ohtlikult sisse.

                Teine vaimustav poiss oli Drogba. Pikk pall tuli ette ja jõujuurikas tabab palli peaga ja järgneb meeletu karje ja väänlemine maas. Ei saa mina aru miks on vaja inglise vutti häbistada sedasi?

                Ühest asjast ma veel aru ei saa miks see naise nimega Cole nii närviline on ja soiub küll kohtunikega kui ka kaasmängijatega. Kusjuures ise ta mängida eriti ka ju ei oska

                Üldiselt pole ka üllatav, et inglise koondis suurvõistlustel nii mannetu on, kui sellised õllemeistrid nagu Lampard inglismannide keskväljal haigutavad
                Irw! Ülihästi öeldud. Täpselt minu mõte

                Kommentaar


                  Ärge rüvetage õllemeistrite ausat nime !

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Ja finaalis? Sinna ootan vastu ikka kalleid sõpru teisest Inglise klubist. Eriti pärast Mäntsesteri õueajakirjanike halinaid.
                    Eks on omal kohal nendelegi tüüpidele koht kätte näidata.
                    Hooaeg 2006/07:

                    1. 22.10 Manchester United - Liverpool 2 - 0
                    2. 03.03 Liverpool - Manchester United 0 - 1
                    3. mis sa arvad, et siin niiväga miskit muutub?
                    MU FCUK

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
                      Hooaeg 2006/07:

                      1. 22.10 Manchester United - Liverpool 2 - 0
                      2. 03.03 Liverpool - Manchester United 0 - 1
                      3. mis sa arvad, et siin niiväga miskit muutub?
                      Ega tea öelda, aga näen ülaltoodus paremuse poole liikuvat trendi. 0:0 sobiks kenasti. Ateenas pole me muuseas kohtunud sel hooajal. Arvatavasti on meeskonnad pärast meie toredate "fännide" omavahelisi kaklusi mängu alguseks üpris tümaks tehtud.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Ah ei jõua see ManU kuhugi. Milaniga tuleb taaskord üks huvitav finaal

                        Kommentaar


                          Rob Smyth on IMO paras põhulõug ja tuulelipp, kes kõlgub enamasti sinnapoole, kus hetkel ilm ilusam. Okei, täitsa asjalikke kolumne satub ka vahele, aga üldiselt - böö. "Mäntsesteri õuajakirjaniku" tiitli peale vaatasin meeldetuletuseks korra üle, mida ta siis ManU kohta viimasel ajal rääkinud on. Eelmisel talvel oli nt Fergie algul lammas kuubis, seejärel järsku geenius, sel suvel (enne hooaja algust ofkoors) taas seniilne vanaätt ja nüüd, ennäe imet, jälle jumala asemik maa peal. Milline hämmastav totaalsete muutumiste jada, eksole... Milleks siis sellise mehe plära peale üldse erutuda.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Õnne Pool´ile. Finaal tuleb kindlasti väga põnev ja väga hea on see, et need Chelsea mehed edasi ei saanud. Aga finaalis on vastas ManU ja mäng tuleb kindlasti ülipõnev.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Oodake Milanit! Saab arved klaaritud Ateenas Aga muidu ikka õnne teile.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                                Õnne Pool´ile. Finaal tuleb kindlasti väga põnev ja väga hea on see, et need Chelsea mehed edasi ei saanud. Aga finaalis on vastas ManU ja mäng tuleb kindlasti ülipõnev.
                                ei ole siin mingit manu, milan 3-0 ja asi klaar
                                {9}

                                Kommentaar

                                Working...
                                X