320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    You can't take Liverpool out of a boy!

    Teisipäevaõhtuse UEFA Meistrite liiga poolfinaali mängujärgses penaltiseerias kahe Londoni Chelsea palluri löögid peatanud ja FC Liverpooli 23. mail Ateenas toimuvale esikohaheitlusele tüürinud hispaanlane Pepe Reina avastas öösel koju saabudes eest kaose.

    Väljaku peremeeste 4:1 võiduga lõppenud penaltiseeria suurima kangelase, 24-aastase Reina kodust Liverpooli Wooltoni linnaosas olid vargad kaasa viinud sõiduauto Porsche Cayenne’i, juveele, dokumente ning Taani firma Bang & Olufseni meelelahutussüsteemi, teatas BBC. Sissemurdjate tekitatud kahju ulatub miljonitesse kroonidesse.
    (päevaleht)
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Tomkinsi kolumn. Suures plaanis tuleb nõustuda.
      Mis Milani puudutab, siis eks see mulle mõningane pettumus on, et nii läks. Inglise finaal oleks olnud turvamise seisukohalt hirmuäratav, aga sisuliselt siiski huvitavam vastasseis. Kahe aasta eest nähtu oli sedavõrd eriline ja omapärane, et millegi nii põneva kordumine uuesti itaallastega mängides ei tundu võimalik. Pealegi - Milani mängimine selle hooaja Meistrite Liigas on minu jaoks algusest peale anomaalia. Liiga kiiresti on kõigil ununenud eelmise suve skandaalid. Ning Berlusconi oma sulikambaga saab jällekord rambivalguses särada.
      Seejuures ei süüdista ma muidugi klubi mängijaid. Milan on suurejooneline seltskond tippklassi jalgpallureid. Samas ma usun, et Rafa suudab sobiva taktika nende peatamiseks luua. Iseasi kas meie meeskond on suuteline neid nõudmisi ellu viima. Selge see, et kolmeväravalist edumaad vastasele uuesti anda ei tohi. Aga jalgpalliõhtud pole kunagi vennad ja ei ole mingit põhjust uskuda, et Milan suudab finaalis sama võimsalt esineda kui eile Mäntsesteri purustades.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        nyyd ei jää poolil muus üle kui lihtsalt milan maapealt ära kaotada.
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          nyyd ei jää poolil muus üle kui lihtsalt milan maapealt ära kaotada.
          selleks nad peavad küll jürgenilt abi paluma!
          AILTON

          Kommentaar


            Florent Sinama-Pongolle ei ole enam Liverpooli mängija. 2,7 miljoni naela eest müüdi tema mängijaõigused Recreativo Huelvale, kus Sinama väga eduka hooaja laenul on veetnud.
            Ilmselt oli see vaid esimene uudis meie laenul olevate mängijate lahkumisest. Peale paari verinoore poisi nagu Hammill või Idrizaj tagasi kedagi vaevalt võetakse.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Oh Robbie, Robbie, Robbie...
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Fulhamist pole palju rääkida. 'pool mängis esimesel poolajal ilusat vutti, aga pean ausalt tunnistama, et Bellamy on osutunud päris paljudes mängudes pettumuseks rünnakute lõpetamisel. Ja Robbie kahest sajaprotsendilisest ei tahaks üldse rääkida. Ajad pole lihtsalt enam need.
                LFC naised on liigavõidu ja Premieri tagasi tõusmise kindlustanud. Loodetavasti seekord kohe tagasi ei langeta.
                Dudek on lõplikult otsustanud suvel Liverpoolist lahkuda. Ta loodab, et saab laupäeval Anfieldil väravas hüvasti jätta. Kindlasti on laupäeval väljakule oodata ka Kewellit. Laupäeval Londonis jõudis ta kümne minutiga juba paar korda endast märku anda.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Palve. Täiesti teemaväline, kuid PMi ma ei usalda.

                  OskarM, palun saada mulle oma kontakt või võta minuga ühendust martin.shmutov@postimees.ee.

                  Sänks!
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Lugesin huviga, et meie kõige suurem sõber lubas 'pooli hävingu puhul Milanile suuremat sorti pudeli seda va kihisevat ära juua.
                    Tjah. Kardan, et ta peab suurest kurvastusest ikka mõne teise joogiga oma nina punasemaks ajama - eks ole.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Ühinen kõige suurema sõbra lubadusega.

                      Kommentaar


                        Mitmesuguseid finaalieelseid mõtteavaldusi lugedes on mulle saanud selgeks, et seekordne võitlus tuleb põhimõtteline. Siinkohal tsiteeriksin tuntud kangelase Arnold Meri sõnu: "Eestis ei toimu võitlus mitte rahvuste, vaid ideoloogiate vahel."
                        Täpselt sama võib öelda ka tänavuse Euroopa karika finaali kohta.
                        Milani usuvad kõik need, kellele on südamelähedane puhas, elegantne, imeilus jalgpall. Taevalikud triblingud, jumalikud kannasöödud, armastusväärsed mitme minuti pikkused sööduvahetused legendaarsete kaitseässade Nesta ja Maldini vahel. Filigraansus, mille kõige ehtsamaks näiteks on Milaano kaunishing Gattuso silmipimestav mäng.
                        Teisel pool tara seisavad need veidrikutest puupead, kelle arvates on tuntud inglastest puujalgade Alonso ja Mascherano kurikuulus pikk-pall-ette-pikale-Peetrile taktika mingil arusaamatul põhjusel ihaldusväärne.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Mitmesuguseid finaalieelseid mõtteavaldusi lugedes on mulle saanud selgeks, et seekordne võitlus tuleb põhimõtteline. Siinkohal tsiteeriksin tuntud kangelase Arnold Meri sõnu: "Eestis ei toimu võitlus mitte rahvuste, vaid ideoloogiate vahel."
                          Täpselt sama võib öelda ka tänavuse Euroopa karika finaali kohta.
                          Milani usuvad kõik need, kellele on südamelähedane puhas, elegantne, imeilus jalgpall. Taevalikud triblingud, jumalikud kannasöödud, armastusväärsed mitme minuti pikkused sööduvahetused legendaarsete kaitseässade Nesta ja Maldini vahel. Filigraansus, mille kõige ehtsamaks näiteks on Milaano kaunishing Gattuso silmipimestav mäng.
                          Teisel pool tara seisavad need veidrikutest puupead, kelle arvates on tuntud inglastest puujalgade Alonso ja Mascherano kurikuulus pikk-pall-ette-pikale-Peetrile taktika mingil arusaamatul põhjusel ihaldusväärne.
                          Kui iroonianoot eemaldada, siis minu arvamus on praktiliselt täpselt selline. Eelmisel aastal oli vastasseis ilusa ja väga koleda jalgpalli vahel küll selgem (ja õnneks ilus võttis oma), seekord siis kole ja eriti kole. Loodan koleda ehk Milani peale.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Eelmisel aastal oli vastasseis ilusa ja väga koleda jalgpalli vahel küll selgem (ja õnneks ilus võttis oma).
                            Hehee, Arse fännid, kus te olete? Siin väidetakse, et Liverpool mängib ilusamat vutti. Mina mäletan eelmise aasta finaali küll veidi teistmoodi, aga see selleks. Vähemalt on suur tõenäosus, et 0:0 peale sel aastal ei minda.
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                              Hehee, Arse fännid, kus te olete? Siin väidetakse, et Liverpool mängib ilusamat vutti. Mina mäletan eelmise aasta finaali küll veidi teistmoodi, aga see selleks. Vähemalt on suur tõenäosus, et 0:0 peale sel aastal ei minda.
                              Noo, ilu üle ju ei saa kurta, Pikk-Peeter on ju igasuguseid kolle see hooaeg löönud. Samuti Riise vist polegi oma Pooli karjääri jooksul ühtegi koledat väravat või pealelööki teinud.

                              Kommentaar


                                Mina olen juba ülimas segaduses. Ei saa enam aru, kes seda ilusat jalgpalli siis mängib kui juba jumalikku Milani ennast koledaks tembeldatakse. Barcelona kohta ma ka justkui ei mäleta, et nad viimati play-offis 'poolist ilusamini oleksid mänginud.
                                Niisiis dilemma: kust leida ilusat jalgpalli? Küsimus on tõsine. Leedsist? Või on ainus võimalus teha ajaränd aastasse 1970 kui Brasiilia veel ilusat jalgpalli mängis? Või kas ta ikka mängis? Äkki see ei olnud piisavalt ilus ikkagi?
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X