320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul tekib ainult üks küsimus - kui Junaitid oleks finaali jõudnud (noh, oletame), kas siis oleks Martin analoogse sõnavõtuga esinenud?

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Eelmisel aastal oli vastasseis ilusa ja väga koleda jalgpalli vahel küll selgem (ja õnneks ilus võttis oma), seekord siis kole ja eriti kole. Loodan koleda ehk Milani peale.
      mis sul eelmise aasta finaali vastu oli? 2 hetkel euroopa elegantseimat mängu mängivat võistkonda. arusaadav ju, et CL finaalis kümnekesi ja üheväravalises eduseisus ei kiputa eriti keskkaitses kannasöötu andma.

      minu arust on see ilmatu tore, et mõningad võistkonnad idioodi järjekindlusega üritavad ründavat jalgpalli mängida, olgugi, et see toob reeglina kaasa väga kõikuvaid tulemusi. tore ikkagi. üldiselt tundub ka, et viimastel aastatel on kohtunikud juhendatud ka pisut kergemini vilistama, mis mõnevõrra kahandab jõulise mängu tõhusust.

      ning leedsi kriitikud võiks samuti persse minna. jalgpall-jalgpalliks, vähemalt ei ole auto pärast mängu tellistel ning igapäevane elu kulgeb kenasti edasi
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
        Mul tekib ainult üks küsimus - kui Junaitid oleks finaali jõudnud (noh, oletame), kas siis oleks Martin analoogse sõnavõtuga esinenud?
        ManU on täitsa hea olnud ja mul pole nende vastu konkreetselt midagi. Sellisest malagari ja mõne teise "ooo, meie suur konkurent, ma ka nüüd siit eestist täiega vihkan ja oksendan neid täis" suhtumisest pole ma kunagi aru saanud.

        Jalgpall on jalgpall ja kui väljakul pole Leeds, valin ma meeskonna, kes minu arvates mängib ründavamat ja avatumat jalgpalli. Kaitsemeeskonnad võivad omi fänne mujalt otsida.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          ManU on täitsa hea olnud ja mul pole nende vastu konkreetselt midagi.
          ning vahelduseks võiksid sina ka persse minna. mõtle ka ikka, mida suust välja ajad. suur inimene juba. saadeti jälle mingile perssekukkunud tolerantsuse ja ajakirjanduseetika koolitusele vä? tropp!
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
            ning vahelduseks võiksid sina ka persse minna. mõtle ka ikka, mida suust välja ajad. suur inimene juba. saadeti jälle mingile perssekukkunud tolerantsuse ja ajakirjanduseetika koolitusele vä? tropp!
            Ma ei jõuaks neid meeskondi ära vihata - ManU, Chelsea, SheffU jms kamp. Nimetatutest viimane võiks küll alla tagasi koliseda :P Lisaks veel Kewell ja teised. Oeh.

            Samas Kewelli ebameeldivuskoefitsent ületab Ronaldo ja ManU oma, seega on valik loogiline. Isegi sinu jaoks oleks
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              kewell võiks muidugi nakatuda mykoplasma urethitise ravimatusse vormi, aga tegelikult jaksab kvaliteetinimene vihata nii mankut, chelseat, sheff u'd kui ka sheepshaggereid. mul on kurb vaadata, et ühiskonnas üha populaarsemaks muutuvad pehmed väärtused on ka ajakirjaniku maailmapildis prevaleerima tõusnud. et mis mõttes vaatame kes mängib ilusat jalgpalli, unustame mineviku, suhtume avatult ja elame kaasa. wanker
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                kewell võiks muidugi nakatuda mykoplasma urethitise ravimatusse vormi, aga tegelikult jaksab kvaliteetinimene vihata nii mankut, chelseat, sheff u'd kui ka sheepshaggereid. mul on kurb vaadata, et ühiskonnas üha populaarsemaks muutuvad pehmed väärtused on ka ajakirjaniku maailmapildis prevaleerima tõusnud. et mis mõttes vaatame kes mängib ilusat jalgpalli, unustame mineviku, suhtume avatult ja elame kaasa. wanker
                Armunud noore viimased jõulised hetked ja hüüded. Küll sind tuhvli alla surutakse. Mina elan aga sotsiaalteadusliku andmeanalüüsi ja andmete tõlgendamise maailmas ja eelkaitsmise hirmus.

                Et Kaka platsil domineeriks ja pärast karikat embaks! Peldikuhuumor on IN.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  ManU on täitsa hea olnud ja mul pole nende vastu konkreetselt midagi. Sellisest malagari ja mõne teise "ooo, meie suur konkurent, ma ka nüüd siit eestist täiega vihkan ja oksendan neid täis" suhtumisest pole ma kunagi aru saanud.

                  Jalgpall on jalgpall ja kui väljakul pole Leeds, valin ma meeskonna, kes minu arvates mängib ründavamat ja avatumat jalgpalli. Kaitsemeeskonnad võivad omi fänne mujalt otsida.
                  Loll näide. Mina ei vihka siin küll kedagi.
                  Mulle ei meeldi Tottenham ja Chelski. Ja rivaalide fänne on vahel lõbus surkida, aga vihkamine on absurdne liialdus. Maga välja härra ajakiranik ja ära kirjuta kontrollimatut möla.

                  Kommentaar


                    poisid, lugesin äripäevast, et suuseks pidavat suurendama kurguvähi riski.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Äripäev on siis seksiajakirjade ridadesse tungimas ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Mitmesuguseid finaalieelseid mõtteavaldusi lugedes on mulle saanud selgeks, et seekordne võitlus tuleb põhimõtteline. Siinkohal tsiteeriksin tuntud kangelase Arnold Meri sõnu: "Eestis ei toimu võitlus mitte rahvuste, vaid ideoloogiate vahel."
                        Täpselt sama võib öelda ka tänavuse Euroopa karika finaali kohta.
                        Milani usuvad kõik need, kellele on südamelähedane puhas, elegantne, imeilus jalgpall. Taevalikud triblingud, jumalikud kannasöödud, armastusväärsed mitme minuti pikkused sööduvahetused legendaarsete kaitseässade Nesta ja Maldini vahel. Filigraansus, mille kõige ehtsamaks näiteks on Milaano kaunishing Gattuso silmipimestav mäng.
                        Teisel pool tara seisavad need veidrikutest puupead, kelle arvates on tuntud inglastest puujalgade Alonso ja Mascherano kurikuulus pikk-pall-ette-pikale-Peetrile taktika mingil arusaamatul põhjusel ihaldusväärne.
                        Mulle käib hoopis rohkem närvidele see, kuidas meedia sõnasõda provotseerib. Otsiti mingist Gerrardi raamatust mõned tsitaadid välja ja köeti sellega Gattuso üles. Tulemuseks oligi "Liverpool on 10 aasta tagune Itaalia tiim, kes oskab ainult pikka palli peksta." Gerrardi enda viimases intervjuus on muidugi hoopis teine jutt - a'la "He's a fantastic player. I admire the spirit he give to the team!" See on veel asja algus.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Mitmesuguseid finaalieelseid mõtteavaldusi lugedes on mulle saanud selgeks, et seekordne võitlus tuleb põhimõtteline. Siinkohal tsiteeriksin tuntud kangelase Arnold Meri sõnu: "Eestis ei toimu võitlus mitte rahvuste, vaid ideoloogiate vahel."
                          Täpselt sama võib öelda ka tänavuse Euroopa karika finaali kohta.
                          Milani usuvad kõik need, kellele on südamelähedane puhas, elegantne, imeilus jalgpall. Taevalikud triblingud, jumalikud kannasöödud, armastusväärsed mitme minuti pikkused sööduvahetused legendaarsete kaitseässade Nesta ja Maldini vahel. Filigraansus, mille kõige ehtsamaks näiteks on Milaano kaunishing Gattuso silmipimestav mäng.
                          Teisel pool tara seisavad need veidrikutest puupead, kelle arvates on tuntud inglastest puujalgade Alonso ja Mascherano kurikuulus pikk-pall-ette-pikale-Peetrile taktika mingil arusaamatul põhjusel ihaldusväärne.
                          Täpselt nii.
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Nojah, aga kui nüüd jälle sellest maailma kõige igavamat jalgpalli mängivate meeskondade hulgas teisele kohale (Chelski järel) platseeruvast klubist rääkida, siis Benitez viib poisid jälle Hispaania lõbureisile. Sealt on kindlasti toredaid löömingu-uudiseid oodata järgmisel nädalal.
                            Suvel lõbustatakse ennast aga hoopis Hong Kongi karikavõitja kulul. Lisaks mängitakse juuli lõpus miskipärast samas ka Fulhami või Pompeyga. Hiina turg on suur ja Manu või Chelseat seal veel sugugi ei tunta. Tuleb ta endale haarata!
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                              kewell võiks muidugi nakatuda mykoplasma urethitise ravimatusse vormi, aga tegelikult jaksab kvaliteetinimene vihata nii mankut, chelseat, sheff u'd kui ka sheepshaggereid. mul on kurb vaadata, et ühiskonnas üha populaarsemaks muutuvad pehmed väärtused on ka ajakirjaniku maailmapildis prevaleerima tõusnud. et mis mõttes vaatame kes mängib ilusat jalgpalli, unustame mineviku, suhtume avatult ja elame kaasa. wanker
                              Aasta postitus. Kohe näha et hingest. Kirjutan kahe käega alla. v.a. viimane sõna, sellega pole nõus.
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                                kewell võiks muidugi nakatuda mykoplasma urethitise ravimatusse vormi, aga tegelikult jaksab kvaliteetinimene vihata nii mankut, chelseat, sheff u'd kui ka sheepshaggereid. mul on kurb vaadata, et ühiskonnas üha populaarsemaks muutuvad pehmed väärtused on ka ajakirjaniku maailmapildis prevaleerima tõusnud. et mis mõttes vaatame kes mängib ilusat jalgpalli, unustame mineviku, suhtume avatult ja elame kaasa. wanker
                                Head leedsi lootusetud armunäljased `fännid`,ei tea kui kaua juba kewell ei mängi leedsi eest ,kuid endiselt ja palavalt on ta nende südames sügaval ,ma saan aru ,et ta on kena mees ja leedsist pole midagi rääkida ,kuid proovige abi otsida ja lõpuks sellest valust siiski võitu saada.
                                mc jünger.Anus Äärits.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X