320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    lullaby

    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      edu Liverpooli noortele! jargmine louna-ameeriklane toodi klubisse- brasiillane Lucas Leiva, lootustandev poolkaitsja, kes peaks pakkuma konkurentsi Gerrardile, Mascheranole, Xabi Alonsole ja Sissokole.
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Lucas Leiva. Gremiost. Nojah, vähemalt juuksed on peas. Nagu ka teisel uustulnukal Voroninil.
        Paistab, et Prantsuse karika finaalis on kõva 'pooli konnektsioon. Djibril Cisse on löönud Marseille'le kaks ja Andy Le Tallec Sochaux'le ühe.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Küll oli õudne täna. Nii lõdvalt ei saa lihtsalt Anfieldil mängida. Täiesti vapustav. Õnnega pooleks kobistasime viigi ja kolmanda koha ära. Hää meel selle üle, et Harry on terav. Temast võib eurofinaalis abi olla veel. Aga muud positiivset pole öelda. Lausa hirm, et sellest Padelli nimelisest tegelasest saab tõenäoselt nüüd nr 2 väravavaht. Vaat ei taha sellist kutti väravasse, kes palli isegi korralikult pareerida ei suuda.
          Kokkuvõttes ütleme ausalt: Premieri hooaeg läks aia taha. Algusest peale polnud meil tabelitippu asja ja kordagi ei tekkinud ka lootust sinna jõudagi.
          Anfieldil mängisime läbi hooaja korralikult, aga võõrsil saadud 9 kaotust näitab, et midagi oli väga mäda.
          Minu jaoks meie hooaja parimad: Gerrard, Agger, Carragher, Finnan, Reina, Riise, Crouch.
          Minu jaoks meie hooaja pettumused: Bellamy, Arbeloa, Paletta.
          Ülejäänud tegid oma töö korralikult.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            ega keegi ei tea kust saada inglise meistriliiga tabelit ?

            Kommentaar


              Algselt postitas YuWo Vaata postitust
              ega keegi ei tea kust saada inglise meistriliiga tabelit ?
              Tabel.
              Fantastic Kewell.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Lausa hirm, et sellest Padelli nimelisest tegelasest saab tõenäoselt nüüd nr 2 väravavaht. Vaat ei taha sellist kutti väravasse, kes palli isegi korralikult pareerida ei suuda.
                Hakkab peale. Vana hea MsN ronib kivi alt välja et maha kanda oma debüüdi teinud väravavaht, kes tegelikult on hierarhias alles kolmas. Sa oled ikka lootusetu.

                Minu jaoks meie hooaja parimad: Riise
                Minu jaoks meie hooaja pettumused: Arbeloa
                Ma ei tea, mida sa söönud oled aga üks oli läbivalt terve hooaja pask (kui jätta välja tema ainuke leivanumber). Samas tuleb tüüp hispaaniast, pannakse mängima positsioonil, kus ta pole kunagi enne mänginud ja ta pistab Messi tasku nagu kivikese. Lööb värava paremkaitsja kohalt, on soliidne kaitses ja aitab ka rünnet hästi. Aga noh ju olen ma ja enamus muid fänne lollid.
                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                Cry welcome to the song.
                And as it lifts you, time to move on.
                We go!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sajets Vaata postitust
                  Aga noh ju olen ma ja enamus muid fänne lollid.
                  Ma ei hakka iialgi juhinduma kriitikavabast suhtumisest oma lemmikmeeskonda.
                  Teise inimese arvamuse talumine ei käi ilmselgelt jalgpalli juurde, aga see pole küll minu probleem.
                  Mis aga väravavahtidesse puutub, siis Dudeki lahkumisel ja Carsoni mahamüümisel või veelkordsel väljalaenamisel on hierarhias nr 2 kes? Ma südamest isegi loodan, et mitte Padelli.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    No ma siis vaatasin ära highlightid. Ma ei saa aru, mida perset sa Padelli blokeeringu kohta virised? Mulle miskipärast meenub ühe hollandi veteranväravavahi blokeeringud paari nädala tagant, mis olid tõesti kohutavad ja siiski vaevalt ükski tema meeskonna fänn teda selle pärast maha kannab. Blokk läks jõi õigesse suunda, mitte ei põrganud värava ette. Ning tõesti, jalaga lööki blokkides ei ole just väga lihtne suunda määrata. Aga mis seal ikka, sa tead ju paremini.

                    Ja mis kriitikavabast suhtumisest sa räägid? Lihtsalt su "kriitika" on jabur häma, mis kohati lihtsalt kuidagi reaalsusega ei haaku.
                    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                    Cry welcome to the song.
                    And as it lifts you, time to move on.
                    We go!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sajets Vaata postitust
                      Lihtsalt su "kriitika" on jabur häma, mis kohati lihtsalt kuidagi reaalsusega ei haaku.
                      Väga hästi öeldud. Pane punased prillid ette ja anna aga minna.
                      Padelli bloki kohta öeldu on muidugi sul sulatõsi, eriti arvestades seda, et taolisi lööke reeglina just jalgadega väljakule tagasi tõrjutaksegi. Aga mees on noor ja vast õpib ajapikku. Loodetavasti siiski mitte 'pooli põhikoosseisus.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Ma loodan et sa ajasid samasugust iba ka siis kui Carragher omaväravaid küttis sisse ning kui Gerrard taklas väga ebatraditsioonilisel viisil.
                        Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                        Cry welcome to the song.
                        And as it lifts you, time to move on.
                        We go!

                        Kommentaar


                          Ja ma ei ütle, et Padelli otsus löök blokkida oli nüüd väravavahtimise meistriklass, aga pall jäi välja ja tagasipõrkuv pall, eriti veel, kui see läheb äärele, on siiski kaitsjate klaarida. Ja kindlasti noor väravavaht õpib. Aga mul jääb mulje, et sa ootad temavanuselt 30-aastasele omast küpsust.

                          Aga mida ma siin ikka jahun. Sina istud oma kivist torni otsas ja mina oma munni monumendi peal ja me ei saa kunagi asjadest samamoodi aru saama.
                          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                          Cry welcome to the song.
                          And as it lifts you, time to move on.
                          We go!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Krt. ma korraks arvasin juba, et andis Leedsist varastatud raha tagasi. Aga tegi mängus hoopis midagi.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Lõuna-Ameerika vuti tundja Tim Vickery vastus teemal Lucas Leiva:

                              Who is Lucas Leiva? What is his true position? And based on a previous article about South American youngsters leaving too early, eg. Gabriel Paletta, is Lucas ready to come to the Premiership just yet?
                              Mark Williams, Leamington Spa (and many others)

                              These moves are always a gamble, but I think this is a good one.
                              He's an exciting player of a type that Brazilian football hasn't produced too many of recently. Of late their central midfielders have tended to be 'holders' who sit and allow the full-backs to push forward.
                              Lucas is different. He's a big, blonde figure whose power and physical strength comes with attacking ability.
                              He can pass well and loves to rumble forward. He gets on the scoresheet both with blistering shots from range and from bursting beyond the strikers.
                              You can certainly imagine him playing alongside Javier Mascherano, for example.
                              I don't have the same fears for him as I did with Paletta. He's had two full seasons behind him - one helping Gremio win promotion from the second division, and then last year's success when he was chosen as the player of the championship.
                              In a perfect world you might want him to stay another year before moving on, but (a) Gremio need to sell to balance the books and (b) with Liverpool's strength in depth in central midfield it looks as if his first campaign will be a bedding in season.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Peale esimest mängu on ta kõnts ja kõlbab vaid kaladele söödaks on minu ennustus.
                                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                                Cry welcome to the song.
                                And as it lifts you, time to move on.
                                We go!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X