320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oli kord üks ilus Ateena linn, enam mitte nii ilus, pärast seda kui purjakil pooli fännid seat üle käisid.

    Kommentaar


      Hea mäng oli Kui õnnetusehunnik Zenden ja pidevalt "liblikasse" hüpanud Kewell välja arvata. Aa, sõpradele Leeds'ist - Härri sai ju ikkagi medali kaela, mis siis, et tiba vale värvi

      2:1 värav oli jah sulust ning see lisaaja lühemaks lõikamine oli samuti kummaline, aga muidu oli kohtunikuonu päris hea, sest see 15-20 sekki poleks nagunii enam kottigi muutnud.

      PS. Näed, ma suutsin kõik tervelt ÜHTE postitusse ära mahutada

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        No, kas just ainult seda...
        a no jah tagurpidi mõtlesin 2-1

        Kommentaar


          Veits jama mäng oli.

          Kui kõike muud oskasin aimata, siis seda mitte, et spageti poisid aktifotodele rõhku ei pane... Pippo korra proovis, aga Gattuso andis kohe teada, et kuule õnnetu ära sa mul hakka siin.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas runno Vaata postitust
            Mäng ju võis ilus olla, aga kas see iseenesest võib olla põhjus rahulolekuks, kui kaotati CL finaal. Ma saan aru, kui Leedsi fänni rõõmustavad, kui meeskond keskväljal üle kolme söödu suudab anda aga siin on ikka tegemist tulemusele orienteeritud spordiga, mitte mingi Vastse - Kuuste rahvateatriga. Ilusa kaotusega rahulolu tähendab usu puudumist.
            Arvad? Kurat, see paneb mõtlema küll. Aga eks ma olen jalgpallifännina lõppkokkuvõttes vist ikka rohkem pettumusi kogenud kui joovastavaid võite ja jaksan nüüd vihastada veel ainult siis kui lemmikmeeskond on tõesti tõeline saast. Nagu Inglismaa oli eelmisel suvel näiteks.
            Aga noh - vapimärk kuuerevääril on veel tänagi alles.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              minul ei tekkinud seda mängu vaadates millegipäras hetkegi tunnet, et pool võiks selle võita. (ning asi ei ole hetkel onu Kewellis, kes küll oligi täpselt nii sitt kui ma vaikselt lootsin). nimelt oli kogu 1 poolaeg selline meeleolu, et Rafa on midagi ägedat välja mõelnud, mehed mängivad hingega ja ennastületavalt, aga et kohe-kohe kogub end Milan, kuna 'poolis ei ole seda "klassi". noh, nii muidugi ka läks. loomulikult oleks võinud kõik minna teisiti, kui mõni kauglöök oleks sisse kobistatud, aga need pennanti, alonso, gerrardi 1 poolaja võimalused olid täpselt sellised, et neist väravat loota oleks olnud küll optimistlik.
              et siis minuarust mõtles Rafa välja taktika, mis ei lasknud teistel mängida, aga mulle jäi küll arusaamatuks, et kuidas 'pool selle värava oleks pidanud lööma. mängiti ju sisuliselt ilma ründajata. erinevalt rünnost arvan ma jällegi, et CL finaali jõudmine oli selle võistkonna jaoks suurepärane tulemus. kui nüüd järgmiseks hooajaks täiendada võistkonda selliste meestega, kes on kaks korda kallimad kui Kuyt ja natuke paremad kui mainitu, siis võib... siis võib juhtuda et liigas jäädakse mankust ja chelseast maha ainult 10 punktiga vms. karikasarjades oleks aga vähemalt mingisugunegi võimalus. seekordne finaalijõudmine liigitub siiski kategooriasse, et "koba ei loe".
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Algselt postitas jaamu
                kui kaitsja ehk maldini viimasena palli puutus, siis mis suluseisust siin rääkida saab
                söödu hetkel oli sulus, savi kas, keegi üritas söödule vahele saada või ei.


                uhuu, ngin siin ka martini postitust kus mainis nagu oleks gattuso sulu ära võtnud, aga ju vaatas vist juba kordust ja nägi, et gattuso liikus välja .

                Kommentaar


                  Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                  kui nüüd järgmiseks hooajaks täiendada võistkonda selliste meestega, kes on kaks korda kallimad kui Kuyt ja natuke paremad kui mainitu, siis võib... siis võib juhtuda et liigas jäädakse mankust ja chelseast maha ainult 10 punktiga vms. karikasarjades oleks aga vähemalt mingisugunegi võimalus. seekordne finaalijõudmine liigitub siiski kategooriasse, et "koba ei loe".
                  jep. peakski tegelt Sheva 30ne milli eest ostma - soodne tehing.
                  tunnetaga jalka vaatamine on ülim. tunnete põhine anaalüüs samuti.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    jep. peakski tegelt Sheva 30ne milli eest ostma - soodne tehing.
                    tunnetaga jalka vaatamine on ülim. tunnete põhine anaalüüs samuti.
                    kusjuures sul on peaaegu õigus. tulekski osta 30 milku eest sheva, sest manku ja chelsea just nii teevadki. sheva on muidugi tore näide (ning ära saa valesti aru, ka minul on hea meel, et ta persse kukkus), aga tegelikult on manku ja chelsea oma kallilt ostmise taktikaga saanud kätte just need mängijaid, keda nad vajasid, ning tabelist on seda ka kenasti näha. tegelikult on ju kõik lihtne
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                      kusjuures sul on peaaegu õigus. tulekski osta 30 milku eest sheva, sest manku ja chelsea just nii teevadki. sheva on muidugi tore näide (ning ära saa valesti aru, ka minul on hea meel, et ta persse kukkus), aga tegelikult on manku ja chelsea oma kallilt ostmise taktikaga saanud kätte just need mängijaid, keda nad vajasid, ning tabelist on seda ka kenasti näha. tegelikult on ju kõik lihtne
                      jah. hetkel oleme ostude poolest pigem "säästumarket", kuid peame pürgima "selveri" poole.
                      see va lihtsuse teema aga hakkab juba arvutimänge meenutama, mis teeb kurvaks.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        sel hetkel polnud neil enam meeles mis see suluseis on .

                        Kommentaar


                          What goes "beep beep beep beep beep beep"?



































                          Liverpool's open top bus reversing back into the garage .

                          Kommentaar


                            Muudatused algamas.
                            Dudeki ja Robbie saatus oli muidugi juba teada, Zendenit ma taga ei nuta, aga Gonzaleze saatus teeb küll omajagu kurvaks. Poiss mulle mõnel hetkel kohe meeldis, temas oli agarust ja nooruslikku särtsu. Aga küllap polnud Inglismaa tema jaoks ikkagi õige koht.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              loodetavasti maandub Gonzalez Hispaanias
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                                What goes "beep beep beep beep beep beep"


































                                Liverpool's open top bus reversing back into the garage .
                                Üli vajalik post jälle!
                                mc jünger.Anus Äärits.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X