320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Mis mängus Klavan paela kanda sai?
    Lõi värava
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      See vist on rahvuste järgi jagunemise arv, mitte kaptenipaela oma.
      Tundub küll nii, seal on ka väike ringikene kus näitab mitu mängu keegi kapten oli nimekirjas olevast kolmest mängijast.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        "Hui teab mis toimub" jätkub - http://www.liverpoolecho.co.uk/sport...eague-13154950
        Benitez: "In football, everything is a lie".

        Kommentaar


          Kogu see jama võib päädida üleminekubänniga ka põhisatsile. Kui läheb nii, tuleks süüdlased minu meelest päevapealt vallandada. Ka siis kui süüdlaseks on Klopp isiklikult.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Nii nagu mina olen aru saanud, hakkas kogu jama sellest, et keegi siseringist ei suutnud oma suud kinni hoida ja laskis jutu lahti, et tehing on tehtud. Samas Sout. ütles algusest peale, et mees pole müügiks. Kuna meile oleks aga Dijk olnud just see mees, keda me kõige rohkem vajaks, siis ei jäetud jonni. Pluss veel see, et Dijk oli ise nõus meile tulema. No tehti 50 milli pakkumine - saadeti kukele, kuna vastaspool teadis väga hästi, et me just seda meest vajame ja virutati 75. milline lipik mehele külge. Kogu keiss oleks ehk susisema jäänud, aga keegi laskis jutu lahti, et tehing on tehtud. Selle peale siis Sout. kaebuse esitaski.

            No midagi sellist eks? Parandage kui midagi valesti kirjutasin.

            Lugesin täna hommikul 30 lehekülge Liverpooli foorumist postitusi läbi, sealt ei saanud ka sittagi targemaks. Eile sõimati juhtkonda ja nõuti peade eemaldamist, aga täna hommikul oli juba jutt teine: Ah nahh meile üldse seda meest vaja oli; ah tal ongi lollakas nimi jne.

            Minu arust on selle aasta aken üldse üks kõige olulisemaid meile viimase ... 10 aasta jooksul. Ja nüüd nussiti kõige vajalikum mees ära. Pohlad mis see hind oleks olnud, see mees oli lihtsalt meile vajalik kui õhk hingamiseks. Mour maksis Pogba eest 100 milli, küll sai hooaja alguses nuuti selle eest. Isegi omad fännid nuuksusid. Aga mis oleks olnud ManU saatus ilma Pogbat sisse toomata. Peaaegu null. Kui Pogba ei mänginud, ei saanud mehed palli isegi üle keskjoone toodud. Täpselt sama seis on hetkel meie kaitse, sealt lihtsalt jalutatakse läbi nagu Shrek litsimajast. Seega pohh palju Dijk'i eest küsiti, oleks pidanud selle summa ka maksma ja asi korras.

            Keegi lihtsalt peab selle jama eest vastutama! Olgu see tõesti kasvõi Klopp ise.
            Benitez: "In football, everything is a lie".

            Kommentaar


              Üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna.

              Benitez: "In football, everything is a lie".

              Kommentaar


                Algselt postitas Saver Vaata postitust
                No tehti 50 milli pakkumine -
                Vale! Mingit pakkumist pole olnudki. Just sp see kamm oligi.
                Benitez: "In football, everything is a lie".

                Kommentaar


                  Lühidalt jah, Klopp&Co võtsid VVD'ga ühendust. Southampton oli asjaga kursis, kuigi nendelt selleks luba otseselt ei küsitud (siin on see, et kuigi reeglites on kirjas, et ei tohi siis kõik teevad nii ja kõigil suhteliselt suva). VVD ütles Kloppile, et ta sooviks liituda L'pooliga ja nüüd ainukene vaev oli leida kokkulepe sotoniga. Siiani kõik hästi, kuid.... keegi, nagu eelnevalt mainitud, siseringist suutis selle välja pläriseda kellegile ajakirjanikule kes andis kohe täiega tuld ja see viskas southamptonil kopsu üle maksa. Omanikud pidid tuld kustutama hakkama ja keegi peaks selle eest ka vastutama. Osad väidavad, et selle vabandusega asi lõppes, osad jällegi et täna läksid mõlema klubi esindajad FA'sse ehk võta sa näpust kumb nüüd õige.
                  Arvatavasti pole absoluutne tõde, ehk võtke asja väikse skepsisega.

                  Kommentaar


                    Vasakkaitsja suhtes on pilgud pööratud Napoli Alžeerlasest Faouzi Ghoulamile.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vunts Vaata postitust
                      Lühidalt jah .../
                      Jep, nii ta oli.

                      Algselt postitas vunts Vaata postitust
                      Osad väidavad, et selle vabandusega asi lõppes, osad jällegi et täna läksid mõlema klubi esindajad FA'sse ehk võta sa näpust kumb nüüd õige.
                      Täna saadi kokku ja vabandused võeti vastu. Hetkeks on siis rahu majas.

                      Algselt postitas vunts Vaata postitust
                      Arvatavasti pole absoluutne tõde, ehk võtke asja väikse skepsisega.
                      Suure tõenäosusega jääb see meil teadmata. Suurte meeste mängud

                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Vasakkaitsja suhtes on pilgud pööratud Napoli Alžeerlasest Faouzi Ghoulamile.
                      Kui nüüd mina oleks selle dailystar'i uudise siia kleepinud, siis oleks mul maja välisuks kirve jälgi täis olnud. Aga kui seda teeb siniste fänn, siis on kaikki kunnasta.
                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        ma ei oska sealt vaadatagi neid, kuskilt Itaalia omast jäi silma.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saver Vaata postitust
                          Kui nüüd mina oleks selle dailystar'i uudise siia kleepinud, siis oleks mul maja välisuks kirve jälgi täis olnud. Aga kui seda teeb siniste fänn, siis on kaikki kunnasta.
                          ElNino ei ole kvaliteet postitaja jah.

                          Mõtlesin, et peaks suve lõppus kokkuvõtte tegema, ruumoritest, mis täide ei lähe, aga seda keltsa tuleb siia teemasse nii palju, et kui kohe ei alusta 'kogumisega' siis hiljem võtab liiga palju aega ;(

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vunts Vaata postitust
                            Lühidalt jah, Klopp&Co võtsid VVD'ga ühendust. Southampton oli asjaga kursis, kuigi nendelt selleks luba otseselt ei küsitud (siin on see, et kuigi reeglites on kirjas, et ei tohi siis kõik teevad nii ja kõigil suhteliselt suva). VVD ütles Kloppile, et ta sooviks liituda L'pooliga ja nüüd ainukene vaev oli leida kokkulepe sotoniga. Siiani kõik hästi, kuid.... keegi, nagu eelnevalt mainitud, siseringist suutis selle välja pläriseda kellegile ajakirjanikule kes andis kohe täiega tuld ja see viskas southamptonil kopsu üle maksa. Omanikud pidid tuld kustutama hakkama ja keegi peaks selle eest ka vastutama. Osad väidavad, et selle vabandusega asi lõppes, osad jällegi et täna läksid mõlema klubi esindajad FA'sse ehk võta sa näpust kumb nüüd õige.
                            Arvatavasti pole absoluutne tõde, ehk võtke asja väikse skepsisega.
                            Põhimõttelislet ära seletatud siin. Keegi tainas tõenäoliselt Liverpooli ametnikkonnast avaldas selle nii, et asi oli paari minuti jooksul korraga mitmes suures meediakanalis üleval. Sotonil oli kenasti tõestus olemas ja ähvardas asja faaaaa juurde viia. Liverpool tajus ohtu ja ei riskinud ning taganes, et vältida hullemat, ehk trahve ja tehingubänne. Niiet Macca võib rahulikult võtta, siit mingit bänni tõenäoliselt ei tule, aga nimet tainas, kelle näpud telefonist/tafflist eemal ei suut hoida, tuleks mitte ainult vallandada, vaid karistuseks Evertoni saata.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Bra - Arg mäng hakkas 5 minutit tagasi. Coutinho kenasti äksonis juba ja Di Maria jõudis ka juba brasside väravaposti kolistada. Tõotab hea mäng tulla.
                              Benitez: "In football, everything is a lie".

                              Kommentaar


                                Käige kanni selle 70m VDicki ees! Ma saan aru, et PLi voolab raha rohkem sisse, kui Emajões vett, aga mujalt saab sama hea venna (või parema) väiksema raha eest?`Või ei saa?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X