320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    veits back 2 the future'it siis

    Torrese puhul on hind see, mis veits kehva või nii, sest varsti saab lugeda kuidas vihmausse varastatakse ja siidiusside pähe astoni villasse müüakse ning siis lollid lalisevad.

    Torres on emotsionaalselt karastunud viripill ning meie hispaaniakogukond aitab tal kindlasti edukalt hakkama saada - eks alguses ole valus vastu seina joosta, kuid see on pelgalt harjumse asi Way parem ost kui seda oleks Defoe, kes on küll plahvatusohtlik ning premmi kogemusega, kuid tujutseb rohkem kui terve Brasiilia koondis kokku.

    Vuntsidega Benitez näeb välja nagu üks too amerikanski kantrilaulja... et esmapilgul ma ei saanudki aru, et miks too vend Momo'l kätt surub - juba suutsin mõelda, et tegemist on omanike mingi pedetrikiga.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Way parem ost kui seda oleks Defoe, kes on küll plahvatusohtlik ning premmi kogemusega, kuid tujutseb rohkem kui terve Brasiilia koondis kokku.
      Defoe? Tujutseb nagu Brasiilia koondis? Julgen vastu vaielda... Terve eelmine hooaeg mängi kolmandat viiulit ja ei mölisenud sõnagi, tegelt kui mõelda, siis pärast Whamist lahkumist ei tulegi mingeid intsidente tujutsemise teemal ette.
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        hmm...ei saa nüüd öelda, et Defoe platsi peal mängust mõnu tundis. Tõsi, viies ratas vankri all olla ei mõju just kõikse paremini enesekindlusele...vaevalt ta seda 'poolist väga juurde saaks.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas vello99 Vaata postitust
          tegelt kui mõelda, siis pärast Whamist lahkumist ei tulegi mingeid intsidente tujutsemise teemal ette.
          Kui see Mascherano hammustamine välja jätta, siis vist muud tõesti ette ei tule.

          Kommentaar


            Ma lugesin soccerlens.com-ist et Torres teie oma, aga minu arust maksti mehe eest liiga palju...
            Glooory glooory ManUnited!!!

            Kommentaar


              mis javier mazzist saab jääb liverpooli?

              Kommentaar


                Algselt postitas M_Kaasik Vaata postitust
                Ma lugesin soccerlens.com-ist et Torres teie oma, aga minu arust maksti mehe eest liiga palju...
                nagu mina aru saan siis oli summa 26.5 milli naela !!!vouu.
                mc jünger.Anus Äärits.

                Kommentaar


                  The kids are alright! Craig Lindfield, Jay Spearing, Ryan Flynn, Stephen Darby ja Robbie Threlfall allkirjastasid lepingud 'pooliga kuni aastani 2010.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    http://www.delfi.ee/news/sport/_jalg...hp?id=16323603 uudis delfist, pooli huvi torrese vastu on ammu teada, aga kas asjaolu et atletico on luis garcia ostnud on tõsi või see on mõni muu luis garcia või kas üldse ei olnud raul garcia. palk mida the suni arvates torres küsib on tõesti suur, aga samas on tegija noore vennaga ka tegu, näis siis.
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Et mõni muu Luis Garcia Liverpoolist või? Pisut ülalpool olevas mcnamara postis (29-06-07, 11:00) on sellest täitsa juttu ka.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Et mõni muu Luis Garcia Liverpoolist või? Pisut ülalpool olevas mcnamara postis (29-06-07, 11:00) on sellest täitsa juttu ka.
                        kuskil hispaanias on veel üks luis garcia ründaja vist, ma mõtlesin et äkki delfi on klubiga eksinud, vincenti postist jäi mulle mulje et toimub exchange,aga ju siis mitte.
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Espanyolis on Luis Garcia, aga ilmselt mõtles Delfi ikkagi Raul Garciat.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            Espanyolis on Luis Garcia, aga ilmselt mõtles Delfi ikkagi Raul Garciat.
                            ilmselt mitte http://soccernet.espn.go.com/news/st...442795&cc=5739
                            AILTON

                            Kommentaar


                              http://www.delfi.ee/news/sport/_jalg...hp?id=16323603 uudis delfist, pooli huvi torrese vastu on ammu teada, aga kas asjaolu et atletico on luis garcia ostnud on tõsi või see on mõni muu luis garcia või kas üldse ei olnud raul garcia. palk mida the suni arvates torres küsib on tõesti suur, aga samas on tegija noore vennaga ka tegu, näis siis.
                              Ära puterda. Sina küsisid eelmises postituses, kas tõesti on Luis Garcia Atleticoga liitunud või on see hoopis Raul Garcia. See, et Delfi jalgpalliasjatundjad ei tee Osasunal ja Liverpoolil ning Raulil ja Luisil vahet, pole meie viga.

                              Kommentaar


                                Luis Carcia Atletico Madridi. Kindel. Vähemalt Goal.com-i andmetel
                                Algselt postitas Maekas
                                Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                                Kommentaar

                                Working...
                                X