320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Mul sõber Lambimees tuleb ka mängib meie eest, kellegil vast vastuväiteid pole? Ainult probleem on, et tal oleks särki vaja. Kas see "varusärk" on juba broneeritud?

    Ta liigamängija muidu, aga see vist pole probleem, sest meil kõik ülejäänud amatöörid?
    Võin ka mõne särgi kotti visata,aga mul on ainult suuruses XL.

    Kommentaar


      Algselt postitas tarry Vaata postitust
      Võin ka mõne särgi kotti visata,aga mul on ainult suuruses XL.
      XL sobib (Y)

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Palju provotseerite, saategi combatit tunda rsk.
        olge siis valmis, tööstusrajooni poisid. kell 14:40 läheb andmiseks, kui Liverpool kohtub Azzurriga.
        slimm.ee

        Kommentaar


          Sain väravavahi ka nõusse, tal kindad olemas, aga pidid väga kulunud olema, et kui kellelgi on vähe uuemad kindad, siis tasub kaasa võtta.
          sigpic

          Kommentaar


            Mul pole hetkel isegi ühtki punast tooni särki võtta. Kui keegi midagi leiab, oleks väga tervitatav. XL võib mu kribu ehituse tõttu koomiliselt suureks jääda, aga hädas seob selga kinni või midagi.

            Ma praeguse seisuga Aegviitu tulemas ei ole.

            Kommentaar


              Kui nüüd Keita kohta käivad jutud õiged on, siis on suure tõenäosusega Sturril minek kah.

              Benitez: "In football, everything is a lie".

              Kommentaar


                Algselt postitas Saver Vaata postitust
                Kui nüüd Keita kohta käivad jutud õiged on, siis on suure tõenäosusega Sturril minek kah.

                Sest poolkaitsja ja Ründaja ei saa koos platsil olla?

                Kommentaar


                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  Sest poolkaitsja ja Ründaja ei saa koos platsil olla?
                  lol

                  Raha pärast ikka. Kui Keita meile 50-60 milli maksma läheb, siis tuleb keegi maha müüa. Seega Can või Sturr.
                  Benitez: "In football, everything is a lie".

                  Kommentaar


                    Eeldusel, et Keita tuleb, siis ma päris hästi ei jaga seda lahendust, kus suur osa olulise rolliga mängijatest lükatakse aeg-ajalt ahelatesse ja viiakse karjamaale muru niitma.
                    Kuna AFCONi perioodil on (liigas) palju mänge, siis plaan on pöörded alla tõmmata ja tiksuda autopiloodil?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saver Vaata postitust
                      lol

                      Raha pärast ikka. Kui Keita meile 50-60 milli maksma läheb, siis tuleb keegi maha müüa. Seega Can või Sturr.
                      LMAO, see pole fc infoneti teema, see on liverpooli teema. Cani ei müüdaks kohe kindlasti mitte, Sturril potentsiaali on tohutult, raha tema eest hetkel väga palju ei saaks, mina ei leia kuskilt otsast siin mingit mõtet müügil.

                      Vigastused, eeldusel et karikates CLis kaugemale jõutakse on tohutult mänge, imo on mängijaid veel vähe.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Kuna AFCONi perioodil on (liigas) palju mänge,
                        5% kogu mängudest.

                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Cani ei müüdaks kohe kindlasti mitte,
                        Sa oled kursis miks Can uut lepingut pole veel sõlminud?

                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Sturril potentsiaali on tohutult, raha tema eest hetkel väga palju ei saaks, mina ei leia kuskilt otsast siin mingit mõtet müügil.
                        Potentsiaali pingil istuda?! Ja selle eest max nädala palka mehele maksta? Nõus, pole tõesti mõtet.
                        Benitez: "In football, everything is a lie".

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saver Vaata postitust
                          5% kogu mängudest.
                          Möödunud hooajal jäi AFCONi perioodi 4 mängu 38-st, ehk siis 10%. See number muidugi varieerub, kuid tagala kindlustamise huvides on vaja arvestada maksimumiga.
                          Lisaks on veel karikad...lühikese perioodi jooksul kaks-kolm-neli negatiivset tulemust nüüd moraalile hästi ei mõju.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            lühikese perioodi jooksul kaks-kolm-neli negatiivset tulemust nüüd moraalile hästi ei mõju.
                            Olen 100% sinuga nõus. Jaanuari kuu on veel värskelt mälus.

                            Samas, vaevalt et me ainult 3-4 uue mängijaga lepime. VVD, ründaja, ...., .... veel tulemas ...
                            Benitez: "In football, everything is a lie".

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saver Vaata postitust
                              lol

                              Raha pärast ikka. Kui Keita meile 50-60 milli maksma läheb, siis tuleb keegi maha müüa. Seega Can või Sturr.
                              Niigi pink hetkel lühike ja Can või Sturr müüki.

                              Can oli see hooaeg enam vähem tubli. Mõnes mängus pani pange.
                              ..ja nii ongi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                                Niigi pink hetkel lühike ja Can või Sturr müüki.

                                Can oli see hooaeg enam vähem tubli. Mõnes mängus pani pange.
                                Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                                Can oli see hooaeg enam vähem tubli. Mõnes mängus pani pange.

                                Niigi pink hetkel lühike ja Can müüki.
                                Tegin kerge tuuningu su postitusele, kuidas tundub?
                                Benitez: "In football, everything is a lie".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X