320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saver Vaata postitust
    RB Leipzigi dire Ralf Rangnick keeras omale mõnusa pasa kokku, nimetades Keita kodumaad Guinead külaks (rahvaarv 10,5m).
    Ei nimetanud ju Guinead külaks!?

    "It is their surroundings. A whole village in Guinea or somebody from their entourage tells the players they must do something right away. I can't blame the players. I expect them to play for us next season. Both are extraordinary players who make a difference for our club."

    ja see lõik pärit inglise rämps meediast, ma isegi ei viitsi otsida ülesse originaali.

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      A whole village in Guinea or somebody from their entourage tells the players they must do something right away.
      No jah, pigem käis see lause Keita kodulinna kohta. Mehe kodulinn on aga Conakry (pealinn) kus on 3 x rohkem elanikke kui Leipzigis.
      Benitez: "In football, everything is a lie".

      Kommentaar


        Algselt postitas Saver Vaata postitust
        No jah, pigem käis see lause Keita kodulinna kohta. Mehe kodulinn on aga Conakry (pealinn) kus on 3 x rohkem elanikke kui Leipzigis.
        Meelevaldne oletus, et see oli vihje tema kodulinnale aga noh kuidagi peab neid klikke teenima.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Meelevaldne oletus, et see oli vihje tema kodulinnale.
          No ma ei tea, interneedus vähemalt kihab päris kõvasti. Tuld ja tõrva lendab igasse ilmakaarde.
          Benitez: "In football, everything is a lie".

          Kommentaar


            Algselt postitas Saver Vaata postitust
            No ma ei tea, interneedus vähemalt kihab päris kõvasti. Tuld ja tõrva lendab igasse ilmakaarde.
            Kihab või mitte aga karavan läheb edasi ja ega elu selle pärast seisma ei jää, et tabloidid Inglismaal sensatsioone püüavad kõiges näha.
            Alles väideti ka 100% kindlalt, et ta olla kakelnud trennis, vaatasin siis seda trenni ja milline üllatus... mingit kaklust polnud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Alles väideti ka 100% kindlalt, et ta olla kakelnud trennis, vaatasin siis seda trenni ja milline üllatus... mingit kaklust polnud.
              Sellest oli meil siin teemas ka alles juttu. Kaklust tõesti polnud, aga tõuklemine siiski oli.
              Benitez: "In football, everything is a lie".

              Kommentaar


                Algselt postitas Saver Vaata postitust
                Sellest oli meil siin teemas ka alles juttu. Kaklust tõesti polnud, aga tõuklemine siiski oli.
                Tõuklemine kerge jah aga meedia pasandas kaklusest.
                Hispaanias kihab jälle selle pärast, et väidetavalt olla James õelnud, et Bayern on suurem klubi kui Real - kõik hullult pöördes ja ahastuses... ometi pole James kunagi midagi sellist õelnud.
                Mingi allikakriitika võiks siiski olla.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Mingi allikakriitika võiks siiski olla.
                  Oot, kas sinu postituste mõte ongi ainult see, et lihtsalt mulle ära panna?
                  Benitez: "In football, everything is a lie".

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saver Vaata postitust
                    Oot, kas sinu postituste mõte ongi ainult see, et lihtsalt mulle ära panna?
                    See ei olnud kindlasti minu eesmärk ning vabandan, kui selline mulje jäi.
                    Oleks ta päriselt miskit sellist õelnud, siis tuleks sellest korralik skandaal Saksamaal, sest sakslased on väga tundlikud sellistel teemadel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      See ei olnud kindlasti minu eesmärk ning vabandan, kui selline mulje jäi.
                      Ei ole vaja vabandada, eks mind on siin foorumis liiga "hellaks" tehtud ja tont on kerge tulema. Kõik on Ok.

                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      Oleks ta päriselt miskit sellist õelnud, siis tuleks sellest korralik skandaal Saksamaal, sest sakslased on väga tundlikud sellistel teemadel.
                      No ei saa jah mina ka oma pead pakule panna, et see kõik just nii oli. Aga samas ma ei usu, et see laest võetud teema on.

                      Amadou Makadji - https://twitter.com/makadjiamadou
                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saver Vaata postitust
                        Ei ole vaja vabandada, eks mind on siin foorumis liiga "hellaks" tehtud ja tont on kerge tulema. Kõik on Ok.



                        No ei saa jah mina ka oma pead pakule panna, et see kõik just nii oli. Aga samas ma ei usu, et see laest võetud teema on.

                        Amadou Makadji - https://twitter.com/makadjiamadou
                        Eks ikka tuleb vabandada, kui miskit valesti tehtud ning kui mina ei suutnud end piisavalt hästi väljendada ja sul selline mulje jäi, siis on asi ikka pigem minus.

                        Ma usun ka, et mängija võib soovida lahkuda aga seni kui mõnest usaldusväärsest allikast miskit ei kostu, ei maksa ka minu uskumused/arvamused midagi. Seni teame vaid seda, et Liverpool on teinud ametliku pakkumise 75M ja seda ei aksepteeritud RB poolt, sest raha pole neile juurde vaja. Kõik muu on olnud puhas jama, sest muidu ei müü ajalehti lihtsalt, kui nüüd oleks juba kõik ja Keita jääks Saksamaale.

                        Uuel nädalal saame kindlasti lugeda, kuidas Keita kellegi postitust likes jne.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Uuel nädalal saame kindlasti lugeda, kuidas Keita kellegi postitust likes jne.
                          Kuna sellel teemal on juba 2 x kirjutatud, siis peavad nad midagi uut välja mõtlema
                          Benitez: "In football, everything is a lie".

                          Kommentaar


                            Chirivella laenule ollandisse. Üsna tõenäoline on temaga ka varsti aidaa.

                            Bossi juttu veel. Palju on peas kinni.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Asked if he ever had any doubts that Sturridge would stay at Liverpool this summer, Klopp told the ECHO: “What I can say is that he's here, he's training and this is 100% the best face since we got together.

                              “Did you see him train? He is really digging in and giving everything.

                              “He's reaching for the next level, a new physical level and that's really good news.

                              “We don't have to talk about what a difference he could make, everybody knows about it. We just need to have it. We need him fit.”


                              Tundub et Sturr kuulub ikkagi Jürka plaanidesse. Pole kahtlust, et mees on tippmängija, aga ... Ja kui juhtub see aga*, mis siis saab.

                              * = esimestes liiga mängudes on (jälle) pooleks ja seda mitmeks kuuks.
                              Benitez: "In football, everything is a lie".

                              Kommentaar


                                No mis siis ikka, saab. Tuleb Origil end tõestama hakata. Igaljuhul parem on, kui ta meil on, kui vastupidi. Isegi tema eest saadud rahade eest, me naljalt kuskilt sellist skilli turult ei osta ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X