320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Liverpooli ründemäng on seks aga kaitsemäng ei kannata kriitikat. Lõpus kui hoffi mees 90+ värava eest üle lõi oli ikka õnnistus. Kriminaalne kuda sellisel hetkel jäetakse 2 vastast täiesti vabaks, 2-2 polnud kaugel. Kui seda korda Jürgen ei saa siis ilmselt ei tule see CL ka väga roosiline. Miks Milnerit Can-i asemel ei kasutata?

    Kommentaar


      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      Sellise kaitsega tuli võit? Pole paha. Ma olen seda juba varem näinud, kui noorim mees platsil on kõige teravam. Hoiab seda lippu püsti siis saab pannakse paari hooaja pärast ühes lähedal asuvas linnas lennuk/limo Liverpooli poole teele.
      Poogen mis juhtus. See võit ja võõrsil väravad on olulised!

      Aga kerge eelis nüüd järgmiseks nädalaks. Ja see on hea.
      kurb elu
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        Morenost sai/saab asja.
        Say wuuut? Et Hoffenheimile sai tast asja? Esimesel poolajal kaotas 5 min sees mingi 2-3 korda oma duelli tänu millele tekkisid ohtlikud olukorrad kust sakslased pidanuks värava lööma. Hoffenheim aga ei olnud eriti realiseerimis tujus. Ta nagu ei oska eriti kaitses olukordi hinnata või miskit, et millal minna olukorda ning millal distantsi hoida, et tast tuimalt mööda ei saadaks. Kas temast LW ei ole mõeldud teha, äkki sinna sobiks paremini (kuigi ka eile muidugi ta tsenderdused olid üpris huupi).
        Teisel poolajal esines küll tõsi paremini.

        Kommentaar


          Algselt postitas Redman Vaata postitust
          Lovren teeb endast kõik oleneva, et Hoffenheim ka mõne lööks.
          Benitez: "In football, everything is a lie".

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Say wuuut? Et Hoffenheimile sai tast asja? Esimesel poolajal kaotas 5 min sees mingi 2-3 korda oma duelli tänu millele tekkisid ohtlikud olukorrad kust sakslased pidanuks värava lööma. Hoffenheim aga ei olnud eriti realiseerimis tujus. Ta nagu ei oska eriti kaitses olukordi hinnata või miskit, et millal minna olukorda ning millal distantsi hoida, et tast tuimalt mööda ei saadaks. Kas temast LW ei ole mõeldud teha, äkki sinna sobiks paremini (kuigi ka eile muidugi ta tsenderdused olid üpris huupi).
            Teisel poolajal esines küll tõsi paremini.
            Palju muidu neid kaotatud duelle tal lõpuks kogunes?
            Seni on Alberto on olnud päris hea (korra isegi vähe jooksis kinni...vähe, et seni näidanud ajurakkude tervenemist), eks näis, mis edasi.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Seni on Alberto on olnud päris hea (korra isegi vähe jooksis kinni...vähe, et seni näidanud ajurakkude tervenemist), eks näis, mis edasi.
              Ee... Kaitsmisoskused tal paranenud pole ja vaevalt seda kunagi juhtubki. Kloppi üliründavasse süsteemi ta sobib, aga sel juhul jääbki see äärekaitse meil ohutsooniks. A-A on ka ründavas rollis kaugelt parem, aga tal on veel aega õppida.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Ei näinud seda mängu, aga mis ma siit välja loen, on see, et täisjopp et ise lõime ja veel suurem jopp et meile rohkem kui 1 ei löödud. Joppakolla rongiga sõidame. Ei uut.
                Lovren OUT, Klavan IN!

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Ee... Kaitsmisoskused tal paranenud pole ja vaevalt seda kunagi juhtubki. Kloppi üliründavasse süsteemi ta sobib, aga sel juhul jääbki see äärekaitse meil ohutsooniks. A-A on ka ründavas rollis kaugelt parem, aga tal on veel aega õppida.
                  Nu ütleme siis nii, et hetkel on ta rohkem teinud asju mängus teadlikult, s.t mõtleb ega lase emotsiooni pealt, mis on väga suur ja oluline muutus. Eks ole näha, kas ja kuidas kohaneb.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Kaks nädalat akna sulgumiseni minna ja olukord on ikka no nii müts kui müts saab olla. Isegi mingeid reaalseid kuulujutte ei kuule uute mängijate kohta. Tõenäoliselt saame see hooaeg isegi Evertoni tagatulesid nautida. Ja kui Mane, Matip või Fir peaks vigastuse otsa sattuma, no siis on vapsee bizdets.

                    VVD kohta öeldi täna taaskord - not for sale.



                    Keita olukord on (vist) veel lahtine? Aga ega teda alla 80 milli kätte saa. Hästi ei tahaks uskuda, et selline summa ühe mängija peale pannakse.

                    Tuleb see hooaeg vist vahele jätta, tervisele kasulikum. Ostan parem omale maastikuratta ja hakkan metsas sõitmas käima
                    Benitez: "In football, everything is a lie".

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saver Vaata postitust
                      Kaks nädalat akna sulgumiseni minna ja olukord on ikka no nii müts kui müts saab olla. Isegi mingeid reaalseid kuulujutte ei kuule uute mängijate kohta. Tõenäoliselt saame see hooaeg isegi Evertoni tagatulesid nautida. Ja kui Mane, Matip või Fir peaks vigastuse otsa sattuma, no siis on vapsee bizdets.

                      VVD kohta öeldi täna taaskord - not for sale.



                      Keita olukord on (vist) veel lahtine? Aga ega teda alla 80 milli kätte saa. Hästi ei tahaks uskuda, et selline summa ühe mängija peale pannakse.

                      Tuleb see hooaeg vist vahele jätta, tervisele kasulikum. Ostan parem omale maastikuratta ja hakkan metsas sõitmas käima
                      Usun, et kõik oleks õnnelikud kui sa rohkem aega metsas kulutaksid kui arvuti taga.
                      See ette nutmine on lihtsalt hale. Pead ikka väga meeleheitel olema kui pärast esimest vooru evertoni tagatuledest mõtled.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Ma vaatan, et meil on ikka silmaklapid peas. Keita eest pakume 80m aga samas liigub Matuidi 18m Juvesse. Kas me oleme teda ka vaadanud? Ma olen vähemalt Matuidit mängimas näinud CL eks. (jätame välja selle, kas mängija üldse tahaks meile tulla, see on poogen). 18m eest ei saaks me Norwichi varu varu varu kaitsjat ka vist.

                        Kommentaar


                          Esiteks pole Juve mingi sats. Teiseks ühel leping suht läbi, teisel ees. Kolmandaks vanused vastavalt 30 ja 22. Neljandaks rahaline vahe on mõistagi suur, kuid need praegusel hetkel asjad, mida ei tasu väga tõsiselt võtta. Viiendaks - prantslased on nii ehk naa jobud.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Juve pole mingi sats ja.


                            ????
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Esiteks pole Juve mingi sats. Teiseks ühel leping suht läbi, teisel ees. Kolmandaks vanused vastavalt 30 ja 22. Neljandaks rahaline vahe on mõistagi suur, kuid need praegusel hetkel asjad, mida ei tasu väga tõsiselt võtta. Viiendaks - prantslased on nii ehk naa jobud.
                              Et noh, viimase 5-6 aasta tulemuste põhjal väga huvitav väide.

                              Elu on lühike, pidu on pikk.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Esiteks pole Juve mingi sats. Teiseks ühel leping suht läbi, teisel ees. Kolmandaks vanused vastavalt 30 ja 22. Neljandaks rahaline vahe on mõistagi suur, kuid need praegusel hetkel asjad, mida ei tasu väga tõsiselt võtta. Viiendaks - prantslased on nii ehk naa jobud.
                                80m eest saame 4 järjestikul aastal osta 1 Matuidi (või Lovreni). Kui lepingu lõppemisest räägid siis 28-29a Milner tuli üldse tasuta? Need pole näitajad.
                                Point ei olnud selles mis tingimustel nii suur hinnavahe tekib vaid see kas me oleme ka muid võimalusi kaalunud? Hetkel on meie transfer poliitika nagu me mäng. Ründavalt ühesuunaline kuni vastaste kastini ja kui seal ringkaitsesse tõmmatakse siis oleme hambutud või pommitame järjepidevalt müüri. Samas kui laseme Canil ja Coutinhol naaksu tõmmata siis kaitsemäng sakib sajaga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X