320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    Siin on kõigil hästi ja kõigil hea. 40 milli jookseb väga kiiresti ja suudab isegi skoorida.
    Ja 100 milli mehest ei tunne vähemalt hetkel keegi puudust. Kuigi usun, et just see 100 milli mees aitaks sel 40 milli mehel veel rohkem skoorida. Nö puuduv lüli.
    Benitez: "In football, everything is a lie".

    Kommentaar


      Super mäng! Rünne super. Premieries teist sellist mina veel näinud pole.
      Karius sai hakkama. Pole ammu mänginud ja osad back passid olid ka "muljetavaldavad" mis talle mängiti nagu meelega taheti põnevaks ajada. Muidu võib rahul olla. Mõni päris hea rusikaga minema olukord ka näiteks, vastupidiselt meie number ühele kes sellega hakkama ei saa
      Ole sõber alati, muidu teen sust salati

      Kommentaar


        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
        Väravad ilusti demokraatlikult jagatud Salah, Mane, Bobi ja Studge vahel laiali. Klopp ™
        See oli päris pull vaatepilt. Klopp vist halastas, et Firmino asemel Solanket ei vahetanud.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Vahe Arsenalil ja "Kaks ja Pool Meest" on see, et 2,5 mehel on 1,5 meest rohkem. Eile nägin ma Arsenali poolt ainult Sanchezt midagigi üritamas.
          Meie poolt oli kõik nii nagu peab. Meeskonnad, kes ei viitsi mängida sööme me hommikueineks. Salah mida pekki kiirust?! Kui Mane välja vahetati siis mõtlesin ma: "on nps, meil on 1 torpeedo ikka veel platsil".
          Kariuse teemast ei saanud ma aru. Mis ajupeeretusi ta seal vahepeal tegi? Ei saa aru. Ok savi. Võit, puhas seljatagune ja 3p= ülimalt rahul.

          Kommentaar


            Mõtlesin pärast Salahi kolmandat, et kui nüüd taga nulli suudame hoida, on lausa super. Aga mingit ohtu vastane ei kujutanudki. Ega siin kriitikat teha ei saa - kõik mehed tegid suurepärase mängu. Ja tõepoolest: ei ole ainult ründekolmik, ka nende taga mängiv kolmik on fantastilises vormis. Kuhu see Coutinho praegu mahukski?
            Karius kindlasti närveldas omajagu, aga tõsist tööd tal ju polnud. Keskväli ja keskkaitse hoolitsesid selle eest hästi: Arse ju üritas korduvalt läbi mängida, aga mitte kordagi ei õnnestunud.
            Nüüd tuleb see nädal kuidagi üle elada - eks siis reedel näeb, milline koosseis vastu vaatab.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Ma võtan siinkohal tagasi kõik enda kriitika Cani suunas, see mees on jõhker tank olnud viimastes mängudes. Gini lustis ka eile korralikult.

              Kommentaar


                Henderson on küll päris frustreeriv. Väga ja liiga tihti peksab ühe puutega lambist seda palli kasti. Ja nii ebatäpselt.

                Kommentaar


                  Can peale seda kriitika värki mis tal oli eelmise aasta Oktoobris vist, nüüd on nende kuudega väga head jalgpalli mängima. Ma ei räägi sellest hooajast juba eelmise hooaja keskelt muutus pilt.
                  ..ja nii ongi

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                    Can peale seda kriitika värki mis tal oli eelmise aasta Oktoobris vist, nüüd on nende kuudega väga head jalgpalli mängima. Ma ei räägi sellest hooajast juba eelmise hooaja keskelt muutus pilt.
                    Emre Can on praegu 23. Veidi ebareaalsed ootused olid talle ikka siin viimase paari aasta jooksul.

                    Kommentaar


                      Võrratu õhtu, korralik vastase veepotist alla laskmine, aga oleme ausad, nad täpselt veepoti materjal olid ka - mõttetegevus/suhtumine/tehnika. Hoffeheim oli palju tugevam vastane. Vahva oli näha, kuidas Mane ja Saha on justkui nagu copy-paste mehed, mõlemal äärel, annad söödu ette ja tead, et nad jooksevad kõik teised vennad üle ja suudavad veel ohtlikud olla. Mane tegi veel Coutinho klassikalise värava - tõmme paremale, ja löök paremale nurka. Täpselt see. Can'i puhul me unustame ära, et mees on ju võrdlemisi noor ja minuarust tema work rate + füüsiline jõud, väga ilusti sobivad meie satsi teatud mängudes.
                      Kaitsel väga tööd polnud täna, aga hea oli näha, et kõike tehti kollektiivsemalt, juba keskväljalt algas press ja nii Arsenali söödud kõik pekki läksidki.
                      Fakt on ka see, et füüsiliselt olime väga tugevalt üle eile - väledus, võhm! Pre-season! Selle tõi ka Henderson intekas välja.

                      Vahva värk, aga vähe tõsisemalt väljakutsuvamad kohtumised ootavad alles ees. This was too easy.

                      Kommentaar


                        Divock Origi laenule (mitte Tottenhami)?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas skint Vaata postitust
                          Divock Origi laenule (mitte Tottenhami)?
                          Kui just ründavat meest sisse ei osteta, ei tundu väga mõistlik. Ma oleksin igasuguste laenudega ettevaatlik, sest euromänge ja karikamänge on väga palju tulemas. Danny Wardi küll laseksin laenule, sest kolme enam-vähem võrdväärse vahi hoidmine tähendaks seda, et üks neist ei saa üldse mänguaega. Aga ei tea, neljapäeva õhtuni veel pikk maa minna.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas skint Vaata postitust
                            Divock Origi laenule (mitte Tottenhami)?
                            Klopp ütles eile, et mees läheb laenule ainult siis kui keegi asemele ostetakse.

                            Hommikused kuulukad konnasööjate maalt teevad muidugi ärevaks, aga hästi ei usu, et see tehing õnnestub.

                            Sky Sports News‏ @SkySportsNews
                            Sky sources: Liverpool make bid of £55.5m to Monaco for midfielder Thomas Lemar


                            EDIT:

                            Jürka tibi ka kinnitab:

                            Benitez: "In football, everything is a lie".

                            Kommentaar


                              Huvitav, BBC peaskribaja McNulty on Thomas Lemari teemal lausa artikli kirjutanud. Kui seda aga lugeda, vaatavad ainult spekulatsioonid vastu.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                ei ole mingi teravmeelne torge ega midagi ,aga Lemar ei ole ju keskkaitsja!?!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X