320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu tagasihoidlik arvamus on, et kui mängus on 120 miljonit siis vaevalt et keegi enam midagi inimlikust vaatenurgast kaalub. See on äri. Agendid on sellega kohanenud, osad klubid on sellega kohanenud (teised üritavad harjuda), fännid..... ilmselt ei harju iial. Sest nende jaoks on esmatähtsad hoopis teised väärtused.

    Kommentaar


      Pea kogu sats on koondistega ringi rändamas - loen endale üllatuseks, et ka Lovren on Horvaatia särgis tagasi. Matip aga streigib jätkuvalt. Mõnda muidugi ei kutsutud ka, näiteks Morenot.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Kõlakad käivad, et Farsenali OX tahab meile, no mida me temaga teeme - puhas pingipoiss oleks ainult.

        Origi, kui mängida tahab, peaks Njuukäästlisse minema hoopis ja unustama kõvemad satsid. Ma laenaks ta välja, veel ei müüks.

        Kommentaar


          Origist saab veel asja, mark my words.

          Kommentaar


            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
            Kõlakad käivad, et Farsenali OX tahab meile, no mida me temaga teeme - puhas pingipoiss oleks ainult.
            McNulty BBC-s: Liverpool have a serious interest in completing a deal for Arsenal's Alex Oxlade-Chamberlain before Thursday's transfer deadline. He is a player manager Jurgen Klopp rates very highly and is keen to bring to Anfield.As yet, however, there has been no bid from Liverpool for the England international - but the situation is being monitored and is almost certain to change after his refusal to join Chelsea.

            Ei ole minu jaoks sümpaatne mängija, aga võib-olla leidub roll, mida ta aitab täita. Aga üldiselt tahaks keskkaitsjat ikkagi, mitte neid lõputuid keskväljureid.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Keskväli on enam vähem korras. Tooks ühe kaitsja jah. Eelmise postitajaga täitsa päri. VVD vb ei saa aga neid leidub häid veel. Saksamaalt näiteks tuua? Hetkel 3 keskkaitsjat aga see on natukene ikkagi vähe ju või mis te aravate? Klavan ise ka ütles nii.

              Sahko minemas või?
              ..ja nii ongi

              Kommentaar


                Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                Keskväli on enam vähem korras. Tooks ühe kaitsja jah. Eelmise postitajaga täitsa päri. VVD vb ei saa aga neid leidub häid veel. Saksamaalt näiteks tuua? Hetkel 3 keskkaitsjat aga see on natukene ikkagi vähe ju või mis te aravate? Klavan ise ka ütles nii.

                Sahko minemas või?
                BBC reportib, et me ei võtnud vastu Crystal Palace 22+3m£ Crystal Palacelt
                Crystal Palace complete a £26m deal to sign defender Mamadou Sakho from Liverpool.

                Kommentaar


                  OXiga on nüüd see teema, et ta suudaks mürada mõlemal äärel ja ka keskel - pole meil ühtegi teist sellist universaali (Milly on muidugi omaette ooper). Ses suhtes mõistlik huvi.
                  Iseasi, kui rikutud vili ta on.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    OXiga on nüüd see teema, et ta suudaks mürada mõlemal äärel ja ka keskel - pole meil ühtegi teist sellist universaali (Milly on muidugi omaette ooper). Ses suhtes mõistlik huvi.
                    Iseasi, kui rikutud vili ta on.
                    Tore mängija, tulgu siis järgmine suvi tasuta. Ma ei näe, et oleks mõistlik suur summa praegu ta eest maksta.

                    Kommentaar


                      Miks maksta mängija eest see suvi 30M+, kui ta ühineks meiega järgmine suvi tasuta?
                      Miks maksta mängija eest see suvi 60M+, kui ta ühineb meiega järgmine suvi?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Miks maksta mängija eest see suvi 30M+, kui ta ühineks meiega järgmine suvi tasuta?
                        Miks maksta mängija eest see suvi 60M+, kui ta ühineb meiega järgmine suvi?
                        Keita on hea täiendus ma arvan. Eriti kui Can ära läheb.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          OXiga on nüüd see teema, et ta suudaks mürada mõlemal äärel ja ka keskel - pole meil ühtegi teist sellist universaali (Milly on muidugi omaette ooper). Ses suhtes mõistlik huvi.
                          Iseasi, kui rikutud vili ta on.
                          No meil on Lallana tagasi tulemas ja kui nüüd ikka Coutinho ka jääb, oleks konkurents nii keskel kui ääreründes meeletu. Monaco mehest veel ei hakkagi rääkima.
                          Teisest küljest: ühel hetkel on pool põhikoosseisu vigane. Ja siis on muidugi igaühte tarvis.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Äärtel tegelikult väga konkurentsi pole. Lallana saab seal hakkama, kuid tema kiirus pole teiste vendadega võrreldav.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                              Miks maksta mängija eest see suvi 30M+, kui ta ühineks meiega järgmine suvi tasuta?
                              Miks maksta mängija eest see suvi 60M+, kui ta ühineb meiega järgmine suvi?
                              Oskad ehk ise midagi pakkuda?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Oskad ehk ise midagi pakkuda?
                                Alustan lõpust. Teine valik (Keita) on ok, sest tegu oleks tuleviku investeeringuga. Nii võiks osta ükskõik keda (suht sama, kui tahad oma praeguselt töölt lahkuda, otsid uue töökoha valmis ja alustad siis paari kuu pärast mujal).
                                Esimene (OX) ei saa ma aru. Ideeliselt saaks teha nii, et võtaks OX selleks aastaks laenule ja talvel rakendada Bosmani? Võit-võit?

                                Sarnast kombinatsiooni kasutasime ka Matipi toomisel. Lasime tal hooaja lõpuni vanas klubis mängida ja 1. juulist oli meie juures.

                                PS. Esmavalik oleks mul muidugi rabada 100000 + 1 rindel, et Can ja Coutinho jääks meeskonda. Ja siis hakkaks mingite Keitade ja Oxide ja Lemaridega jamama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X