320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Miks maksta mängija eest see suvi 30M+, kui ta ühineks meiega järgmine suvi tasuta?
    Miks maksta mängija eest see suvi 60M+, kui ta ühineb meiega järgmine suvi?
    Vastus üsna lihtne.
    Nimelt oli/on Keital kosilasi veel peale Liverpooli ja muidu jääksite temast ilmselt ka ilma.
    Nüüd on asi vähemalt kindel, saate uuel aastal omale väärt täienduse ning üsna mõistliku hinnaga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      Esimene (OX) ei saa ma aru. Ideeliselt saaks teha nii, et võtaks OX selleks aastaks laenule ja talvel rakendada Bosmani? Võit-võit?
      Võtaks okslaidi laenule ja siis saaks ta järgmine suvi tasuta, jajah.
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
        Esimene (OX) ei saa ma aru. Ideeliselt saaks teha nii, et võtaks OX selleks aastaks laenule ja talvel rakendada Bosmani? Võit-võit?
        Ideeliselt võinuks te Emre Cani Juventusse laenata, kes talvel Bosmanit rakendanuks. Võit-võit!

        Kommentaar


          Inimene kirjeldas ideaali. Möla maha. Debiilikud. igaks juhuks smaili ka.

          Taaskord ütleks, et ma neid va rahanumbreid väga ei vaataks. Pigem on mu jaoks küsimus, kas Ox on kommunist või fašist.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
            Alustan lõpust. Teine valik (Keita) on ok, sest tegu oleks tuleviku investeeringuga. Nii võiks osta ükskõik keda (suht sama, kui tahad oma praeguselt töölt lahkuda, otsid uue töökoha valmis ja alustad siis paari kuu pärast mujal).
            Esimene (OX) ei saa ma aru. Ideeliselt saaks teha nii, et võtaks OX selleks aastaks laenule ja talvel rakendada Bosmani? Võit-võit?

            Sarnast kombinatsiooni kasutasime ka Matipi toomisel. Lasime tal hooaja lõpuni vanas klubis mängida ja 1. juulist oli meie juures.

            PS. Esmavalik oleks mul muidugi rabada 100000 + 1 rindel, et Can ja Coutinho jääks meeskonda. Ja siis hakkaks mingite Keitade ja Oxide ja Lemaridega jamama.
            Nagu macca mõni post üles kirjutas, Klopp reidib teda wäga haili. Ehk, et tahetakse järelikult enne, kui keegi teine käpa peale saab ja nüüd, kui hea võimalus uppuva arsega. Ehk et me keegi ei näe, milleks seda oxenit vaja on, treenerid näevad. Elamenäeme mis plaan siis olema hakkab kui ta peaks päriselt kohale tulema.
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Briti meedia ütleb, et hind £35-40m on Arsega kokkulepitud.
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Ox siis jah, Monaco mees ei. Homme võiks olla keskkaitsja päev - aga plaan B-d van Dijkile ei paista kusagilt.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  VVD okei jääb kuhu jääb aga Sahko'ga kuidagu swappida mingit venda? Evans?
                  ..ja nii ongi

                  Kommentaar


                    Aitäh, et OXi ostate. Mul kama kas tal läheb teie juures hästi või ei aga mul on hea meel, et raipe müüdud saame.

                    Kommentaar


                      Benedikt Höwedes oleks teile hästi sobinud.
                      Matipiga moodustasid Schalkes üsna kindla paari.
                      Kas see peab paika, et saadate Origi Saksamaale laenule huntide juurde?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Kas see peab paika, et saadate Origi Saksamaale laenule huntide juurde?
                        Tundub nii. Pluss veel hilisema ostuvõimalusega
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Kas ta champions leagues saab mängida või ta Arsenali eest mängis juba CLi?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Kas ta champions leagues saab mängida või ta Arsenali eest mängis juba CLi?
                              Kas ta üldse saab mängida?

                              Kommentaar


                                Ox, why or why NOW ... arusaamatu värk, aga nagu ikka, meil on kombeks iga suvi üks kallis flop ka osta. No tore tore.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X