320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mcnamara..
    Mida arvad Oxi liitumisest ja võimalusest võtta see hooaeg mõni karikas?
    Ole sõber alati, muidu teen sust salati

    Kommentaar


      Vastan ise. #nulltulevik #lihtne

      Kommentaar


        Algselt postitas Grillnox Vaata postitust
        Mcnamara..
        Mida arvad Oxi liitumisest ja võimalusest võtta see hooaeg mõni karikas?
        Ma arvan, et Klopp näeb mehe jaoks väljakul kohta ja ta saab hooaja lõpuks korralikud minutid kirja. Karika võitmine on teatavasti raske ning selleks on ka omajagu õnne vaja. Aga kindlasti oleks ammu aeg. Eks CL alagrupist sõltub palju, kuivõrd FA kapile panustatakse. Liigakappi ilmselt väga tõsiselt ei võeta - vähemalt esimesed paar-kolm ringi.
        Aga kaitsesse täiendust ei tule. Samas Ragnar saab nüüd kindlasti päris palju platsile ja tänagi õhtul Kreekas võisime näha, et mees on usaldust väärt. Ja kui muidu ei saa - küllap Joe Gomez lapib. Ja temagi on tublisti arenenud.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Soome TV spordiuudiseid vaadates tundus, et Coutinho selg on vist terveks saanud.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Kliima
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
              Täpsustaks, et tänapäeval pole enam tasuta mehi isegi vabaagendid enam mitte, lisaks ei garanteeri keegi, et ta järgmine aasta Teil rivis olnuks ning kuna Klopp väga tahtis ning oli võimalus tuua koheselt selleks hooajaks jalapaar satsi keda kindlasti teil vaja kui mehed ükshaaval lagunema hakkavad siis täiesti mõistlik otsus ju, ei? Ning on ka paar lehte vähem nuttu, et squad depthi pole. Ma ei saa sellest kriitikast väga aru, Neymar läks juba kahjuks PSG-sse ära ju
              Tasuta ses mõttes, et ei maksta otseselt füüri klubide vahel. See kui mängija liikumine klubist klubisse on seotud mingite eelnevate rahaliste kohustustega, agendi tasude või Statoili kütusekaardiga võrdub 6-packi eest saadud asjaga. Ma ei mäleta, et ma oleksin kuskil öelnud midagi OX kvaliteedi kohta. Kui ausalt öelda, siis olen ma OX kapifänn olnud mõned aastad. Ok veits valetan, õige oleks öelda, et ta on jäänud silma. Sama nagu omal ajal Sturriga.
              Klopp on näidanud, et ta suudab teatud tegelased oma pilli järgi tantsima panna. Ja kui ta suudab seda teha OX'iga siis on kõik väga hästi.

              Minu agenda oli/on, et ma tahan kõigepealt saada kindlust, et Can paneb oma 3 risti uuele lepingule alla ja, et Coutinho jätkab meiega. Stabiilse keskkaitsja hankimise mainimine on liigne. Aga ma näen asju teise nurga alt, kui klubi.

              Kommentaar


                Selle va Oxiga on tõenäoliselt tehtud üsna lihtsat matemaatikat - vähem põdeda.
                Ma nii persekarvade pealt pakun, et risk (kaotada) on suuruses 10 milli...nuh, kommiraha (ajuvaba tegelikult).
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Sahko ka läinud siis.
                  ..ja nii ongi

                  Kommentaar


                    Phil jääb või aetakse jalad laiali?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      Tegelt Charlie Nicholas väitis ssn'is, et £40m+1 isegi
                      Jess, tuli ära sümboolne
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Ilus mammu täna Robertsonilt Leedus.
                        U23 võitis aga täna pendlatega kohaliku karika Lancashire Senior Cup - koosseisus mh Ings, Ejaria ja Harry Wilson.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Põnev saab olema, kas Coutinho saab veist vilet ka fännidelt - on ära teeninud küll. Jaanuaris allkirjastad ja siis kogu see lugu...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            Põnev saab olema, kas Coutinho saab veist vilet ka fännidelt - on ära teeninud küll. Jaanuaris allkirjastad ja siis kogu see lugu...
                            Võiks toetada ka neid kes on oma teel veidi eksinud. Ynwa vms

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Võiks toetada ka neid kes on oma teel veidi eksinud. Ynwa vms
                              Ühes mängus ühe korra ja kõik

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                Ühes mängus ühe korra ja kõik
                                Iga mängu 10. minut.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X