320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Kohtunik ikka sigasegi, sellise asja eest pennal anda? Palli puudutati enne ning sellele ei järgnenud mingit julma sissesõitu. Vardy on muidugi osav.
    No kui on olemas õigustatud pennal, siis see oli seda küll. Migs vaevu riivas palli ja sõitis seejärel täie rauaga Vardy jalgadesse.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      See on puhas Simoni lollus ja kui kordusest oli korra näidanud, võtsin kahe käega peast kinni, et oh kas jälle sina, vembu-tembu.
      Siin pole midagi vaielda, vaielda oleks selle vea eest, mille oss osavalt Matipilt välja võttis, paigutades jala kuhugi ebanormaalsesse poosi, et see Matipi jalgadega kuidagi kokku puutuks.

      Simoni väljatulekud on kohutavad, olgu see näiteks see pendlaolukord, kus sa pead sweeperdama või olgu selleks standardid, kus vaja kõrgeid palle peade kohalt surve all noppida. Arvestades, kui kõrgel me mängime ja kui vähe annab taktikaliselt keskväli kaitseliinile toetust, kui peaks järsult vastastel palliga kontravõimalus tekkima, on ülitähtis, et leiaksime 'vahi kes oleks hea vaistuga ja kiire välja tulemistes. Karius osteti vast selle mõttega, aga tal kiilus uues kodus korra kinni, ok anname aega. Aga juba sel priiisiisonil oli näha, nt Kariuse vs Lester, kui hea ta välja tulles võiks olla, kui saaks enesekindluse kätte. Hetkel aga on Simon lihtsalt kindlam tõrjuja kui Karius.

      Ja kõige selle kokkuvõtteks oli kõige naljakam näha üle pika aja üht kindlaimat tsenderduse püüdmist hoopis Wardilt selles liigakopsiku mängus. Ühesõnaga, Migs on, ma arvan, laenatud ajal ja kui Kariusel klikib, on ta nr 1 ning siis juba Ward nr 2 varsti, loodetavasti.
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Kas on tähtis kumba munakotiga võitlusesse minnes lahtist palli lüüa, et sellele järgnev kokkupõrge poleks viga?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Loogiliselt peaks Karius nüüd Moskvas saama jälle võimaluse oma arengut näidata. Kaasa võetakse ilmatuma palju mängijaid, vaid Gomez jääb Sevilla vastu saadud punase tõttu koju. Woodburn jäetakse aga Stevie kamandada.
          Karius, Mignolet, Ward, Lovren, Klavan, Moreno, Robertson, Matip, Flanagan, Alexander-Arnold, Wijnaldum, Milner, Henderson, Oxlade-Chamberlain, Can, Firmino, Coutinho, Salah, Sturridge, Mane, Solanke.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            starting XI: Karius, Alexander-Arnold, Lovren, Matip, Moreno, Henderson, Can, Coutinho, Salah, Mane, Firmino.

            Esimest korda, siis näeb Coutinho-Salah-Mane-Firmino , Spartak koduliigas imeb väravaid sisse küll nii, et kui platsil enamvähem toimima asi saadakse, siis peaks Spartaki kaitseliini ribadeks tõmbama küll. Küsimus on muidugi, kas Henderson ja Can suudavad keskväljal hakkama saada kontrollimisega kahekesi, aga Spartaki vastu vast ikka.

            Kommentaar


              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Sevilla vol 2. Vähegi talutava lõpetamise korral oleks 6 punkti tabelis ja ei mingit muret. Spartak oli lõpus füüsiliselt täiesti läbi - andestamatu on jätta otsustav hoop andmata. Kahetseme veel kibedalt neid kaotsiläind punkte.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  See on lihtsalt ebaõnn, võimalusi oli palju. Kui Maribori 2x võita siis teise koha vast saab kätte ikka.

                  Kommentaar


                    Kui vastased bussi pargivad, siis selle vastu pole rohtu leitud juba mitu aastat. Tuleb mingi Giroud sugune mürsk endale sebida ette, kuid see vist ei lähe bossi maailmavaatega kokku. Poogen see Sevilla võõrsil, ülejäänud udmurdid on vaja ära taguda nüüd. Tuleb sellest veebruari kuust jälle välja ronida. Raha vahele, et edasi pääseme rsk!

                    Kommentaar


                      Täiesti p*tsis, kuidas need Liverpooli mängud närvi ajavad. Kuidas see võimalik, et vastased pm kolmest võimalusest kolm väravat on löönud. Samas 'pooli mehed on nagu sitakotid. Seda nii kaitses kui ka rünnakul. Sellise domineerimisega peab vastased lihtsalt ära võtma. Palju õnne, türa küll
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Firmino ja Salah taaskord hunnik sitta. Võimaluste lahendamine üks suur ümmargune null.

                        Kommentaar


                          Karius on minujaoks history!!! Selline pall keskele ja võimetu? T**a küll, mõlemad tänased Spartaki väravavahid võiks Jaanuaris osta!

                          Eesliin peaks ka oma saama - raiskamist omajagu. Firmino on taas oma kummitusmängude saagat alustamas. Sturr tema asemel põhisse! Matip on nii ligadi logadi oma liigutustega, et iga jumala kord hoiad hinge kinni. Ülejäänud satsi kallal väga palju ei võtaks, aga kui vastane 3 sunnitud vahetust teeb ja me kuidagi seda mängu ära ei tee...mnjah, mõru mõru mõru

                          Kommentaar


                            Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                            Kui vastased bussi pargivad, siis selle vastu pole rohtu leitud juba mitu aastat. Tuleb mingi Giroud sugune mürsk endale sebida ette, kuid see vist ei lähe bossi maailmavaatega kokku. Poogen see Sevilla võõrsil, ülejäänud udmurdid on vaja ära taguda nüüd. Tuleb sellest veebruari kuust jälle välja ronida. Raha vahele, et edasi pääseme rsk!
                            Igatsed Benteket ja Carrolit tagasi?

                            Kommentaar


                              Gazillion lööki, brillion mööda, frillion vastu vastast ja kaks raami...utreeritult midagi sarnast viimased mängud ja nii. Et kuule Jürx, minu CV on sama hea. Ma olen tõenäoliselt sama pissed, kuid see asi on liialt pikalt kestnus. Või mis?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Gazillion lööki, brillion mööda, frillion vastu vastast ja kaks raami...utreeritult midagi sarnast viimased mängud ja nii. Et kuule Jürx, minu CV on sama hea. Ma olen tõenäoliselt sama pissed, kuid see asi on liialt pikalt kestnus. Või mis?

                                Woot? Troll palju? Päris hea andmine oli ju.
                                Pidev tamp oli taga ja võimalusi loodi korralikult. Paar penalti hõiget oli samuti.
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X