320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jah, on veits sitt olukord. aga kui mängijad ei suuda 9 meetri pealt 1v1 ära realiseerida, siis pole väga treener süüdi ju? Võimalusi on nendes viigimängudes loodud piisavalt, veidi ebaõnn ütleks lihtsalt. 3-4 sellist mängu veel, siis võib paanitsemisele mõtlema hakata vast. Praegu on veel vara.

    Kommentaar


      Mind pani mõtlema praegune võimetus olukordi realiseerida, st reaalselt pall võrku lüüa. Balotelli vist mainis, kui nad Cityga 2012 meistriks tulid, et mängida igapäevaselt Kompany, Clichy, Zabaleta jms (loe kvaliteetsete) kaitsjate vastu on parim viis ründajana areneda. Kui Liverpooli kaitseliin ja väravavahid on niivõrd saamatud, siis trennis peaks olema väga lihtne 'pooli ründeliinil väravaid lüüa. Mängus jällegi on sul kvaliteetsemad kaitsemängijad ja väravavahid vastu ning siis feilitakse täiega.

      Kommentaar


        Algselt postitas Saver Vaata postitust
        Oxe



        Seitsmest viimasest mängust oleme me võitnud mitu mängu? Mingi väike kuradike minu sees ütleb, et õige vastuse saamiseks pead sa onu googlet kasutama.



        Ma vabandan ette ja taha, aga ehk tohib sulle ühe isikliku küsimuse esitada - mis on see põhjus, mis paneb sind siiralt uskuma, et sa oled "ilusam ja parem" kui näiteks mina?
        Ei pea vabandama ja ma kindlasti ei usu, et olen ilusam ja parem.
        Pigem oli see peene vihje (järelikult ebaõnnestunult) sellele, et enne kadumist lasid end liigselt teistest häirida ja hakkasidki paugutama igas suunas.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Kuidas sinna tipptasemel keskkaitsjat juurde ei toodud - mina ei mõista. Kes mõistab siis olge lahked ja rääkige mulle ka.
          Tõenäoliselt mõistavad seda ainult mõistmatud.

          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          aga kui mängijad ei suuda 9 meetri pealt 1v1 ära realiseerida, siis pole väga treener süüdi ju
          Noh eks ta pisut vaieldav ole, aga treener on siiski see mees, kes mängija mängima peab panema. Ja kui mees ei mängi, läheb ta pingile. Tõestab end trennis, kuni saab uue võimaluse.

          Mitte et peale sellist mängu saab mees kohe järgmises mängus uue võimaluse hiilata* ja hoopis Fir istub pingil. Minu jaoks müstika.



          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          3-4 sellist mängu veel, siis võib paanitsemisele mõtlema hakata vast. Praegu on veel vara.
          Sa tahtsid kirjutada hooaega?
          Benitez: "In football, everything is a lie".

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Einuh, iroonia on tore loom ja kõik.

            Aga mdea, kui Pooli jaoks on tõesti igati okei viimasest seitsmest mängust üks võita (mis oleks võinud vabalt olla viik kui Vardy oleks pendla realiseerinud), 0 mängu oma väravat puhtana hoida ja CLi ühes nõrgimas grupis seni võiduta olla siis ... bloody madal latt ikka millest üle hüpata. Alati on lihtsam minna isiklikuks ja kellelegi verbaalselt molli sõita, aga kui ma oleksin Pooli fänn, siis ütleksin küll välja, et olukord on hapuvõitu. Väikeste vastu ollakse hädas mis hädas ja paranemise märke pole näha juba mitmendat hooaega. Kohe sugugi ei julgeks vastu vaielda sellele, et kui Klopp oleks veidi vähemkarismaatilisem siis saaks ta igast ilmakaarest kaigast.

            Ja mis puudutab vastust "Aga Keita järgmine aasta tuleb ja pole mõtet suvalist täiendust teha" siis - halloo- kas Keita tulek üksinda lapib kõik kaitsemängu probleemid?!? Panna kaardid ÜHE MEHE peale kes tuleb ÜHE HOOAJA PÄRAST ja pole ainsatki korda EPLis seni väljakule jooksnud? Ma ei tea, see kõlab reptiilimalt kui kui mitmed muud siinsed avaldused. Ma usun isiklikult küll, et paljudes sarjades konkurentsis olla on ka keskväljale lõpuks vaja rohkem kui ühte täiendust, seda enam et ta alles aasta pärast tuleb. Ja nõustun, et kaitse saab keskväljalt ilmselt rohkem tuge kui asjad paigas, aga praegune kaitseliin on sellegipoolest kurb. Kuidas sinna tipptasemel keskkaitsjat juurde ei toodud - mina ei mõista. Kes mõistab siis olge lahked ja rääkige mulle ka.
            Jep, tuleb olla päri, Kloppi karisma tõesti on teda seni hästi hoidnud, ka Saksamaal.
            Tulles tagasi klubi juurde, siis mul on tõesti end keeruline samastada fänniga, kes ilmselt elab hoopis teises taktis oma klubile kaasa ning näeb asju väheke või palju teises valguses. Sellest tulenevalt ei peakski minu arvamus korda minema aga see nüri torge oli pigem neile, kes juba alguses hakkasid näpuga näitama ja temal kõiges süüd nägema.

            Küsimus suurele ringile, mis või kes on pärssivaks teguriks, et klubisse häid mängijaid juurde ei tooda?
            Ma ei tunne Liverpooli hierarhiat nii hästi.

            Kommentaar


              Tegelikult on need 3-4 mängu ikka juba tehtud. Rohkemgi veel. Asja tuleks vaadata suurema pildina - mängijatel logiseb kõrvade vahel, mis pärsib enesekindlust, võimekust... ja selle korda sättimine on pealiku töö.
              Ei saa öelda, et ta ei proovi, tee asju, sest mängijad saavad "puhata", kuid...ei hakka ennast enam juba kordama.

              Lisaks - (üksikute) mängijate kiitmine, laitmine, spekuleerimine on umbes sama, et pokkeri parim käsi ennem floppi on AA ja tegelikult teiste kätega polegi mõtet mängida.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Kus kuradi kohas on Andrew Robertson? Milleks ta toodi? Siiamaani on endast väga hea mulje jätnud

                Mängijad on kõik ülimalt tehnilised ja väga hea pallikäistlemisega, et miks koguaeg kui pall kätte saadakse üritatakse hoog maha võtta teha mingi pete ja siis sööta või midagi. Nii ongi raske selliste meeskondade vastu kaitseliini lahti arutada. Klopp peaks vaatama rohkem City, Monaco, Psg, Barca, Reali jne mänge, kuidas paari ühe puute söödu ja hea liikumisega tõmmatakse kaitseliin lahti mitte üritama ma ei tea mis positsiooni rünnakuid teha.

                Iga Liverpooli mänguga tunduvad mängijad ise olema palju õnnetumad ja tõsisemad... Muidugi tulemused on sellised, aga hooaja alguses oli kõigil sära silmis ja plahvatasid tulest ja tahtmisest, aga nüüd...

                Meeskond ei ole omadega samuti bilanssis... Henderson ja Wijndaldum/Can ei ole see keskväli, kes paneks selle karuselli tööle.

                Hendersoni puhul on tegu lihtsalt premmi keskmiku tasemega poolkaitsjaga, kes mängib endajaoks ilmselgelt liiga kõrgel tasemel. Wijndaldum sobiks oma füüsise ja töötahtega sobivat rohkem kui kõrval oleks keegi teine.

                Kommentaar


                  oleks tõesti vähekene õnne rohkem ja viimasest 7st võidetud 7 oleks siin kõik ilmselt joovastuses
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    137 väravavõimalust seitsme mänguga - rohkem kui ühelgi teisel klubil - aga vaid kolm võitu, ja siis tulevad mingid tüübid siia jälle keskkaitsjast kisendama. Probleem on hoopis mujal.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      137 väravavõimalust seitsme mänguga - rohkem kui ühelgi teisel klubil - aga vaid kolm võitu, ja siis tulevad mingid tüübid siia jälle keskkaitsjast kisendama. Probleem on hoopis mujal.
                      Kuna sinu võrrand on poolik, siis ei näita see täit tõde.

                      Viimased seitse mängu endale lastud lüüa:

                      35 lööki väravale
                      14 väravat

                      EDIT:

                      Viimased 7. mängu ise löödud:

                      125 lööki väravale
                      7 väravat

                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Kus kuradi kohas on Andrew Robertson? Milleks ta toodi? Siiamaani on endast väga hea mulje jätnud ...
                      5+

                      Müstika eks?!
                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        Saverile veel nii palju, et ega siin foorumis ongi mingid vanad õllekõhtudega peerud koos, kes peavad ennast ekspertideks ning mingi 2015. aastal liitunud konna arvamus pole nende arvates üldse oluline. Tegu on nii-öelda "vanadekodu sündroomiga", kus nendest samadest peerudest on tekkinud vanurite gäng ning igat uut tulijat vaadatakse halvustava pilguga.

                        Kommentaar


                          Kui puntke koju ei tooda siis ongi nii nagu on. Newcastli värav oli facepalm koht. Meil oli võimalusi mida ei suudetud realiseerida. Same old same old.

                          Kommentaar


                            Sammuke veel ja me valime kuu parimat väravat sama-moodi kui seda tegi CP septembris.

                            Benitez: "In football, everything is a lie".

                            Kommentaar


                              Tõele au andes, see mäng oleks pidanud lõppema 0-0, polnuks Coutinho maagiat ega ka Matip-Lovren'i ebaõnnestunud suluseisulõksu, sest mängus rohkem väga selgeid olukordi polnudki. Kui seda sulukalõksu kuskilt tegema hakkad, siis ole kurat valmis, et sa jõuaks oma vastasega kaasa ka joosta. Simple math. Matip on ikka väga aeglane, seda tõestanud nii mitmeski mängus juba. Ära siis roni nii kõrgele krt. Rääkige omavahel Lovreniga for fuck sake.

                              Muus osas vana hea vastu seina jooksev nukrus. Tõeliselt häid olukordi eriti ei tekkinud. Ox'il siiski oli idekas tsenderdus võimalik ära koksata, aga muidugi virutas mr overrated selle kuskile taevasse.

                              Benitez taktikaliselt mängis Klopp'i üle ütleks. Täiskaitse peale ja võtame vastasel tuju ära ning ise ei proovi eriti midagi - õnnestus.

                              Kuigi mulle Sturri aktiivsus meeldis, oli päris palju pildis, mitte nagu Firmino viimasel ajal. Meil on ikkagi korraliku äralööja puudus meeskonnas. Keegi peab selle viimase tap'i tegema seal kastis - hetkel ei ole seda ja skoori ei tule.

                              Kommentaar


                                Siin on umbes nii viimase nädalaga jälle, tsiteerides klassikuid, hea teema perse keeratud.

                                aga vahepeal on õnneks asjalikke jutte ka veel paista

                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                ja paranemise märke pole näha juba mitmendat hooaega. Kohe sugugi ei julgeks vastu vaielda sellele, et kui Klopp oleks veidi vähemkarismaatilisem siis saaks ta igast ilmakaarest kaigast.
                                Vaidlen vastu. Paranemise märke on näha kõigis hooaegades. See esimene poolik hooaeg Kloppil oli veits karusell ja jõuti finaalidesse, aga näha oli, et see oli rohkem ajutine vaib, meeskonna kallal töö oli veel ees. Eelmine hooaeg oli ilmselge progress jõuda neljandaks ja saada meeskond oma taktikepi järgi mängima. Halloo vt kus Liverpool on enamus see dekaad tabelis olnud.
                                See hooaeg - tean et tulemused seda ei näita ('veel', loodetavasti) - on näha mängupildi veelgi edasiarenemist. Veel rohkem võimalusi luuakse ja veel vähem antakse neid vastastele. Aga seni ei näita see end tulemustes. Kui aga paistaks mängupilt selline et no kuskilt ei ole väravat oodata (Rodgers post-Suarez) siis oleks põhjust kaigastega hakata igast ilmakaarest vehkima. Ehk et igasugused targad näpunäitajad, kes ütlevad et nää Rodgersil sama palju punkte ja karisma ja värki - palun võrrelge hetkest Liverpooli mängupilti 2015. aasta mängupildiga, näiteks. Ja võite ka võrrelda hankeid (Lovrenid ja Morenod vs Salahid ja Maned) Ühe treeneri käe all toimus langus, teise all arenetakse.
                                Mida aga Klopp ehitab - mida on eriti sel hooajal näha - on taktikaliselt üsna all-or-nothing. See on nii kõrgetel liinidel mängimine, et vastastele lihtsalt ei anta võimalust oma mängu hakata ehitama, välistades nii vastase väravavõimalusi. Samas seal üleval on nii palju liikumist rünnete ja keskvälja vahel, et võimalusi peaks ülegi jääma kui neid vaid sisse löödaks. Et mängijad selliseid ajupeerusid vahel korraldavad võtab peast kinni haarama küll. Aga nii ta on. Kui see süsteem töötama saadakse, on tõenäoliselt väga, väga raske Liverpooli vastu mängida. Hetkel aga ei tööta asi (peamiselt mu meelest tänu keskvälja meeste alavormi tõttu) ja kui ta ei tööta, on pea iga vastaste võimalus väga hea võimalus, mis paneb kaitseliini paistma nii sitana. See on sootuks teine paigutus, kui 4-2-3-1 Kloppi Dortmundis. See nr 4 on taga sama, aga ilma otsese eesriideta. Kui ülemised 6 lasevad läbi, on tagumised 4 haavatavad.
                                Keitast rääkides, siis ei, üks mees ei paranda kõike ära. Aga sa ei asenda tervet keskvälja (v kaitseliini v mis iganes) korraga ära. Keita tüüpi mängijaid on tarvis keskväljale veelgi. Samuti ootame me siin Lallanat tagasi vigastusest. Kaitsesse hangiti Robertson - vot siin ma olen Nasfaliga päri - miks noormees mänguaega ei saa? Clyne'i tuletaks ka meelde, mees oli eelmisel hooajal üks kindlamaid paremkaitseid, tema vigastus on ka mingi müsteerium millega ei oska arvestada.
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X