320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    137 väravavõimalust seitsme mänguga - rohkem kui ühelgi teisel klubil - aga vaid kolm võitu, ja siis tulevad mingid tüübid siia jälle keskkaitsjast kisendama. Probleem on hoopis mujal.
    Sorry, my bad.
    0 nullimängu 7st on tõepoolest märk, et kaitseliini saamatusest ON kohatu rääkida...
    10 ENAM sisselastud väravat liidrimeeskondadest tõestab seda veelgi...

    Aga tõsiselt - kas siin arvatakse, et suhtumine "pohh palju meile lüüakse, me lööme rohkem" on jätkusuutlik lahendus tulevikuks?
    Sest kui on siis ma pean tõesti kiirelt vait jääma - raske olekski kommenteerida v kaasa rääkida aruteludele alternatiivsest universiumist.

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      https://www.whoscored.com/Matches/11...ited-Liverpool

      Mignolet ja Klavan tuleb välja, et olid selle mängu halvimad. Kiitused ründajatele DDDDDDD
      Naljakas, et keegi pole veel sellele postitusele tuld alla pannud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Naljakas, et keegi pole veel sellele postitusele tuld alla pannud.
        Ma juba märkasin tunnike hiljem seda ise ka, mis teha. Skoorid ja asjad olid kõik ju olemas, ei osanud märgatagi seda probable pulli.

        Anyways, kui te neid statistika imesi siin teete, siis võiksite selle city mängu heaga välja jätta.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Naljakas, et keegi pole veel sellele postitusele tuld alla pannud.
          Kõik on lootuse juba ammu kaotanud.

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Kõik on lootuse juba ammu kaotanud.
            Või siis keegi teine lihtsalt ei märganud seda(või ei viitsinud lingile klikkida), võib vist kindel olla, et peaaegu igaüks oleks uhke essee kirjutanud kui oleks märganud. Aga mul on hea meel, et saad enda elumured minu peal välja elada. Kui sul veel muresi, siis võid mulle kirjutada.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Aga tõsiselt - kas siin arvatakse, et suhtumine "pohh palju meile lüüakse, me lööme rohkem" on jätkusuutlik lahendus tulevikuks?
              Sest kui on siis ma pean tõesti kiirelt vait jääma - raske olekski kommenteerida v kaasa rääkida aruteludele alternatiivsest universiumist.
              See on Kloppi taktika. Kui üheksa või kümne väljakumängija esmane kohustus on rünnakule panustada, ei päästa väravate sisseimemisest ükski imeline keskkaitsja.
              Minu isikliku arvamuse kohaselt pole 'pooli mängijavalik endiselt piisavalt kvaliteetne, et niimoodi mängida. Aga Klopp on selle riski võtnud ja mingit muutust näha ei ole.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Naljakas, et keegi pole veel sellele postitusele tuld alla pannud.
                Miks on sellisele sitale vaja tähelepanu pöörata? Ma näiteks muidu poleks näinud, kui sa poleks tsiteerinud. Sama kõigi seiverite ja torrestega siin teemas.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                  Miks on sellisele sitale vaja tähelepanu pöörata? Ma näiteks muidu poleks näinud, kui sa poleks tsiteerinud. Sama kõigi seiverite ja torrestega siin teemas.
                  Pole tänu väärt, ela ennast välja, kade ma pole. Tubli mees oled, isegi signatuurist on näha, et oled vastupanu võitleja sellisele lollusele/debiilsusele/madalalaubalisusele kampaaniale kus kutsutakse eestlasi üles vähem alkoholi tarbima - naeruväärne üritus!! Uhke mees, kes septembris joob!

                  Samas järgmine mäng on Liverpool-Manchester United, kui siit tuleb kaotus siis saavad Kloppi heiterid hoogu juurde.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Lucky Rickie lõpetab. 'pooli minema lastud kasvandik, kes kasvas tõeliseks ässaks ja osteti küpses eas tagasi. Iga mehega seda ei juhtu.
                    Wikipedia ütleb ta kohta ka nii: Lambert has scored in the top four divisions in England, the Champions League and for the national team.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Andke andeks, et ma seda siin nüüd jagan aga see on lihtsalt liiga hea

                      Liverpool must sack Jurgen Klopp and hire Carlo Ancelotti while they can

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust

                        Kuigi mulle Sturri aktiivsus meeldis, oli päris palju pildis, mitte nagu Firmino viimasel ajal. Meil on ikkagi korraliku äralööja puudus meeskonnas. Keegi peab selle viimase tap'i tegema seal kastis - hetkel ei ole seda ja skoori ei tule.
                        Sturridge parimad mängud olid, siis kui kõrval oli Suarez ehk ta tugevamad omadused tulevad, siis välja kui kõrval on keegi teine samaohtlik ja kaks keskkaitsjat ei saa ainult talle keskenduda. Pekstakse mingeid imepalle sinna kasti Salahi ja peale no mv lihtsalt vend on 1,75 pikk... Selliselt mängida tahetakse, siis peaks seal ees Sturri v Firmino asemel olema Benteke sugune elukas, kes suudaks neid vabalt antud palle reaalselt kätte ka saada. Benteke oli lihtsalt näide Liverpooli minevikust, aga mõte jääb samaks. Teiseks ei kannata absoluutselt kriitikat ikkagi see Liverpooli tempo mahavõtmine rünnakul peale head söötu... Ei juleta lihtsalt palli liikuma panna seal ees, mis tundub olevat küll Kloppi kindel korraldus. Talvel tuleb Liverpoolil rahakoti rauad lahti teha ja lõpetada unistamine mingitest ulmeliste hinnasiltidega Van Dijkitest...

                        Kommentaar


                          Kloppi ei ole/ks vaja sakkida, vaid mees peaks nö jalad kõhu alt välja võtma.

                          Kaua sa ikka kallistad, aeg oleks hakata nuuti andma.
                          Benitez: "In football, everything is a lie".

                          Kommentaar


                            Bale'i vigastus on ilmselt Walesi lootustele otsustav hoop, aga siiski kerkib küsimus: kas teda asendab algkoosseisus Ben Woodburn? Oleks põnev.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Olen igati nõus, Woodburn on äge ja loodetavasti teeb Klopp temast meie uue Sterlingu, aga 7x parema ja ka parema kõrvadevahelisega.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                Olen igati nõus, Woodburn on äge ja loodetavasti teeb Klopp temast meie uue Sterlingu, aga 7x parema ja ka parema kõrvadevahelisega.
                                Mis sel Sterlingul viga on ? Hetkel mängib hästi, kindlasti arenenud mängijana, oluline liige Pep-i meeskonnas ning mängib kullale. Imelik statement kui aus olla. Mulle tundub küll, et tal kõik korras kõrvadevahel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X