320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saver Vaata postitust
    Laulge aga Jürkale kiidulaulu edasi, mees ju maailma parim treener.

    Ma ei kujuta enam ette, mis peab (veel) juhtuma, et inimestele kohale jõuaks ...
    Mis jõuaks kohale?
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Umbes 10'l minutil mõtlesin seda juba küsida, aga ...

      Mingi paar lehekülge tagasi oli siin juttu sellest, et "asi pole mängijates, asi on süsteemis" - et kas täna oli ka viga süsteemis ja mehed individuaalselt olid kaitses okeid? Muidugi meeskonna süsteem loeb, aga ma ei näe, et kogu Pooli kaitseliinist ükski mees pääseks Chelseas, Poolis või Manus peale. Mitte ükski. Ka teises süsteemis. Ei Lovren, ei Matip, ei Klavan, ei Gomez, ei Robertson, ei Moreno, ei Alexander-Arnold. Vähemalt minu nägemuses. Jah, jalgpall on meeskonnamäng, aga individuaalne tase loeb ikka veidi ka. Ja kogu Pooli kaitseliinis seda minu meelest ei ole. Seni 9 mänguga lastud sisse 16. Spurs lasi terve eelmise hooajaga vaid 10 rohkem. Ja praegu on rohkem lasknud vaid Watford, West Ham, Stoke, Everton ja Palace.

      Ja teine rohkem filosoofiline küsimus on, et KUI tõesti viga süsteemis on (ja individuaalselt briljantsed ollakse), siis kas Liverpooli peatreener peaks kasutama süsteemi mis ei võimalda kaitset lukku panna?

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Muidugi meeskonna süsteem loeb, aga ma ei näe, et kogu Pooli kaitseliinist ükski mees pääseks Chelseas, Poolis või Manus peale. Mitte ükski. Ka teises süsteemis.
        Ma arvan, et Poolis ikka pääseks . Muidu aga point on täitsa pädev.

        Kommentaar


          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          Ma arvan, et Poolis ikka pääseks . Muidu aga point on täitsa pädev.
          Jah, good observation. Pidasin silmas Spursi muidugi...

          Kommentaar


            See, et Klopp suvel kaitsjaid ei toonud(va pingipoiss Robertson) oli ilmselt ta suurim möödalask ning olgem ausad, üsna lapsik möödalask kui arvestada seda, et fännid ja laiem üldsus ikka üsna paaniliselt karjusid uute kaitsjate järele. Oli vägagi etteaimatav, et kaitses hakkab auke olema. Aga samas kaitsjate kaela kõik pask lükata oleks ka vale, eks väravate imemine algab ikkagi poolkaitsest ja üldisemast mänguplaanist.

            Järgmine mäng loodetavasti saab Raku peale. Mees kuu aega istuda saanud, vast oleks aeg uueks võimaluseks.

            Kommentaar


              Täiesti p***is - tahaks mingit 20 mängulisi mängukeelde mõnedele meie seast. See on lihtsalt totaalne amatöörlik individuaalsete idiootsuste tase juba. Reservmeeskonnaga treenima rsk!
              Klopp'i otse mängujärgne intekas pole kungi nii depressiivne veel olnud ja ma ei tea mis tabletikuuri ta tegema peab regulaarselt, oma suve ostustrateegia kollapsi peale. See jääb puhtalt tema õlule!!! Top 4 - no fu**ing way it's gonna happen.
              Klavani osas ka raske hakata rõõmu tundma, sest järgmises kohtumises peab ta mängima selle purjus eesli moodi ringi kappava Matip'i kõrval, kes mitte kuskile ei jõua v ulata.
              Kõige selle horrori juures suur oli pallivaldamise stats ja pealelöögid jms parem ehk et kõik viitab ainult ühele kohale. Ei tea ühtegi portaali/punditeid veebis, kes selle teema teisiti kokku analüüsiks milles on asi.

              Kommentaar


                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                Mis jõuaks kohale?
                Ajakirjanik läheb spordisaali poksijate käest küsima, kas vastab tõele jutt, et vastu pead saadud obadused võivad mõistust kahjustada. 10% vastanutest vastasid küsimusele - ei tea, 90% ei saanud küsimusest aru.



                Ametlikus foorumis täna lisandunud uued teemad leiab iga mees ise üles - http://forums.liverpoolfc.com/forums...Football-Forum
                Benitez: "In football, everything is a lie".

                Kommentaar


                  Otsi palun parem treener kes on nõus Liverpooli tulema.
                  Tegelt ka tahaks teada kes see uus särav loots oleks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Otsi palun parem treener kes on nõus Liverpooli tulema.
                    Tegelt ka tahaks teada kes see uus särav loots oleks.
                    Sooviks ka teada keda ta näeb asemele tulemas, Koemani või?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      Otsi palun parem treener kes on nõus Liverpooli tulema.
                      Mina pean otsima Liverpoolile uue treeneri?

                      Mis aineid tarbid?
                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Umbes 10'l minutil mõtlesin seda juba küsida, aga ...

                        Mingi paar lehekülge tagasi oli siin juttu sellest, et "asi pole mängijates, asi on süsteemis" - et kas täna oli ka viga süsteemis ja mehed individuaalselt olid kaitses okeid? Muidugi meeskonna süsteem loeb, aga ma ei näe, et kogu Pooli kaitseliinist ükski mees pääseks Chelseas, Poolis või Manus peale. Mitte ükski. Ka teises süsteemis. Ei Lovren, ei Matip, ei Klavan, ei Gomez, ei Robertson, ei Moreno, ei Alexander-Arnold. Vähemalt minu nägemuses. Jah, jalgpall on meeskonnamäng, aga individuaalne tase loeb ikka veidi ka. Ja kogu Pooli kaitseliinis seda minu meelest ei ole. Seni 9 mänguga lastud sisse 16. Spurs lasi terve eelmise hooajaga vaid 10 rohkem. Ja praegu on rohkem lasknud vaid Watford, West Ham, Stoke, Everton ja Palace.

                        Ja teine rohkem filosoofiline küsimus on, et KUI tõesti viga süsteemis on (ja individuaalselt briljantsed ollakse), siis kas Liverpooli peatreener peaks kasutama süsteemi mis ei võimalda kaitset lukku panna?
                        Pane Vertongen või Toby üksi meite kaitseliini ja mäng oleks samasugune. Ning keegi ei mahuks isegi Crystal Palacei satsi. Ehk tegemist on võistkondliku murega. Eksib lõpuks indiviid, kuid need eksimused on juba sellised, et nende kohta ei saa isegi enam öelda “Morenolikud”.
                        Ma küll teist poolaega ei näinud, kuid esimese poolaja ja senise hooaja vast parim kaitsja ongi meil Moreno... ja tema on meil see lapsik alati olnud.

                        Sinu see viimane küsimus on muidugi debiilselt esitatud (utreeritud), kuid ma olen seda vast juba kahel korral kirjutanud, et sellises olukorras ei teeks teps mitte paha kaitses istuda ja... pool aastat igavaid mänge pakkuda. Aga Klopp arvab, et kui emaplaadis on viga, siis kiirem graafikakaart aitab hädast välja... või siis ta arvab, et emaplaadis pole viga. Igatahes, selles,oleme temaga ühel meelel, et üksik mängija ei pruugi antud jama lahendada ning ses osas ma n.ö huupi kaitsja ostmist ei poolda ning arvan, et olemasolev kaader on piisavalt võimekas, et korralikult mängida. Pole nüüd tarvis numbrite ja tähtede ja FMi ja FIFA ja jumal teab millega eetrit risustada... sisuliselt sama graafikakaardi vs emaplaadi teema. Kui panimõmmite. Kui ei, siis jumal teiega.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Ikkagi on asi siiski Indiviidides endas ka. Nii kõrges keskkaitses võivad sul mängida Varane ja Rüdiger, kes on ründajatega enamvähem sama kiired ja hästi äkilised. Matip Klavan Gomez Lovren no ei ole ju sobilikud sinna. Peatreeneri kohus on vaadata mängijaid vastavalt oma ideele, aga Kloppi puhul on läinud need ikka väga lahku. Klavan mängib Eesti koondises ju alati enamvähem hästi jah vahest nagu Bosnia vastu tuleb väike viga sisse, aga see on keskkaitsjate puhul tavaline, et vahest apsakas tuleb sisse. Võtmekohaks ongi see, et Eesti või Augsburg mängisid ju väga madala kaitseliiniga ja ilmselge, et Klavan oli seal tasemel. Sama kehtib ka Matipi kohta Schalkes, sest nii palju kui mina Schalke mänge ja vaatasin ja seal Huntelaarid asjad mängisid, siis mängiti ka ikkagi aeglast jalgpalli mitte kaitseliin keskväljal stiilis. Klopp on lihtsalt ostnud mängijad mingite näitajate või isiklike meeldimiste pealt kokku ja siis jookseb asi liiva.

                          Alan Varrak ütles peale Kalev Cramo korvpalli mängu, et isetsejat on meeskonda vaja, kes oskab palliga mängida ja hakkab tegema, et suvalisele mehele ei saa anda palli kätte ja ütle, et hakka nüüd sina panema. Sama on jalgpallis kaitseliiniga sa ei saa võtta varem terve elu teistsugust mängu mänginud kaitsemeest ja öelda, et sa tuled nüüd enda trahvikasti juurest ära ja hakkad nüüd keskväljal olema. Ferguson ütles ju enda raamatuski, et meeskonna kõige tähtsam alustala on kaitseliin ja eriti keskkaitse nii, et keegi võiks Kloppile ühe Fergusoni loo saata.

                          Mamadou Sakho, kes ehk oleks olnud kõige sobivam üldse sellega oskas ka Klopp tülli minna.

                          Tegu on väga tugevalt Kloppi ebapädevusega kaitses ja ta võiks reaalselt tuua kuskilt endale ehk mõne korraliku Defence Coachi meeskonda, kes hakkaks midagi muutma.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saver Vaata postitust
                            Mina pean otsima Liverpoolile uue treeneri?

                            Mis aineid tarbid?
                            Kuna sa ei oska isegi sellele lihtsale küsimusele vastata siis võib järeldada, et sa ei tea ise ka. Ehk siis nõuad, et vallandataks treener teades, et paremat treenerit nagunii saadaval pole. Well played.

                            Kommentaar


                              Mõtlesin enne mäng: hmm pühapäev, võõrsil, saame tala. Kutsuge mind nüüd prohvetiks või visake kividega et ära jinxisin.
                              Siis kui olukord oli juba lootusetu vaatasin neid kes platsil või pingil ja mõtlesin, et mitte ühelegi vennale neist ei antaks ntx Barcas, RM või fck isegi ManCitys 3 hooaega "tõestamaks", et neil ikka on mingi sisu kuskil. Lovren, Migs oleks järgmisel hooajal kuskil hui teab kuhu maha müüdud. Aga meie hoiame. Ja mis kõige hullem ostame juurde. Kasutu.

                              Kala hakkab mädanema peast. Kui kõrgelt LFC hierarhiast tuleb probleeme otsida?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Ikkagi on asi siiski Indiviidides endas ka. Nii kõrges keskkaitses võivad sul mängida Varane ja Rüdiger, kes on ründajatega enamvähem sama kiired ja hästi äkilised. Matip Klavan Gomez Lovren no ei ole ju sobilikud sinna. Peatreeneri kohus on vaadata mängijaid vastavalt oma ideele, aga Kloppi puhul on läinud need ikka väga lahku. Klavan mängib Eesti koondises ju alati enamvähem hästi jah vahest nagu Bosnia vastu tuleb väike viga sisse, aga see on keskkaitsjate puhul tavaline, et vahest apsakas tuleb sisse. Võtmekohaks ongi see, et Eesti või Augsburg mängisid ju väga madala kaitseliiniga ja ilmselge, et Klavan oli seal tasemel. Sama kehtib ka Matipi kohta Schalkes, sest nii palju kui mina Schalke mänge ja vaatasin ja seal Huntelaarid asjad mängisid, siis mängiti ka ikkagi aeglast jalgpalli mitte kaitseliin keskväljal stiilis. Klopp on lihtsalt ostnud mängijad mingite näitajate või isiklike meeldimiste pealt kokku ja siis jookseb asi liiva.

                                Alan Varrak ütles peale Kalev Cramo korvpalli mängu, et isetsejat on meeskonda vaja, kes oskab palliga mängida ja hakkab tegema, et suvalisele mehele ei saa anda palli kätte ja ütle, et hakka nüüd sina panema. Sama on jalgpallis kaitseliiniga sa ei saa võtta varem terve elu teistsugust mängu mänginud kaitsemeest ja öelda, et sa tuled nüüd enda trahvikasti juurest ära ja hakkad nüüd keskväljal olema. Ferguson ütles ju enda raamatuski, et meeskonna kõige tähtsam alustala on kaitseliin ja eriti keskkaitse nii, et keegi võiks Kloppile ühe Fergusoni loo saata.

                                Mamadou Sakho, kes ehk oleks olnud kõige sobivam üldse sellega oskas ka Klopp tülli minna.

                                Tegu on väga tugevalt Kloppi ebapädevusega kaitses ja ta võiks reaalselt tuua kuskilt endale ehk mõne korraliku Defence Coachi meeskonda, kes hakkaks midagi muutma.
                                Ahah, äkki oleks lihtsam lahendus ja leida üks korralik kaitsev poolik sinna kaitseliini ette? Henderson, Can, Milner seal on sellised, et isegi maailma parimad keskkaitsjad ei saaks selle tööga hakkama. Klopi kala on see kõik ikkagi ja ta ei hakkagi kunagi midagi saavutama, sest tema mängus ei ole ju mingeid taktikalisi nükkeid siiamaani näha olnud. Ikka täie sajaga rünnakule ja siis loota, et vastane kaitse- ja poolkaitsevahelist auku ära ei kasuta. Teiste meeskondade treeneritel on sellist oidu veidi rohkem silma jäänud (osadel on muidugi pink ka miljon korda kallim, aga ikkagi).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X