320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Can'i väravale eeltöö ja koll ise, filigraanne tegutsemine ees. See on just selline Liverpool, mida me tahame.
    Rõõm Klavani üle

    Kommentaar


      Suur üllatus nädalavahetuse eel on kahtlemata, et Mane treenib koos meeskonnaga. Pole võimatu, et homme saab vahetusest osaleda. Coutinho ja tõenäoliselt ka Wijnaldum väljas, Lovren ebakindel.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Suur üllatus nädalavahetuse eel on kahtlemata, et Mane treenib koos meeskonnaga. Pole võimatu, et homme saab vahetusest osaleda.
        Pole uudiseid uurinud, aga kuidas see võimalik on?! Mees tegi alles eile ju esimese trenni peale vigastust.

        EDIT: Pigem mees siiski ei mängi - http://www.liverpoolfc.com/news/firs...d-looking-good
        Benitez: "In football, everything is a lie".

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Lovren ebakindel.
          mulle meeldib kahemõttelisus
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Benitez: "In football, everything is a lie".

            Kommentaar


              Algselt postitas Saver Vaata postitust
              Ox saab oma igatsetud keskvälja positsiooni, ise vist vaatan ikkagi Saksa klassikut.

              Kommentaar


                FBs otseülekanne sellest, kuidas München mingi kohaliku liiga talendi allkirja saab?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Päris huvitav, et Ox Milli asemel keskel. Kas tõesti parem? Klopp näeb Oxis miskit, mida meie mitte.
                  http://www.powerplaymanager.com/r1533770 Tee endale hoki-, korvpalli-, käsipalli- ja jalgpallimeeskond.

                  Kommentaar


                    mul sama mõte, et Henderson ja Wijnaldum on vigased, aga Milner ikka mängida ei saa.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      mul sama mõte, et Henderson ja Wijnaldum on vigased, aga Milner ikka mängida ei saa.
                      Ox oli täna üle tüki aja korralik Kloppi taktikaline suursaavutus. Ox seal keskel koguaeg ründajatega positsioone vahetades ülikiiresti palli söötes tõmbas West Hami niigi väga aeglase ja väga sitasti kokkumängiva kaitseliini ribadeks. Oleks pandud Milner alguses peale oleks palju aeglasem ja distsiplineeritum mäng keskel sobinud jõulisele West Hamile nagu rusikas silmaauku mida survestada. Igast Nobled asjad olid poole tunniga omadega seal keskel täiesti õhtul ei jaksand joostagi. Seega sellisteks mängudeks OX keskele ja sellega saavad veel paljud aeglased ja kohmakad tiimid õudusunenägusid nägema.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Ox oli täna üle tüki aja korralik Kloppi taktikaline suursaavutus. Ox seal keskel koguaeg ründajatega positsioone vahetades ülikiiresti palli söötes tõmbas West Hami niigi väga aeglase ja väga sitasti kokkumängiva kaitseliini ribadeks. Oleks pandud Milner alguses peale oleks palju aeglasem ja distsiplineeritum mäng keskel sobinud jõulisele West Hamile nagu rusikas silmaauku mida survestada. Igast Nobled asjad olid poole tunniga omadega seal keskel täiesti õhtul ei jaksand joostagi. Seega sellisteks mängudeks OX keskele ja sellega saavad veel paljud aeglased ja kohmakad tiimid õudusunenägusid nägema.
                        Milner oleks võinud Wijnaldumi asemel olla, las hollandi noormees puhkab veidi, eriti kui oli vigane.

                        Kommentaar


                          Tehti asi üsna lihtsaks seekord. Aga WHU kaitse sõimajad peaksid arvestama, et Mane ja Salah pidid selle platsipikkuse hullu tempoga ära jooksma ka ning siis täpselt lõpetama. Päris kõik sellega hakkama ei saa. Teine oli muidugi juba puhas kingitus.
                          Siiski vajuti teisel poolajal liiga sügavale kaitsesse - õnnelik, et Lanzinile tuli kiire vastus. Pausile siiski hea niimoodi minna, et mõned võidud all.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Väga hea mäng üldjoontes.
                            FIRMINO on väga hea!
                            MANE vigastuspausilt tagasi kahe assistiga ja M.Salah paneb hullu! Milline värav..
                            17 mängu ja 12 väravat.. novembri alguses!

                            Üldiselt hea meel. Raku sai hakkama. Mignolet kapten oli üsna küsitav. Ox ka super. Kaks nädalat pikka pausi ja edasi punased.
                            YNWA
                            Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                            Kommentaar


                              Ma loodan, et Lovreni platsile panek ei tähenda seda, et ta on varsti tagasi algkoosseisus.

                              Kommentaar


                                Vaata!



                                Nemad on jalgpallurid.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X