320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saver kuule Klavan ikka oskab küll mängida. Isegi Lovreni'le teeb silmad ette.
    ..ja nii ongi

    Kommentaar


      Algselt postitas check Vaata postitust
      See, kuidas Saver igal jumala võimalusel ikka rõhutab, kui vana ja kogenud fänn ta on, peaks juba nii mõndagi tema kohta ütlema. Endiselt kaasfännidele tungiv soovitus see tont ignoorlisti lisada, et see pidev läbustamine siin teemas ükskord lõppeks.
      Pole küll suurem asi postitaja siin (rohkem lugeja), aga Saver on ainus õnnelik, kelle ignore listi lisanud olen. Ja tegin seda pärast seda, kui ta ütles poolteist nädalat tagasi ilma mingi viiteta ühelegi allikale "Mane jälle katki - 4 nädalat eemal". 5 päeva hiljem oli Mane Saintsi vastu põhis

      Samal ajal absoluutselt kõik vähegi usaldusväärsemad allikad rääkisid, et Mane "slightly felt his old injury". Toon viite:
      Mane is due to report back at Liverpool after he "slightly felt his old injury," the Senegalese Football Federation said.


      Ühesõnaga üldiselt on päris asjalik tekst foorumis, tasub lugeda. Ja siis on Saver.

      Kommentaar


        Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
        Saver kuule Klavan ikka oskab küll mängida.
        Olen ma kunagi vastupidist väitnud?

        Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
        Ja tegin seda pärast seda, kui ta ütles poolteist nädalat tagasi ilma mingi viiteta ühelegi allikale "Mane jälle katki - 4 nädalat eemal".
        Sa tõemeeli arvad, et ma ise mõtlesin selle välja?

        Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
        Ühesõnaga üldiselt on päris asjalik tekst foorumis, tasub lugeda. Ja siis on Saver.
        Sa unustasid varikaid mainida.
        Benitez: "In football, everything is a lie".

        Kommentaar


          Sa kirud peale igat mängu kogu Liverpooli koosseisu ja teed maha treeneri otsuseid. Järelikult sa ütled, et nad ei oska mängida ja seal hulgas ka Klavan. Tegelik mulje on see ,et sa oled suur Manu fänn kes vihkab Liverpooli ja sa peaks kolima Manu rubriigi alla. Võiksid ära kolida....juba.

          Kommentaar


            Klopp teab ise kuidas meeskonda juhib. Samuti iga muu treener teab seda. Mitte nagu Saver tuleb ütlema ja nii peabki tegema.
            ..ja nii ongi

            Kommentaar


              Algselt postitas wiinuks Vaata postitust
              Sa kirud peale igat mängu kogu Liverpooli koosseisu ja teed maha treeneri otsuseid. Järelikult sa ütled, et nad ei oska mängida ja seal hulgas ka Klavan. Tegelik mulje on see ,et sa oled suur Manu fänn kes vihkab Liverpooli ja sa peaks kolima Manu rubriigi alla. Võiksid ära kolida....juba.
              Ma arvan, et ta on liverpooli toetaja ainult siis kui nad liiga või cli võidavad. Ülejäänud aja vihkab klubi

              Kommentaar


                Viimasel kolmel postitajal on ilmselgelt mõra peas. Ja see peab päris suur olema, et sellist jama siia kirjutada.
                Benitez: "In football, everything is a lie".

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saver Vaata postitust
                  Viimasel kolmel postitajal on ilmselgelt mõra peas. Ja see peab päris suur olema, et sellist jama siia kirjutada.
                  3vs1. Äkki mõra on mujal?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    3vs1. Äkki mõra on mujal?
                    Usun,et tegelikkuses on 30vs1.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tarry Vaata postitust
                      Usun,et tegelikkuses on 30vs1.
                      Ma võin Saveri 0,5 olla, ehk 30/1,5
                      Mulle meeldivad underdogid

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Ma võin Saveri 0,5 olla, ehk 30/1,5
                        Mulle meeldivad underdogid
                        Kahju on näha, et ka sina Pints selle lollusega kaasa lähed. Tõsiselt kohe. Üks väheseid siin foorumis, keda ka huvitav lugeda on.
                        Benitez: "In football, everything is a lie".

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saver Vaata postitust
                          Kahju on näha, et ka sina Pints selle lollusega kaasa lähed. Tõsiselt kohe. Üks väheseid siin foorumis, keda ka huvitav lugeda on.
                          Mis lollusega? Ma olen korduvalt kirjutanud:
                          a) sina jagasid alguses sõbralikult teavet, jah allikate väärtus oli vahel kaheldav aga huvitav oli ikka. Mina olen seda meelt, et lugeja otsustagu ise uudise väärtuse üle ning selle pärast ärrituma ei peaks nii valuliselt.
                          b) paar kasutajat otsustasid ülekohtuselt sind norida, mille peale sina ägestusid ja nüüd kohati kõigile kohe turja hüppad.
                          Nii see ring käib paraku, kui sa ise ka veel provotseerid ja sellega kaasa lähed.

                          Märkisin 0,5, sest kõigega pole päri aga olen muidu sinu poolt ja nüüd saan veel selle eest kah pähe
                          Ma üldse ei mõista, miks oma klubi fännid nii kaklevad aga ma olen ka Saaremaalt ja vähe omamoodi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Ma üldse ei mõista, miks oma klubi fännid nii kaklevad aga ma olen ka Saaremaalt ja vähe omamoodi.
                            Saver on Liverpooli fänn? Ise ka usud?
                            Koondise põhimängija

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                              Saver on Liverpooli fänn? Ise ka usud?
                              Usun küll aga ma olen naiivne maalaps kah
                              Mulle tundub, et ta siiralt elab kaasa Liverpoolile aga kipub liialt oma esmaseid emotsioone kohe kirja panema siia kiirustades ning äärmustesse langema aga kes meist seda ei teeks.
                              Minul näiteks sõitis katus vahel Carlo Bayerni ajal ära aga igasugu räuskamist kohe Bayerni teemasse ei kukkunud kirjutama (vahel siiski ka nii just juhtus), sest toksisin oma emotsioonid google translatorisse, tegin köögis ühe suitsu, siis vaatasin mis ma kirja panin, muigasin ja kustutasin selle ära.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                                Mulle tundub, et ta siiralt elab kaasa Liverpoolile aga kipub liialt oma esmaseid emotsioone kohe kirja panema siia kiirustades ning äärmustesse langema aga kes meist seda ei teeks.
                                No täpselt.Ega mul ka suht suva sellest,mis allikaid ja viiteid ta jagab,see juba igaühe enda otsustada,kas lugeda ja vaadata või mitte.Mis mind häirib,on see,et ma tõsiselt ka ei mäleta,kuna ta viimati ja kas üldse ütles midagi positiivset ja head mängijate või mängu suhtes.Ja muidugi kõnepruuk...tema enda jutust saab välja lugeda,et juba 25 aastat fänn jne,ilmselt peaks olema juba keskealine või siis sinna lähenev,aga igaühele turja,nagu olekski ainult täpselt 25-ne.Vahest ikka nii lapsikult,et kohe mitte ei usu,et aastaid väga palju oleks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X