320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
    See Echo vihkab südamest ikka Klavanit.
    Veider jah. Isegi fännid kaitsevad teda sel korral, kes tavaliselt talle puid alla panevad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Wikat Vaata postitust
      Sa tõesti üritad väita, et Klavan tegi täna sama kehva partii väljakul või?
      Et su jutt tühja lobana ei tunduks, siis ole hea ja näita kus on see koht, kus ma midagi sellist üritasin väita?

      Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
      ma ei tea, miks ma vaevun (ilmselt sest ma pole endiselt aru saanud, kas Saver on esmaklassiline troll või lihtsalt *ei taha koledasti öelda*), aga:
      Mina ka ei tea miks sa vaevud, aga öeldakse - mees teab mis mees teeb.

      Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
      1) hinne 4 kaitsemängijale, kellel polnud ainsas sisselastud väravas mingit süüd ja kes elimineeris efektiivselt mitu ohtlikku olukorda? 2) kas Gomez (Echo poolt 3 pügala võrra parem hinne) mängis paremini? kuidas?
      Isiklikult arvan, et inimene kes nendele hindamistele tähelepanu pöörab, on kergelt totakas. Keda krt huvitavad mingid täiesti mõttetud hindamised!?

      Algselt postitas Redman Vaata postitust
      Eira seda oinast. Ta ei tea jalgpallist mitte midagi.
      Väga argumenteeritud postitus, võid enda üle uhkust tunda!

      Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
      Saver ütleb tema kohta veel ka, et sobib vaid pingile..
      Ja ikka ja jälle, miks sa paned mulle sõnu suhu? Näita mulle koht, kus ma midagi sellist kirjutasin!?

      Algselt postitas uhuu Vaata postitust
      See oli topeltvahetus, mõlemad ootasid pikalt, kommentaatorid mainisid, et Mane pani vahepeal jope selga tagasi ja ei tulegi ilmselt mängu... Klopp on nüüd ise selgitanud, et arutasid olukorda Salahiga koha vahetamisest.
      Palun avalikult vabandust, et ma eile pisut sarkastiline sinuga olin. Vabandust!
      Benitez: "In football, everything is a lie".

      Kommentaar


        Pole troll, pole loll lihtsalt veidike skiso
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Aiii kui kahju ja milline joppamine sinisärkide värava puhul. Väärisime selgelt võitu.

          Kommentaar


            Vasakkaitsja, kellest varem kuulnud pole: Adam Lewis.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Tänu taktika/geeniusele oleme me just seal, kus all olev tabel näitab. Aga oleks võinud olla ...

              1. Manchester City 37
              2. Manchester United 29
              3. Chelsea 26
              4. Arsenal 25
              5. Tottenham 24
              6. Liverpool 23
              7. Burnley 22
              8. Watford 21

              Kogu Jürka tegevuse laupäeval peetud mänguga võtab lühidalt kokku Salah (+ Mane juba peale mängu)

              Benitez: "In football, everything is a lie".

              Kommentaar


                Algselt postitas Saver Vaata postitust
                Tänu taktika/geeniusele oleme me just seal, kus all olev tabel näitab. Aga oleks võinud olla ...

                1. Manchester City 37
                2. Manchester United 29
                3. Chelsea 26
                4. Arsenal 25
                5. Tottenham 24
                6. Liverpool 23
                7. Burnley 22
                8. Watford 21

                Kogu Jürka tegevuse laupäeval peetud mänguga võtab lühidalt kokku Salah (+ Mane juba peale mängu)

                Kas Klopp üldse põhjendas kuskilgi miks Mane põhis polnud? Kuidagi väga kahtlane valik ja ei saanud ka mängu jooksul sellest aru.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Rängalt off-topic postitus ja vabandan juba ette ära, kuid kas kellegil oleks huvi osta Klavani originaal mängusärki, suuruseks M
                  Täpselt 0 korda seljas käinud ning huvi korral saadan vajadusel pilte jne.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Kas Klopp üldse põhjendas kuskilgi miks Mane põhis polnud? Kuidagi väga kahtlane valik ja ei saanud ka mängu jooksul sellest aru.
                    Krt teab mis see õige põhjus oli, keerutab mees ju pidevalt. Ajakirjandusest jooksis läbi, et võis olla distsiplinaarkaristus (ka Arnold), mida küll Klopp ise pole kommenteerinud. Klopp ise sogas midagi puhkuse andmisest. Mis on õige või mis vale, ei oska öelda.

                    Hendo oli juba 70-ks minutiks nii läbi, et ei püsinud isegi õieti jalul. Coutinho kohta on alati olnud teada, et tervet mängu mees ei suuda mängida. Nii jooksiski Salah alates 70-dast minutist üksipäini ringi, ilma mingit toetust saamata. Klopp aga teeb vahetuse paar minutit enne mängu lõppu. Müstika rsk.

                    Kaks päeva enne mängu ütles Sturr, et kui ta mänguaega ei saa, siis tõmbab jaanuaris nahhi. Ja Klopp murduski ...

                    Paar sõna ka meie Messi kohta: Ei hakka üldse valetama, et isiklikult olin mehe ostmise ajal kaunis skeptiline. Tõsi, arvamus põhines mitte millegil, kuna pole elu sees teisi liigasid peale premmi jälginud. Olid küll mingid hägused pildid ees mehe Selsi aegadest, aga ega nendest ka suurt midagi olnud. Hetkel muidugi on Salah kunn ja mehe mäng on iga mänguga järjest paremaks läinud. Kui algul raiskas mees igas mängud häid võimalusi, siis nüüd suudab mees ikka väga terav olla. Räägimata viimasest mängust, mis oli kahtlemata parim mäng tal pooli' särgis. Messi mis Messi.

                    Egas ilmaasjata juba keerutata jutte mehe 100 millisest hinnalipikust, millega oleks tuleval suvel tal mitu kosilast.

                    Kasvõi see siin - https://www.101greatgoals.com/news/t...iverpool-soon/

                    Algselt postitas SSL Vaata postitust
                    Rängalt off-topic postitus ja vabandan juba ette ära, kuid kas kellegil oleks huvi osta Klavani originaal mängusärki, suuruseks M
                    Täpselt 0 korda seljas käinud ning huvi korral saadan vajadusel pilte jne.
                    Benitez: "In football, everything is a lie".

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saver Vaata postitust
                      Kaks päeva enne mängu ütles Sturr, et kui ta mänguaega ei saa, siis tõmbab jaanuaris nahhi. Ja Klopp murduski
                      ?????

                      Kommentaar


                        Saverile meeldib kirjutada. Kas kirjutatu ka tõele vastab, pole eriti oluline. Peamine on, et saaks midagi järjekordselt ära nähvata Kloppi ja Klavani suunas.

                        Isegi Mighty Mo murdub meelehärmist Saveri postitusi lugedes.

                        Kommentaar


                          Kuna aken läheneb, siis klopiti eile Lazar tolmust puhtaks ja toodi esimeeskonnaga trenni tegema. Ehk õnnestub ...
                          Ka Crujic'i agent kinnitas, et otsivad mehele uut tööandjat (küll käib jutt laenust).

                          Ahjaa, Mane käest saadi kommentaar viimase mängu kohta. Ütles, et väga emm oli pinki nühkida, aga selline oli Jürka otsus. Samas ütles mees, et treeneriga on suhted korras ja mingit kammi ei ole.
                          Benitez: "In football, everything is a lie".

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wikat Vaata postitust
                            Saverile meeldib kirjutada. Kas kirjutatu ka tõele vastab, pole eriti oluline. Peamine on, et saaks midagi järjekordselt ära nähvata Kloppi ja Klavani suunas.
                            Kuna tüübi iga postituse kommenteerimine toob kaasa temapoolse kommentaari, siis teate ju küll, kuidas seda lõputut jada lõpetada.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Kuna tüübi iga postituse kommenteerimine toob kaasa temapoolse kommentaari, siis teate ju küll, kuidas seda lõputut jada lõpetada.
                              Palume adminnil teema üldse sulgeda?!
                              Ma ei tea kas see oleks kõige mõistlikum idee, järku laseks hoopis teema ümber nimetada. Võru laat näiteks.

                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Absoluutselt, Sterling on sel aastal meeletu sammu edasi astunud. ManC treenereid saab ainult kiita.
                              Vot see on õige pooli' fänn, kes käib MC teemas võõraid kiitmas. Müstika rsk!

                              ***

                              Benitez: "In football, everything is a lie".

                              Kommentaar


                                Ward lubati lõpuks U23 eest väravasse, võttis mingis rahvusvahelises mängus tšehhidega pendla ära. Mäng siiski kaotati 0:1.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X