320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Liverpool on lahe. Palju varjante nende mängus pole. Kas lüüakse vastasel puur täis, lüüakse puur täis ja lubatakse mäng viigistada või kaotatakse lambiseid punkte. Aga kui asi toimib, ollakse tegelt võimsad.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/...ma?id=80613509 < ei tea kas see siit läbi käinud
      The One and Only

      Kommentaar


        Eile riivas päris mitmel korral mu silma Robertsoni kaitsetöö - liiga kergelt lasi (ise mängis, jooksis) vastasel end situatsioonist välja mängida. Kergelt meenutas üht korraliku eestlast (kes arvab end oskavat jalgpalli mängida), kes arvab, et hullult on vaja palli peale joosta ja see on vägev kaitsetöö. Üsna paha oli vaadata, kuidas ta enda arutu liikumisega auke tekitas.
        Aga. Ma usun, et ta saab enda liikumise teistega sünkrooni, sest seda on ta ikka näidanud ka.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Telegraph räägib üsna kindlas võtmes, kuidas Southamptoniga on käed löödud, et seal üks hollandlasest keskkaitsja ära tuua. 75 milli, oehh seda pettumust kui lõpuks inimestele kohale jõuab, et probleem on hoopis kusagil mujal.

          http://www.telegraph.co.uk/football/...rgil-van-dijk/
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Algselt postitas Redman Vaata postitust
            Telegraph räägib üsna kindlas võtmes, kuidas Southamptoniga on käed löödud, et seal üks hollandlasest keskkaitsja ära tuua. 75 milli, oehh seda pettumust kui lõpuks inimestele kohale jõuab, et probleem on hoopis kusagil mujal.

            http://www.telegraph.co.uk/football/...rgil-van-dijk/
            Pohhui see rahanumber ja muud värgid, uut keskkaitsjat on siiski vaja varem või hiljem... parem siis juba varem. Kui selle meeletu saaga tulemusena VVD ära tuuakse, siis super töö, peaasi, et raibe terve püsib! Kui selline kopikas tribüünil istuks, siis tõmbaks vist endal ka silma märjaks...

            Kommentaar


              75 milli on ikka täiesti arulage kulutamine. Ei tahaks uskuda, et Virgil ainuke turul saadaolev kaitsja on.

              Kommentaar


                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                oehh seda pettumust kui lõpuks inimestele kohale jõuab, et probleem on hoopis kusagil mujal.
                +1. Tüüp pole mitte üheski universumis väärt 75 milli.

                Kommentaar


                  Liverpooli teemadel pole hetkel usaldusväärsemat ajakirjaniku kui Paul.

                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar






                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        No tere Virgil. Loodetavasti liiguvad koos sinuga need asjad paremuse poole.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Hahahhahaha, 75 miljonit ?!?!?
                          Haige huumor tehke Lovrenile ka lepingupikendusevpakkumine 25 milkuse signing fee'ga

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Eile riivas päris mitmel korral mu silma Robertsoni kaitsetöö - liiga kergelt lasi (ise mängis, jooksis) vastasel end situatsioonist välja mängida. Kergelt meenutas üht korraliku eestlast (kes arvab end oskavat jalgpalli mängida), kes arvab, et hullult on vaja palli peale joosta ja see on vägev kaitsetöö. Üsna paha oli vaadata, kuidas ta enda arutu liikumisega auke tekitas.
                            Aga. Ma usun, et ta saab enda liikumise teistega sünkrooni, sest seda on ta ikka näidanud ka.
                            Paistab kuidagi kahevahel olevat. Algusepoole hoidis pigem tagasi, nüüd aina enam üritab peale joosta ja vahel valel ajal. On aga ka hetki, kui rünnakul tormab kõvasti teistele, peamiselt Coutinhole, ruumi tegema, mis on jällegi hästi välja tulnud. Tundub lihtsalt, et Robertson on eluaeg ühtmoodi mänginud ja nüüd vaja teistmoodi õppida.



                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Hahahhahaha, 75 miljonit ?!?!?
                            Haige huumor tehke Lovrenile ka lepingupikendusevpakkumine 25 milkuse signing fee'ga
                            LOL IRW
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Hahahhahaha, 75 miljonit ?!?!?
                              Haige huumor tehke Lovrenile ka lepingupikendusevpakkumine 25 milkuse signing fee'ga
                              See huumor tehti eelmine suvi ära kui, talle 100 nädalas leping anti.
                              Arulage kulutamine tõesti. Klavanist ka kahju.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saver Vaata postitust
                                Carragher‏, kes oli meeletu Lovreni fänn ja eputas, et tema oli Lovreni ostmise taga, aga nüüd raiub nagu rauda, et pole midagi sellist õelnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X