320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    See on mingi sakslaste enda leiutis? Noh, need numbrid tunduvad küll veitsa paigast ära olevat:
    Top50 mängijaid Bundesligas: 15
    Top50 mängijaid Premmis: 11
    Top50 mängijaid Ligue1s: 1
    Top50 mängijaid SerieAs: 1
    Top50 mängijaid La Ligas 13

    Ei ole sakslaste, hoopis hollandlaste.

    Mõned aastad tagasi oli neid SerieAs oluliselt rohkem aga siis toimus väga järsk langus.
    Mis puudutab Ligue1te, siis sealsed talendid liiguvad mujale, enne kui oma potentsiaali suudavad realiseerida.
    Julgen väita, et 8/10 juhul peavad need numbrid paika.
    2017 peaks olema toimunud juba ühtlustumine liigade vahel aga endiseid top 50 mängijaid jagub juba praegu kamaluga nii Itaaliasse, kui ka Prantsusmaale.

    Oluline on ka mainida, et kõik, kes mahuvad top 200 hulka on maailmaklass.(seal piisavalt mängijaid ka liigadest, kellele sinu arvates liiga tehti)

    Kommentaar


      Mulle meeldib see, et Klopp ei vaata niivõrd hinda kui meest ja ei rahuldu mingite varuvariantidega. Keitaga sama moodi. Kui vaja siis oodatakse ära ja ei osteta uisapäisa mehi keda tegelt ei tahetagi. Ega varuvariantidega sinna ei tõustagi kuhu tahetakse tõusta. Kloppi ostetud mehed on hinna ja tausta poolest nii seinast seina kui ühel klubil üldse olla saab. See on juba hea enne, et mehed võiksid väga hästi meeskonda sobituda ja kohe panema hakata. Raha, nimi, vanus ei mängi rolli. Varem oli vastupidi ja lõpuks kulutati samuti palju raha aga tulemust polnud.

      Ja ma pole üldse seda meelt et see tähendab nüüd kohe Coutinho lahkumist. Kui järgmine hooaeg Euroopa Liigas ollakse, siis muidugi läheb veidi keeruliseks. Enne suviseid oste oli Klopp üsna vähe kulutanud ja suve eel räägiti kuidas transfer kitty on klubil pea 200 miljonit. Hetkel pole tugevast tiimist puudu olemiseks vaja enam palju kulutada. Enamus praeguseid algkoosseisu joped on vaja alles hoida ning korralik väravavaht sebida, kes tassiks ka vahel ning Hendersoni ja Cani asemel (kumbki ei jaga kaitsest ööd ega mütsi ja pole ka rünnakul neist palju kasu) uusi mehi. Keitast üksi ei piisa, aga siin-seal sahistatakse palju näiteks vabaageniks saavast Goretzkast. Siis ei jõuks juba uut hooaega ära oodata. Hendersonist pole ilmtingimata vaja vabaneda vms, sest mees annab alati 100 prossa ja sellised kuluvad teinekord marjaks ära.

      75 miljonit on muidugi üüratu papp keskkaitsja eest aga mina olen Kloppi taga nii või teisiti.
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Just, näiteks kui see lüke kuidagi mõjutab Goretzkat kõikide kosilaste vahel just teid valima, siis oli iga sent kulutamist väärt.
        Cani mina ei saadaks minema, ma pole küll tema suurim fänn ja koondises teda väga tihti ei soovi näha aga on ta korralik varumees, kes kunagi ei vingu, suudab mängida mitmel positsioonil ja noor ka veel ju.
        Kui oma ässad suudate endale hoida, siis võib päris vägev punt kokku sattuda.

        Kommentaar


          Can on sama hästi kui läinud. Täpsed põhjused on veidi arusaamatud, aga kõrvu on jäänud jutud, et tal on oma nõudmised et tahab väljaostuklauslit ja garantiid et mängib alati oma positsioonil. Liverpool juba pikemat aega väljaostu klausleid lepingutesse ei pane ja garantiidega positsiooni ja mänguaja osas on nii või teisiti keeruline. Ilmselt peab ennast paremaks kui tegelikult on. Mul pole väga kahju, ma ei hinda teda väga kõrgelt või ei pea teda asendamatuks. Kui soovib Citys või Juves või kus iganes pingil sitsida ja nii midagi võita selle asemel et Kloppi projektis kaasa lüüa, siis jumal temaga.
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Ei ole sakslaste, hoopis hollandlaste.
            Holland olnuks teine pakkumine, sest taaskord tabelis top50 hulgas on näiteks kaks argentinlast, üks prantslane, üks inglane ja samal ajal neli hollandlast.
            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Oluline on ka mainida, et kõik, kes mahuvad top 200 hulka on maailmaklass.(seal piisavalt mängijaid ka liigadest, kellele sinu arvates liiga tehti)
            Ehh, minu meelest "liiga" ei tehtud ühelegi liigale. Lihtsalt naljakas, et "pika puuga kõige täpsem algoritm", mida paljud tipptiimid kasutavad tundub peale vaadates kuidagi väga nihkes ja mitte väga tõsiseltvõetav olevat.

            Agaokei, aitab vast ka offtopicust. Van Dijk, Fuckyeah! vms

            Kommentaar


              Algselt postitas Redman Vaata postitust
              Can on sama hästi kui läinud. Täpsed põhjused on veidi arusaamatud, aga kõrvu on jäänud jutud, et tal on oma nõudmised et tahab väljaostuklauslit ja garantiid et mängib alati oma positsioonil. Liverpool juba pikemat aega väljaostu klausleid lepingutesse ei pane ja garantiidega positsiooni ja mänguaja osas on nii või teisiti keeruline. Ilmselt peab ennast paremaks kui tegelikult on. Mul pole väga kahju, ma ei hinda teda väga kõrgelt või ei pea teda asendamatuks. Kui soovib Citys või Juves või kus iganes pingil sitsida ja nii midagi võita selle asemel et Kloppi projektis kaasa lüüa, siis jumal temaga.
              Ma nii põhjalikult tema tegemiste/nõudmistega kursis pole, seega usaldan sind selles.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Holland olnuks teine pakkumine, sest taaskord tabelis top50 hulgas on näiteks kaks argentinlast, üks prantslane, üks inglane ja samal ajal neli hollandlast.

                Ehh, minu meelest "liiga" ei tehtud ühelegi liigale. Lihtsalt naljakas, et "pika puuga kõige täpsem algoritm", mida paljud tipptiimid kasutavad tundub peale vaadates kuidagi väga nihkes ja mitte väga tõsiseltvõetav olevat.

                Agaokei, aitab vast ka offtopicust. Van Dijk, Fuckyeah! vms
                Ma natukene noriks selle tõsiseltvõetavuse kallal, et ju siis ikka on kui sellised klubid nagu City, Spurs, Bayern, Porto, Leipzig jne. seda kasutavad, kelle üleminekute strateegia kallal vast keegi väga norida ei tohiks. Muidugi tuleb sisse ka erandeid aga vast olekski liiast eeldada 100% täpsust.
                Minule muide ei jõua siiani kohale kuidas Theo "fucking" Walcott nii kõrgelt hinnatud selle algaritmi arvates on aga see minu isiklik tragöödia juba

                Teemasse tagasi tulles, siis küsimus Liverpooli fännidele. Kas on talvel veel täiendusi oodata?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  Loodetavasti mitte Couthuuridest . No ma nutsin omal ajal 20m pärast mis Lovreni alla pandi. Nutan siiani. Aga ajad on muutumas. Selliseid rahasid käiakse välja. Risk on muidugi kogu papp ühele kaardile laduda, aga krt seda teab. Äkki tasub ära?
                  Kui ära tasumiseks pidada mehe veel kõrgema hinnaga mahaärimist paari-kolme aasta pärast, siis seda ma ei usu, aga see pole kindlasti eemärk. 'pooli olukord van Dijki jahtides oli kahtlemata keeruline. Klopp tahtis konkreetselt teda, kuid läbirääkimisi pidada polnud pärast suviseid sündmusi just lihtne. Targemini tegutsedes oleks ta kahtlemata juba suvel odavamalt saanud.
                  Aga need on oleksid. Mind see rahanumber hetkel ei huvita, huvitab, mida ta reaalselt meie heaks ära teeb. Keskkaitse tugevdamine ei pruugi automaatselt olukorda parandada, aga kahtlemata on van Dijkil potentsiaalseid võimeid, mis mängus kasuks tulevad. Peamänguoskusega keskkaitsjast, kellel samas piisavalt kiirust, ei ütleks mingil juhul ära. Standardolukordade kaitse ja nurgalöökide lahendamine rünnakul loodetavasti paranevad. See oleks juba suur samm edasi. van Dijk ei muuda Kloppi mänguviisi, nii et kiirete kontrate kaitsmise probleemi ühe mehe toomine ei lahenda.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Teemasse tagasi tulles, siis küsimus Liverpooli fännidele. Kas on talvel veel täiendusi oodata?
                    Kahtlen. Väravavahimuret kardetavasti talvel ei lahenda. Coutinho osas loodan, et ta jääb siiski hooaja lõpuni - kasvõi selle kokkuleppega, et suvel lubatakse minna. Kõige parem oleks sel juhul kui üleminek tehtaks ära kohe peale hooaja lõppu: jääks maksimaalselt aega asendajat otsida.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Kahtlen. Väravavahimuret kardetavasti talvel ei lahenda. Coutinho osas loodan, et ta jääb siiski hooaja lõpuni - kasvõi selle kokkuleppega, et suvel lubatakse minna. Kõige parem oleks sel juhul kui üleminek tehtaks ära kohe peale hooaja lõppu: jääks maksimaalselt aega asendajat otsida.
                      Mingi lootus ikka on, et ta jääb või minek tundub vaid vormistamise küsimus olevat?
                      Olen ise nii palju selle kohta viimastel kuudel küll lugenud aga vöörale, kes klubi (Liverpooli või Barcelonat siis) ei fänna on keeruline müras orienteeruda.

                      Kommentaar


                        Liverpoolil on eriline suhe Southamptoniga. Üsna mitu mängijat sealt toodud, olete mingise kokkuleppe teinud nendega?

                        Paul Jones
                        Peter Crouch
                        Rickie Lambert
                        Adam Lallana
                        Dejan Lovren
                        Nathaniel Clyne
                        Sadio Mane
                        Virgil van Dijk
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Oot, kas Johnny Evans on nüüd järsku 29-aastasena heaks kaitsjaks muutunud?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                            Liverpoolil on eriline suhe Southamptoniga. Üsna mitu mängijat sealt toodud, olete mingise kokkuleppe teinud nendega?

                            Paul Jones
                            Peter Crouch
                            Rickie Lambert
                            Adam Lallana
                            Dejan Lovren
                            Nathaniel Clyne
                            Sadio Mane
                            Virgil van Dijk
                            Rahapesu.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Teemasse tagasi tulles, siis küsimus Liverpooli fännidele. Kas on talvel veel täiendusi oodata?
                              Talvel? Siis kui meil üle riigi kaheks päevaks lumi maha tuleb? Vastus peitub küsimuses

                              PS! City, Spurs, Bayern, Porto, Leipzig jne pole nagunii mingid tõsiselt võetavad satsid.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Oot, kas Johnny Evans on nüüd järsku 29-aastasena heaks kaitsjaks muutunud?
                                Later bloomer ja pikalt olnud alahinnatud?
                                See võib kõlada uskumatult aga ega ka minul kõiki vastuseid pole
                                See nimekiri, mida nad vahel ka osaliselt noorte kohta avaldavad on muljetavaldavalt täpne aga ka nemad eksivad.

                                Mis puudutab skautimist, siis hetkel on goalimpact kõige parem töörist turul ja nii lihtsalt ongi.
                                Näiteks nägi see ette ühe tundmatu noore sakslase tõusu orbiidile juba 15 aastaselt, kelle nimeks Özil.
                                Seda veel siis kui keegi temast suurt midagi ei teadnud jne aga mis ma siin ikka püüan teid veenda, ega meie elu selle pärast veel ei muutu. Mõtlesin lihtsalt jagada teavet ägeda algaritmi kohta ja võrrelda võrreldavaid väärtuseid aga härradele ei sobi kord üks mängija, siis jälle teine jne. Miks ma üldse vaevusin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X