320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Talvel? Siis kui meil üle riigi kaheks päevaks lumi maha tuleb? Vastus peitub küsimuses

    PS! City, Spurs, Bayern, Porto, Leipzig jne pole nagunii mingid tõsiselt võetavad satsid.
    Päris ogaraks nende 5:0 võitudega läinud

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Oot, kas Johnny Evans on nüüd järsku 29-aastasena heaks kaitsjaks muutunud?
      Pole näinud tema niiöelda graafikut aga pigem on vist nii, et Johnny Evansi meeskonnad on mingil põhjusel Evansi teatud karjääri perioodil saavutanud oluliselt parema väravate vahe siis, kui mees on platsil viibinud (võrreldes siis väravate vahega olukorras, kus Evans platsil ei ole). Ilmselt on ta kõrgelt hinnatud juba mitmeid aastaid.

      Mulle tundub, et Pints ei taju eriti hästi sellise lähenemise võimalikke puudusi aga "täpsem kui ülejäänud" pole ka kõige halvem argument.

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        Päris ogaraks nende 5:0 võitudega läinud
        Lülita GPS sisse ja vaata ikka ka, mis teemas sa oled

        Mis toda goalimpacti puudutab, siis mulle hetkel tundub, et see just suudab abiks olla tundmatu, värske kraami leidmisel.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          Matip on niikuinii iga nati aja tagant mingi väikse pohmakaga väljas.



          Kus see probleem siis tegelt on? Huvituks kohe, eriti kuna siin tekib mingi sarkastiline joon selles suunas, nagu Liverpool enam polekski pidanud keskkaitset tugevdama. Ja ma ei õigusta siin summat, sest see on üle võlli.
          Kui mõtlete siin keskvälja, siis selleks on juba ühe Keita eest arve ette makstud ja kindlasti tegeletakse keskväljaga suvel ka edasi.
          Et Liverpoolil pole jätkuvalt korralikku lõhkuvat poolikut, kes suudaks kaitsele katet pakkuda. Veel vähem on sellist mängijat juhul, kui Can minema jalutab ja ta Keitaga asendatakse, kes ju pole samuti kaitsev poolik nagu ka tegelikult mitte Henderson, kellest Klopp on (pigem ebaõnnestunult) üritanud kaitsvat poolikut voolida.

          Kommentaar


            75 milli eest oleks päris asise tüübi sinna tõesti leidnud, aga kui aus olla, siis keskkaitsesse oli ühte nägu juurde vaja kui näiteks peaks siin kõik korraga haigeks sattuma. Ilmselt oleks saksamaalt leidnud 5x odavama hea kaitsja.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              The 32-year-old is likely to be the fourth choice at centre half when Van Dijk officially completes his move from Southampton in the New Year.

              But Klopp insists Klavan is a key player and has stressed that it is important to have depth in all positions.

              "He is a perfect role model for pretty much all signings. He loves being here," Klopp said.

              "He needs to be confident. He could be much more confident with his skills but we are working on that as well.

              "He is in good shape at the moment. It's very, very important for us that he is.
              Benitez: "In football, everything is a lie".

              Kommentaar


                Talvel lahkujaid on ka? Ei mõtle Couhtino vaid teisi, seal palju ju neid kes võiks lahkuda. Ward laen nt, Flanagan jt.
                ..ja nii ongi

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Kahtlen. Väravavahimuret kardetavasti talvel ei lahenda. Coutinho osas loodan, et ta jääb siiski hooaja lõpuni - kasvõi selle kokkuleppega, et suvel lubatakse minna. Kõige parem oleks sel juhul kui üleminek tehtaks ära kohe peale hooaja lõppu: jääks maksimaalselt aega asendajat otsida.
                  Loodan ja ka arvan,et nüüd Coutinho veel ei lähe.Oleneb muidugi ta enda ambitsioonidest vast,et kas tahab veel see hooaeg CL-i mängida,sest Barcas ta ju seda teha ei saaks.Ausalt, ma seda muidugi ei tea,et kas uue aastanumbri sees juba võib või peale alagrupimänge või kuidas sellega on? Aga muidugi see VVD hind küll viitab sellele,et vaadake,meil krt raha on.

                  Kommentaar


                    Mis sellest De Vrij teemast saanud on, kas tuuakse ka VVD kõrvale kohe ära? Ma kujutan neid pisaraid ette

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                      Mis sellest De Vrij teemast saanud on, kas tuuakse ka VVD kõrvale kohe ära? Ma kujutan neid pisaraid ette
                      Oli varuvariant ilmselt, juhul kui City oleks VVD kintsu esimesena kraapima jõudnud. Või lihtsalt diversioon, et meediat eksitada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Et Liverpoolil pole jätkuvalt korralikku lõhkuvat poolikut, kes suudaks kaitsele katet pakkuda. Veel vähem on sellist mängijat juhul, kui Can minema jalutab ja ta Keitaga asendatakse, kes ju pole samuti kaitsev poolik nagu ka tegelikult mitte Henderson, kellest Klopp on (pigem ebaõnnestunult) üritanud kaitsvat poolikut voolida.
                        Nõus, lõhkuva puudumine kummitab. Klopp paistab aga seda meelt, et kaitsmine peaks hakkama juba ründajatest ja sedapuhku pole eraldi meest tarvis. Viga I'd say, aga tundub et peame leppima.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Kui ära tasumiseks pidada mehe veel kõrgema hinnaga mahaärimist paari-kolme aasta pärast, siis seda ma ei usu, aga see pole kindlasti eemärk.
                          Ei. Seda, et keegi 75m eest ostetu veel kallimalt edasi müüakse? seda ma ei usu. Kui juhtubki siis on see pigem erand või pritsivad meediahiiud veel rohkem füüri PL'i, et isegi Soton ei pea oma mängijaid müüma .

                          Ma mõtlesin ära tasumise all ikka seda, kas ta toob midagi mis meie kaitsemängu korda teeb. Kas ta toob stabiilsust? Kas ta aitab rahustada paanikahooge mis meil liiga tihti värava all tekib? Aeg näitab.

                          Kommentaar


                            Kaitsega seoses tore number see, et vaid City (6.1) laseb endale Liverpoolist (7.6) vähem pealelööke. Isegi standarditest on tänavu ainult viis imetud. Samal ajal edestab Mignolet tõrjete efektiivsuse osas (ülinapilt) vaid Harti.

                            Kommentaar


                              Korralik täiendus. Y.N.W.A
                              Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                              Kommentaar


                                Virgili diili oleks võinud siis Romeu ka kaasata. Korralikult tõestanud nüüd ennast lõhkuva poolikuna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X