320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oleme jälle niikaugel. Mingisugune lahendus võimalikult kiiresti palun.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Ma arvan, et mängijad ja ka klubi on juba harjunud, ega lase sel teemal end väga häirida. Sula lauale ja asi tehtud, muidu aga möla maha. See käib ka ajakirjanike vms kohta.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Ajakirjanikud ei saa maha vaikida, raha peab ju perele teenima. Aga noh, eks seda oli teada juba alates Coutinho vigastusest .

        Kommentaar


          Algselt postitas Devil Vaata postitust
          Aga noh, eks seda oli teada juba alates Coutinho vigastusest .
          Mis asi oli täpsemalt teada?

          Liverpool are braced for a new bid from Barcelona for Philippe Coutinho, following three offers in the summer.
          Benitez: "In football, everything is a lie".

          Kommentaar


            Kui nüüd talvel ära müüakse, siis on pool ikka väga hale.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar




              Martin Keown paneks Joe Gomeze hoopis Virigili kõrvale põhiliseks nr 2 kaitsjaks

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                http://www.fullmatchesandshows.com/2...full-show-3/#2

                Martin Keown paneks Joe Gomeze hoopis Virigili kõrvale põhiliseks nr 2 kaitsjaks
                Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  http://www.fullmatchesandshows.com/2...full-show-3/#2

                  Martin Keown paneks Joe Gomeze hoopis Virigili kõrvale põhiliseks nr 2 kaitsjaks
                  Gomez on küll lahe ja nii ning temast võib midagi suurt tulla, kuid...teinekord ma ikka mõtlen, et inglaste jalgpall on mingi 9-s, kuni 12-s maailmaime, sest neid dumbjuusereid on neil lademetes ja (kollane)meedia on täitsa mõistlik investeerimise koht EASile.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    http://www.fullmatchesandshows.com/2...full-show-3/#2

                    Martin Keown paneks Joe Gomeze hoopis Virigili kõrvale põhiliseks nr 2 kaitsjaks
                    Noh, mingisugune kabajantsik BBC-st nimega Garth Crooks (pidin googeldama, kes ta selline on) leidis üldse, et parim lahendus Liverpoolile oleks Brightonist 45 miljoniga Lewis Dunk osta. Et selle kõrval tundub isegi Martin Keown puhas geenius.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Oleme jälle niikaugel. Mingisugune lahendus võimalikult kiiresti palun.
                      Kas keegi oskab näiteid tuua palju on ajakirjanduses olnud ManC sellist "flirti" ajakirjanduses nende võtmemängijate müümise üle kuskile X kohta? Ma mõtlen Silva, Aguero, miks mitte ka De Bryne nüüd. Mina pole eriti tähele pannud, aga mul on suhteliselt selektiivne nägemine teiste klubide suhtes.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Kas keegi oskab näiteid tuua palju on ajakirjanduses olnud ManC sellist "flirti" ajakirjanduses nende võtmemängijate müümise üle kuskile X kohta? Ma mõtlen Silva, Aguero, miks mitte ka De Bryne nüüd. Mina pole eriti tähele pannud, aga mul on suhteliselt selektiivne nägemine teiste klubide suhtes.
                        Neil pole tarvidust müüa, meil nii rikkaid omanikke pole. Coutinho igast suunast töötlemine on juba sisseharjunud tava - Barca on sellistes asjades üliosav. 'pool muidugi peaks ütlema kindla ei või siis jätma kommenteerimata: mul on mulje, et mingisugused ajakirjanikulaadsed tegelased saavad klubi siseringilt liiga palju infot.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Kui jaanuaris minna lastakse võib liverpooli toetaja ka järgmiseks 20ks aastaks premi võidu ära unustada.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar




                            Raku naabrimees on päris veider inimene.
                            Tee Wijnaldumi stiilis:
                            vala 2 pooleliitrist pudelivett veekeetjasse.
                            keeda vesi valmis.
                            Lisa keedetud vette teekotike.
                            Eino, Joppenpuhh!

                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Neil pole tarvidust müüa, meil nii rikkaid omanikke pole. Coutinho igast suunast töötlemine on juba sisseharjunud tava - Barca on sellistes asjades üliosav. 'pool muidugi peaks ütlema kindla ei või siis jätma kommenteerimata: mul on mulje, et mingisugused ajakirjanikulaadsed tegelased saavad klubi siseringilt liiga palju infot.
                              Väidetavalt pole ka meil tarvidust müüa, aga ajakirjanduses käib pidevalt jant meie parima(te) või potensiaalikamate müümise osas. Ehk siis tegelikult on igal mängijal kuskil Excelis oma hind juurde märgitud ja käib kauplemine. Fännidele lubatakse muidugi aasta aastasse meeskonna ehitamist

                              Kommentaar


                                Mõnda klubisse on aastaid päevast päeva kilekottidega raha tassitud ja see on oma jälje jätnud - nende mängijatele lähenetakse (kuidagi) teisiti.
                                Meie oleme rahaga tule tegemisel alles kollanokad, kuid sammud on suured.

                                e: Ehk siis jäta mõned kogemustega kulutajad esimesest n.ö kuuest kõrvale ja vaata, mis pilt avaneb.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X