320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jolondus oleneb vaatenurgast. Minu probleem on selles, et ma mäletan kaheksakümnendaid isiklike mälestuste kaudu - mis 'pool siis oli ja mida tähendas. Et tõesti oldi paremad kui Barca või Bayern ja ManCity oli vaid mikroskoopiline putukas kusagil teises divisjonis. Seepärast on ikka veel võimatu aru saada ja leppida sellega, et nüüd oleme fiiderklubi, kes ei suuda ega taha oma paremaid poegi kinni hoida. Ikka veel - kuigi allaandmisest ja Macca Reali laskmisest on juba pea 20 aastat möödas.
    Aga see selleks. Nüüd on tulnud aeg mind naiivseks vanuriks ja pessimistiks sõimata, kes tänapäeva jalkat ei mõista. Küllap see nii ongi.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Siin pole midagi sõimata, kuid aasta 84 on ammu möödas siiski.

      Kui mängija mõtleb vigastuse välja, et mitte mängida, siis pole temaga suurt midagi peale hakata.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Veidi rohkem inside story kui Dannari lingitu. http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...ool-Barca.html

        Kommentaar


          Üks hommik kui oli huvi ruumoreid lugeda, aga sealt ei paista peale Lemari (keda talvel ei saa) ja kuus kuud varasema Keita midagi. Nojah ja Mahrezile öeldakse ei.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            On teil üldse kedagi vaja? Saite ilma temata ka enam-vähem hakkama
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Veidi rohkem inside story kui Dannari lingitu. http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...ool-Barca.html
              Pigem PR.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                On teil üldse kedagi vaja? Saite ilma temata ka enam-vähem hakkama
                Kuigi OX tahab väga, ei ole ta sama tasemega ründav keskpoolik.. Seega kindlasti on neil ühte sellise kaliibriga meest vaja, kes oskab neid tublilt kaitses seisvaid meeskondi lõhkuda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Nagu Intergi on enam-vähem hakkama saanud pärast Coutinho müüki: 9., 5., 8., 4. ja 7. koht ning sel hooajal on +5-st saanud -9. Ei taha enam-vähem hakkama saada, tahaks suurtele poistele pinda käia.
                  Mis kuradi võrdlus see on? Solanke on hetkel ka kordades tähtsam poolile kui coutinho oli interile..

                  Aga asendust oleks kindlasti vaja, kasvõi pingile.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Kui mängija mõtleb vigastuse välja, et mitte mängida, siis pole temaga suurt midagi peale hakata.
                    Benitez: "In football, everything is a lie".

                    Kommentaar


                      Coutinhot vigastuse simuleerimises süüdistada siiski ei saa. Barca teatel veel kolm nädalat reiega audis.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        As The Independent revealed in September, Coutinho had been complaining of back pain and when a scan revealed nothing was wrong with him, it was decided then it was better to play along with the façade - publically at least - in an attempt to try and limit the attention around his behaviour and allow Liverpool’s season to begin with less disruption than there would have been otherwise.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          SPORT - Liverpool's representatives had welcomed Coutinho's agents and his two brothers to Boston on September 2, and signed an agreement to negotiate the player in January or after 2018 World Cup.

                          Liverpool's representatives made over 30 phone calls to the agents of Coutinho in September. A deal was made that, in January, only the form of payment and add-ons will be discussed, because Liverpool made it clear the fee must be more than the €150m of Dembélé.

                          It's good to remember that Liverpool did so due to the attitude of Coutinho. The club made sure all their demands were met.
                          Benitez: "In football, everything is a lie".

                          Kommentaar


                            Macca - paremaid poegi ei pidanud ju tol ajal 'kinni hoidma'. Nad tahtsid üldise vaibi ja edu pärast ise kohal olla, nii nagu praegustes pällondoori klubides. Siin pole hetkel väga valikut.

                            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                            nojah aga öelda, et sellise pundiga me küll midagi ei saa absull, need on ju kari teisejärgulisi puujalgu, ainus kes mängida oskas, on nüüd barcas, ta vist ka ei saa? et mis ta ikka rääkima peaks.
                            See hooaeg on näidatud, et sai ka ilma, kuid kui ta mänginud on, on ta meil ikkagi enamvähem ainus, kes kinnises mängus võib jänku kübarast võtta. Ehk et kui loota imetegusid suurte kaaluga mängudes, on üks trump vähem. Paljud võidud sügise teises pooles algasid Phili esimesest väravast.


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Hea, et ma fänn pole. Viuhh. Joppas mul.


                            Ja Stok - muidu kena post, aga Firmino on see, kes aitab teistest maksimumi saada
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              tegelt te peaks rohkem oma asjapulki süüdistama antud olukorras. ülemineku võimalus tekkis ju juba suvel alates päevast kui Neymar PSG-sse läks. juhtidel oli pool aastat aega leida asendus. nüüd olete ise olukorras kus Monaco pole nõus Lemari müüma ja Leipzig ei lase Keital varem lahkuda...
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Arvad, et on mõistlik kedagi süüdistada? Süüdistada info alusel, mis on pigem minimaalne? Tegelikult peaks sind süüdistama, et sa varem oma süüdistustega lagedale ei tulnuda ja me ei saanud sind varem süüdistada, et sa ei süüdistanud.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X