320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas siis Klopp on süüdi, et mees jooksis Barcelona'sse ära?
    ..ja nii ongi

    Kommentaar


      Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
      Kas siis Klopp on süüdi, et mees jooksis Barcelona'sse ära?
      Mingil määral kindlasti.
      Benitez: "In football, everything is a lie".

      Kommentaar


        Üldiselt näiteks Pochi sats pole seni veel laiali jooksnud. Küllap ta siis suudab mingit visiooni müüa, mis mehi kinni hoiab ja omab ka mingit kredibiilsust selle elluviimiseks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          keda Man Utd on ära napsanud teiste pahade nina alt? Lukaku? Naah.. Ibra? Ei.. Peale ilmselge Pogba, kes õnneks ei ole veel tiitleid lauale kandnud (inglise karikaid me jätkuvalt ei arvesta) on ainult mõned kõlavate nimedega flopid ette näidata.

          Tulge Liverpooli, meil on kaks kraani, vasakpoolne liiklus, pudikeel, kogu aeg sajab
          Täiesti nõus, aga lisaksin juurde, et kui üks Hispaania pahalane sai järjekordselt teie parima mängija, siis meil on õnnestunud oma viimaste hooaegade parim poeg de Gea endale hoida. Lihtne see muidugi ei olnud ja ei hakkagi olema, sest erinevatel põhjustel on ka Manchesterist sinna päikese kätte liigutud (Becks, van Nistelrooy, Ronaldo).

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            tl;dr: kui mängija areneb klubi jaoks liiga heaks, siis ta läheb ära, kui ta just pole klubi fänn.
            Poleks neymar PSGs, siis ehk mängiks coutinho veel paar aastat poolis?
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Eks kokkuvõttes on muidugi arusaadav miks Coutinho minna tahtis, brasside värk ja soe kliima.
              Aga ma ei saa arum, miks ei võinud seda hooaega meil lõpuni mängida kasvõi selle samuse laenulepinguga.
              Mingit rolli tal Barca sellel hooajal võidetavates tiitlites olema ei saa.
              Aga mis seal enam, läinud siis läinud. Põnev näha kuidas edasi minnakse. Panustaksin rohkem selle peale, et talvel asendust ei tooda.
              FC Flora

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Tegelikult on niipidi, et PSG saab igalt poolt rahaga mängijaid kätte. Nüüd on meil patakas raha (mis tegelt on juba Keita ja vanderselli peale laiaks löödud, aga oletame, et on alles), uued telerahad ja üldse konto punnis, aga keda meil õnnestuks sellega ära meelitada? Sellist, keda teised ka tahavad, aga praegune omanik müüa ei taha? Või kui vaataks tsipa glamuursemat klubi, siis keda Man Utd on ametliku hambapasta, ametliku rehvipartneri ja ametliku köögikombaini abil ära napsanud teiste pahade nina alt? Lukaku? Naah.. Ibra? Ei.. Peale ilmselge Pogba, kes õnneks ei ole veel tiitleid lauale kandnud (inglise karikaid me jätkuvalt ei arvesta) on ainult mõned kõlavate nimedega flopid ette näidata.

                Tulge Liverpooli, meil on kaks kraani, vasakpoolne liiklus, pudikeel, kogu aeg sajab ja meil käib tihe rebimine top 4 koha peale! Sellega ei saa mitte Mikidarmianigi kätte.
                Õnneks on meie tõelised teemandid veel piisavalt noored ja toored, et pahalased rahakotiga ukse taha tuleks.. Ise jah, siiani oleme ostnud pigem nooremapoolseid talente kui "täielikult valmis" mängijaid. Nendest viimane oli vaid Matic, isegi Pogba puhul ei oleks toona veel kasutatud seda terminit, sest keskvälja bossid peaks tema vanuses veel aina paremaks minema.

                Ütleks, et see korrapärasus ehk hakkab ka muutuma nüüd. Kui sel aastal on 5 Inglise klubi 16 parima CL meeskonna seas ja ehk mõni jõuab sealt kaugemalegi ning korrapärane kodune konkurents säilib, ehk järgmistel hooaegadel pole see Reali või Barcelona kullasära enam nii suur?



                See endine Liverpooli Managing Director ajab isegi päris asjalikku juttu - Christian Purslow

                Kommentaar


                  Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                  Eks kokkuvõttes on muidugi arusaadav miks Coutinho minna tahtis, brasside värk ja soe kliima.
                  Aga ma ei saa arum, miks ei võinud seda hooaega meil lõpuni mängida kasvõi selle samuse laenulepinguga.
                  Mingit rolli tal Barca sellel hooajal võidetavates tiitlites olema ei saa.
                  Aga mis seal enam, läinud siis läinud. Põnev näha kuidas edasi minnakse. Panustaksin rohkem selle peale, et talvel asendust ei tooda.
                  Ma sain klubi, Jürka avaldusest aru, et perekond viis ta kiirelt minema.

                  Ja ka minule meeldib asendustest rääkida, fantaseerida, mõelda, arutleda ja...kurat, mulle tundub, et praegu on soodne (ma ei pea raha silmas) aeg tuua klubisse EPLi möödunud kahe hooaja parim mängujuht.
                  Taaskord - mulle tundub - et ta kipub enda praeguses klubis vinduma ja kett tiba maha käima, sest ta pole sellise agressiivse loomuga nagu mõned teised tegelased seal klubis ning see temale väga ei istu.
                  Muidugi tuleb arvestada, et ukse ees on kari pahalasi ja lõpukoll on vapzee hästi joonistatud. Aga, eks siinkohal tule õppida teistelt ja kasutada rünnakul erinevaid kombinatsioone - algul keelt kõrva ajada ja nuh...ega pekstes kergem pole. Küll Agger juba oskab end kehtestada.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Üks sõber ütles kunagi Reali kohta hästi: Reali jaoks on võlg mingi suvaline suur negatiivne arv, millel pole mitte mingisugust tähtsust.
                    Ma ütleks, et Barca kohta kehtib täpselt seesama. Raha pärast nad küll ei pea muretsema.
                    Mis see raha siia puutub? Barcal oli neymarile asendust vaja.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      FA Cup'i loos jälle meile sitt. Mis nõiad välja vihastanud oleme?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Ma ei teadnud, et Neymarr oli ründav poolik, kes lõi kauglööke. Minu viga, sorry. Ma võimalusel ei vaata Barca CL mänge.
                        nuusuta vähem liimi
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          FA Cup'i loos jälle meile sitt. Mis nõiad välja vihastanud oleme?
                          Sitt? Miks? Märksa ebameeldivam oleks võõrsilmäng mõnes liiga 2 urkas, kus oleks liiga suur kiusatus täie b-koosseisuga peale minna ja jääda kordusmängule või hoopis pudeneda. Anfield kohustab.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Sitt? Miks? Märksa ebameeldivam oleks võõrsilmäng mõnes liiga 2 urkas, kus oleks liiga suur kiusatus täie b-koosseisuga peale minna ja jääda kordusmängule või hoopis pudeneda. Anfield kohustab.
                            Kolm premieri tasemel mängu ühe nädala sees tagab mängijatele mõnusa toonuse.

                            Swansea 22 jaanuar,
                            FA Cup mängupäevad 26–29 jaanuar
                            Huddersfield 30. jaanuar
                            Spurs 4. veebruar

                            Kommentaar


                              Kuna Firmino saatus teatavaks tehakse, ei leia mingit kuupäeva?
                              Benitez: "In football, everything is a lie".

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Mis see raha siia puutub? Barcal oli neymarile asendust vaja.
                                pigem ikka Iniestale. ründav keskväli on iga aastaga järjest nõrgenenud. Xavile pole ka ju siiani korralikku mantlipärijat leitud, kuigi üks kaotatud poeg on Bayernis, kes ehk ühel päeval veel leiab kodutee üles
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X