320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nii juhtub, kui hooaja keskel oma parima mängija maha müüa. Ainult Klopp vist teab, miks Gomez ja Wijnaldum selliste tiimide vastu pidevalt põhis on.

    Kommentaar


      Küllaltki klassikaline Liverpool.
      Ei mingeid üllatusi. Värava imesime standardist nagu ikka. Huvitav kas imemehe klaarimine saab ka sama palju tähelepanu nagu Klavani oma Sevillas.
      Värava olukorras Kariusel süüd ei näe.
      Gomez endiselt kohutav.
      FC Flora

      Kommentaar


        Peale suurt joovastust ja pidu oligi hangover mängu oodata, aga arvasin et põhjas oleva tiimi vastu see nii raske ei saa olema. Vanahea jama - kui kogu tiimiga kasti ees seista, siis me oleme plindris, time and time again, see skeem töötab meie vastu ja täna jälle.
        Robertson veel enam-vähem, aga Gomez'i tsenderdused rünnakul ikka jätavad soovida. Salah on nüüd meie standardite mees? Lõpus oli igatahes juhtmed sassis v midagi, sest kõik kornerid keeras pekki. Ma ei tea mis seis Milneriga on, aga sellistes vastikutes mängudes tuleb teda kasutada. Lallana elementi vajame mängus aina enam näitas tänane.
        Vastaste poolelt - ajab kadedaks Fabianski omamine. MOM nende poolt kindlalt täna!

        Kommentaar


          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
          Küllaltki klassikaline Liverpool.
          Ei mingeid üllatusi. Värava imesime standardist nagu ikka. Huvitav kas imemehe klaarimine saab ka sama palju tähelepanu nagu Klavani oma Sevillas.
          Värava olukorras Kariusel süüd ei näe.
          Gomez endiselt kohutav.


          Päris raske on nõuda, et nii raskest olukorrast seda palli paremini tabaks(Can ja Gomez[insert facepalm gif]) ja see, et see mingi ime läbi Mawsoni jalale lendas oli puhas õnn ja muidugi teise palli puhul vahivad kõik seal ümber hui teab mida. + see Van Dijki cross lõpus Firminole oli filigraanselt hea.

          Kommentaar


            Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
            Nii juhtub, kui hooaja keskel oma parima mängija maha müüa. Ainult Klopp vist teab, miks Gomez ja Wijnaldum selliste tiimide vastu pidevalt põhis on.
            Loll oled peast või Püha Jüri kohta ei tohi siin teemas isegi piiksu teha, muidu kütavad vanakesed' sul kohe kere kuumaks.

            Can beat the best, can lose to the worst.
            Benitez: "In football, everything is a lie".

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
              https://streamable.com/mu4yh

              Päris raske on nõuda, et nii raskest olukorrast seda palli paremini tabaks(Can ja Gomez[insert facepalm gif]) ja see, et see mingi ime läbi Mawsoni jalale lendas oli puhas õnn ja muidugi teise palli puhul vahivad kõik seal ümber hui teab mida.
              [Klavani fännklubi liikmena kohustuslik remark, et] Hollandi printsi ebaõnnestunud klaarimine üldse põhjustas selle nurgalöögi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                https://streamable.com/mu4yh

                Päris raske on nõuda, et nii raskest olukorrast seda palli paremini tabaks(Can ja Gomez[insert facepalm gif]) ja see, et see mingi ime läbi Mawsoni jalale lendas oli puhas õnn ja muidugi teise palli puhul vahivad kõik seal ümber hui teab mida. + see Van Dijki cross lõpus Firminole oli filigraanselt hea.
                Teised kaks võtavad mees-meest, vab Dijk valvab seal oma tsooni. Magab maha liikumise, astub veel enne palli peale tormamist kaks sammu tagasi ja jääb hiljaks palli puhastama, külakuhi on juba ette jõudnud. Värava lööja oli muide seal samas külakuhjas ja ikka täiega mängus sees, regeeris 0,5 sekundit varem kui keegi teine lahtisele pallile.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                  Ma oleksin Gomeze asemel TAA-d küll oodanud, aga pole viga. 6-0, Firmino kübar, Ox 1 ja Salah 2.
                  Oeh, vana hea klassika.

                  Kommentaar


                    Järgmine hooaeg samas Liverpoolil kergem jälle kui Swansea Championshipi lendab.

                    Kommentaar


                      Ahh, minge munni.

                      Salah, Mane Mane and Roberto Firmino but we sold Coutinho, but it doesn’t matter at all actually because we have got Salah, Mane Mane and Robbie Firmino.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Tüüpiline Liverpool esmaspäeva õhtul võõrsil tabeli viimase vastu. Mitte, et Karius süüdi oleks olnud selles värvas, aga 3 lööki postide vahele ja 2 sisse on taaskord tõsiasi.

                        Kommentaar


                          Kariust pole küll mõtet kaotuses süüdistada. Keskväli ja rünne oli lihtsalt kehv. Selliste parkijate vastu oleks Lallana ja Trent pidanud algkoosseisus olema.

                          Kommentaar


                            mitmel pool on märgata kommentaare et Swansea on jobu, et umbkaitse ja et selliste mansade vastu ongi Liverpoolil raske. Mu arust näitab see pigem Liverpooli saamatust, et ei saada hakkama selliste tiimidega.

                            Kommentaar


                              Väga tuttav vaatepilt, kes 'pooli mänge pidevalt jälgib. Eelmise mängu energiast ja tahtmisest polnud raasugi järel. Ilmselgelt ei suudeta end piisavalt motiveerida sellisteks kohtumisteks. Ja kuni ei suudeta, pole mõtet ka liigatiitlist unistada.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                                mitmel pool on märgata kommentaare et Swansea on jobu, et umbkaitse ja et selliste mansade vastu ongi Liverpoolil raske. Mu arust näitab see pigem Liverpooli saamatust, et ei saada hakkama selliste tiimidega.
                                Kindel?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X