320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Homne karikamäng Viasat Sport 2 pealt ka kenasti nähtav.

    Kommentaar


      nahhui miks torres pingil on alguses? kas riius beniteziga?

      Kommentaar


        Algselt postitas Timbu
        Selle hooaja pilt.
        Issand kui räige photoshop. Peaagu sama õudne kui Saha viimane dive.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Reservid sõbrustasid Blackburniga ja võitsid 3:0. Jordy Brouwer sai hakkama kahe ja Robbie Threlfall ühe kolliga. Vv Peter Gulascit pole mina enne kohanud.
          Gulacsi, Kelly, Threlfall, San Jose (Darby 60), Huth, Flynn, Crowther, Plessis, Simon (Spearing 45), Brouwer, El Zhar (Insua 40).

          Aga Readingi vastu päris lapsukestega ikka ei minda. Hea võimalus siiski näha, mis mehed on Itandje, Leiva ja Leto ning kuidas Aurelio pärast vigastust hakkama saab.
          Itandje, Finnan, Aurelio, Carragher, Arbeloa, Leto, Sissoko, Lucas, Benayoun, Crouch, Torres.
          Pingil: Martin, Gerrard, Riise, Hobbs, Putterill
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Nauditav lahtine jalgpallimäng. Kõik neli 'pooli väravat olid kaunid, Benayouni esimene soolo muidugi eriti meisterlik. Leto väravasööt paistis ka silma. Torrese andes kahtlejaid ilmselt enam pole - eks tal võtab veel aega Inglise liiga kaitsestiiliga harjuda, aga potensiaal on metsik.
            Negatiivsest tuleb mainida nurgalöökide ülimalt puudulikku kaitsmist. See oleks vabalt võinud kätte maksta.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Väga kena . Lõpuks jälle midagi mängu moodi. Torres oli hea, Crouch oli keskmine, võtis palli ilusti maha ja ei kaodanud seda kunagi ära, samas millegi erilisega ka silma ei jäänud.., juhtub kui torres kõrval on .

              Algus oli konarlik aga, peale 1st väravat hakkas mängu kah tulema.
              Pennal jäi saamata ja Readingu esimese värava puhul oleks võinud ka suluseis olla, aga kui võit tuli siis ei ole väga vahet =) .

              Kommentaar


                tegemist oli passiivse suluga nii et ega ikka ei oleks pidanud küll ära vilistama, ainult siis kui oma mees ette oleks jäänud. Reading evis päris korralikult esimese poolaja lõppu, kuid kui ise ei löö, siis võid enam-vähem kindel olla et hakkad ise saama, Lita tegi ka head käärid, kuid liiga keskele.

                Kommentaar


                  Lisan veel, et Fernando Torres on vist minu näol endale uue fänni saanud. Need eilsed väravad olid lihtsalt vaimustavad. Just vaatasin veel 101 kolli pealt üle.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar




                    benitez on end küll segi joond kui jätab jälle torrese pingile

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                      http://www.skysports.com/story/0,195...758568,00.html

                      benitez on end küll segi joond kui jätab jälle torrese pingile
                      1. Vastastel, kel olemas valikuvõimalus, suurem segadus.
                      2. Maratoni pole mõistlik peale nädalast harjutamist joosta.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eestimees Vaata postitust

                        benitez on end küll segi joond kui jätab jälle torrese pingile
                        roteerima peab, aga kas just niimoodi, tõepoolest -

                        siit ka vastus küsimusele
                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                        Mis toimub?
                        "mis (viimases ja eelviimases liigamängus) juhtus" -

                        nii Birminghami kui Portsmouthi vastu alustas Torres pingilt ja 'pool jäi kuivale

                        Guardian: The manager kept Fernando Torres on the bench for an hour of Saturday's goalless draw with Birmingham City but has included the Spainiard, plus Steven Gerrard and Jamie Carragher, in his plans for a competition that he has admitted rates fourth on the club's list of priorities.


                        Rafa Can't Stop Rotating
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          lihtsalt naljakas crouch või keda iganes torresele eelistada, las ta parem alustab kui tuleb pingilt


                          nali jätkub




                          kas tõesti keegi liverpooli fänn tahaks torrese asemel näha crouchi väljakul?

                          Kommentaar


                            Jahm keegi ei taha Torrese asmel Crouchi näha aga Crouch tahab ka mängu aega saada ikkagi inglismaa koondise ründaja.Minu arust oleks normaalne kahe rünne ka teha ja mõlemad oleksid sees

                            Täna kell eesti aja järgi 17:00 hakkab wigan ja liverpooli mäng.Loodevasti võidab Liverpool Hiljem annan skoorid,siis kui ma olen ära vaatanud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas when Vaata postitust
                              Jahm keegi ei taha Torrese asmel Crouchi näha aga Crouch tahab ka mängu aega saada ikkagi inglismaa koondise ründaja.Minu arust oleks normaalne kahe rünne ka teha ja mõlemad oleksid sees

                              Täna kell eesti aja järgi 17:00 hakkab wigan ja liverpooli mäng.Loodevasti võidab Liverpool Hiljem annan skoorid,siis kui ma olen ära vaatanud
                              Palju õnne, nüüd on ka Liverpooli teemas oma special one olemas.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Ühinen õnnesoovidega ,ja eriti kui ma olen veel mängu ära vaatanud!
                                mc jünger.Anus Äärits.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X