320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saver Vaata postitust



    Võime vabalt siit foorumist kellegi võtta. Võid ise vabalt valida kelle.



    Poja, ära nüüd nii härga ka täis mine. Teeme parem 2500?


    500 siis? Pole kordagi siin neid bette varem tähele pannud kes ja mille eest on viitsinud sellist asja läbi viia, äkki keegi oskab infot jagada.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
      Oot. Manu fänn väidab viitsotti vahele pannes, et Liverpool jõuab top 4 ja Liverpooli fänn väidab viitsotti vahele pannes, et sinna ei jõuta? Dafuq? Vaja siin veel mingeid Manu fänne äkkrikastada...
      Kiidan su optimismi! Tahaks ka olla sinuga ühel meelel, aga paraku ei saa. Tuleb tõele näkku vaadata.

      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      500 siis? Pole kordagi siin neid bette varem tähele pannud kes ja mille eest on viitsinud sellist asja läbi viia, äkki keegi oskab infot jagada.
      Mulle sobib iga summa.

      Paraku ei tunne ka siit foorumist kedagi, kelle poole pöörduda.
      Benitez: "In football, everything is a lie".

      Kommentaar


        Ärge unustage end siis SIIN kirja panna.

        Kommentaar


          ‘At some stage, they have to win something again,’ he explained.

          ‘Telling everyone we progress is one thing, but you need something to show for it.

          ‘Liverpool is about winning trophies. You can lose against City, United, no problem.

          ‘They lost a League Cup semi-final against Southampton last year over two legs.

          ‘They lost against Wolves. They lost against West Brom, that’s simply not good enough.’

          ‘It’s one thing getting to the final, but you have to take the opportunities. In recent years Liverpool, when the chips are down, always find a way to lose.

          ‘A good team or outstanding team always finds a way to win. An average team finds a way not to.

          ‘If you look at the whole tenure, cup competitions included, me personally, I don’t think it’s been good enough.’


          ****

          Almost 1,400 fans gave forward over the next few hours to leave their thoughts on what they've seen from LFC.

          Some were happy, others patient, many disappointed, plenty frustrated and some it's fair to say are very, very angry.



          Benitez: "In football, everything is a lie".

          Kommentaar


            Saver, kui oled huvitatud lisa võtma, siis ma võtaks ka 500, et Liverpool on TOP4.

            Kommentaar


              Linnupoja ja Romario 500 each, ma võtaks selle ülejäänud 1500 mis maagilisest 2500 puudu jääb 😊

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Saver, kui oled huvitatud lisa võtma, siis ma võtaks ka 500, et Liverpool on TOP4.
                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                Linnupoja ja Romario 500 each, ma võtaks selle ülejäänud 1500 mis maagilisest 2500 puudu jääb ��
                Sobivad mõlemad.
                Benitez: "In football, everything is a lie".

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saver Vaata postitust
                  Sobivad mõlemad.
                  Tegin siis kihlveo teemasse postituse ka ära...
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Pakuks veel mõned ideed Saverile, sest tal on ilmselgelt raha liiga palju:

                    500€, mina ütlen, et Arsenal jääb kuuendaks, sina ütled, et ei jää.
                    500€, mina ütlen, et PSG võidab Ligue 1, sina ütled, et ei võida.
                    500€, mina ütlen, et Eesti ei võida 2022 MMi, sina ütled, et võidab.
                    500€, mina ütlen. et Saver on jobu, sina ütled, et ei ole.

                    Kommentaar


                      Saver'i vanemad jäävad päris vaeseks nii, võtke nüüd hoogu maha sõbrad. :P

                      Kommentaar


                        Tase on ikka oma poolt toetatava tiimi vastu panustada, Saver äkki mõtled üle ja äkki sulle ikkagi ei meeldi Liverpool? Pole nagu win-win olukord ka, summad on ikka mahlased...

                        Kommentaar


                          Elu24
                          Kaaslased kotivad staarfoorumlast.

                          Kommentaar


                            Haha dafuuck?
                            Liverpooli fänn panustab, et ei jõua "oma" klubi nelja hulka ja manu ja chelsea fännid panustavad vastu

                            Saver sa oled üsna lamp vend
                            Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                            Kommentaar


                              Jumal sa näed, aga sa ei mürista. Live teema hullem kui Reali oma varsti. Lükkake teemad kokku, siis madristad ja saverid saavad arutada võõrsil värava reegli üle ning teha panuseid mitmendaks Real premmis jääks näiteks, või midagi veel debiilsemat.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas the Kop Vaata postitust
                                Haha dafuuck?
                                Liverpooli fänn panustab, et ei jõua "oma" klubi nelja hulka ja manu ja chelsea fännid panustavad vastu

                                Saver sa oled üsna lamp vend
                                Ma mäletan vanas töökohas oli mul üks juudiiseloomuga ukrainlane, kes oli väga hull Kiievi Dünamo fänn. Ja siis vend alati panustas Kiievi vastu. Ta põhjendas seda sellega, et kui võistkond ära nussib, siis vähemalt saab raha. Aga kui võistkond võidab, siis on pohlad rahast vms.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X