320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No minu arust on Juve pask, prantslased ei tohiks palli puutuda ja Suur Hiina müür tuleks laiali jagada.

    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Asi pigem selles, et paljud Poolid olid selle mängu juba enne algust võitnud. Lisaks see kui pask ManU on jne.

      edit: Oh v*tt ja lilled. Viva La Sevilla - ManU ongi pask.

      Kommentaar


        Laupäevast mängu ei näinud, aga siin järgnenud sõda on nukker vaadata. Kaotus on kaotus, näitab vajakajäämised kätte. Kui võtta alguspunktiks jaanuari lõpus kaotatud jube karikamäng West Bromile, on 'pool perioodi olulistes mängudes saanud kaks kaotust (vs WBA ja Manu), ühe viigi (vs Spurs) ja ühe võidu (vs Porto võõrsil). Minu jaoks see pole piisav.
        ML on huvitav väljakutse ja hea, et ta sel kevadel meil olemas on, aga koduses liigas oleks saanud olelusvõitlust vältida. Üldse ei taha, et Top 4 jääb sõltuma mai alguse võõrsilmängust Chelseaga, aga praegu paistab sedamoodi.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Ma siin suurest igavusest, et vähem veiderdada vaatasin YT-st Naby Keita tegemisi. Kui seni on mu lemmik keskvälja doin' it all olnud Verratti, siis nüüd ma saan aru, et Keita eest oli vaja palju maksta ning võidelda. Tema oskus palli võita, hoida ja sööta ning sellega liikuda - mängu 360-kraadi lugeda - on vägev. Vähemalt videode järgi. Tahaks teda juba meite eest näha mängimas ja olukorid tekitamas.
          Kusagilt jäi ka silma, et tema puhul on hakatud kasutama uut mõõdikut. Nimelt on ta just olukordade tekitamises väga osav - suudab sügavalt anda ette söödu, mis tekitab ülekaalu, ohtliku olukorra.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Ma siin suurest igavusest, et vähem veiderdada vaatasin YT-st Naby Keita tegemisi.
            Huvitav, kas Woy'le näidati Christian Poulsenist ka sellist videot kui see indiviid meile toodi? Et noh kokku kleepida võib ju igatsugu asju eks? Ja seda on ka varem nähtud, et mujal bonksilt tegutsevad poisid ei suuda PL isegi söötu anda.

            Kommentaar


              Sellepärast tahakski ruttu näha mängimas. Muidu lihtsalt ajan endal asjata tükki ja ei pööra Verrattile piisavalt tähelepanu
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Sellepärast tahakski ruttu näha mängimas. Muidu lihtsalt ajan endal asjata tükki ja ei pööra Verrattile piisavalt tähelepanu
                Verrati on varsti 26 juba ja viimased 2-3 hooaega pole arengus seda loodetud hüpet toimunud kahjuks.

                Keital hetkel suht kesine hooaeg käsil, pole seda sära enam aga Liverpooli peaks sobima väga hästi.
                Tegemist on mitmekülgse mängijaga, kes hätta ei tohiks jääda üheski süsteemis ega liigas (loe: kui treeneriks ei satu Wenger või Mou)
                Mingit uut mõõdikut pole selle tarvis küll loodud.
                Saksamaal juba ammu hinnatakse ka jalgpalli keerulisemaid tahke peale söötude ja väravate, lihtsalt keegi tõlkis selle äkki lõpuks ka inglise keelde.

                Kommentaar


                  Oot, kas saan õigesti aru.
                  Verratti saab varsti JUBA 26 ja sestap paha, et kuigi on viimased kuus aastat olnud Euroopa top8 klubi põhimees, siis pole tõusnud päris maailma parimaks poolkaitsjaks. Vaid on selline top15 piirimail vend.
                  Samas
                  Keita saab varsti ALLES 24 ja olenemata sellest, et ta on mänginud tugevas liigas alles poolteist hooaega, millest pool on olnud kräpp, on ta mängija, kes kindlasti toodab.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Oot, kas saan õigesti aru.
                    Verratti saab varsti JUBA 26 ja sestap paha, et kuigi on viimased kuus aastat olnud Euroopa top8 klubi põhimees, siis pole tõusnud päris maailma parimaks poolkaitsjaks. Vaid on selline top15 piirimail vend.
                    Samas
                    Keita saab varsti ALLES 24 ja olenemata sellest, et ta on mänginud tugevas liigas alles poolteist hooaega, millest pool on olnud kräpp, on ta mängija, kes kindlasti toodab.
                    HALB päev?
                    Tore muidugi, et said sõnasabast kinni, oletada-tuletada ja natukene oma näidetega äärmusesse lennata.

                    Ma muidugi ei võrrelnud neid, lihtsalt nentisin, et Verrati areng on jäänud toppama ja et Keita sobib Liverpooli hästi oma olemuselt, sest on vaatamata vanusele küps mängija.
                    Pole seda sära ei võrdu kohe kräpp, lihtsalt enam ei otsusta ta ise mänge.
                    Samas Verrati suurte vastu väristab juba mitmendat aastat jalga. Kes ei mäleta, siis Barcelona legendaarne comeback sai ka alguse Verrati valedest sõõtudest ja perseli käimisest aga see on hoopis teine teema.

                    Nad oma STIILILT ning positsioonilt piisavalt erinevad, et lihtsalt statistikat kaeda ei annaks head ülevaadet, seega ei hakanud ka 1:1 võrdlema.

                    Kommentaar


                      Kõige paremad keskväljamehed käivadki teinekord perseli

                      Kommentaar


                        nojah, liverpool v manchester (mitte united) city.

                        Kommentaar


                          City, esimene mäng kodus. Minu jaoks kõige kehvem loos. Väga tugev vastane, seejuures selline, kellega iga aasta nagunii paar korda mängitakse.

                          Kommentaar


                            Inglismaa klubide finaal jääb nüüd kahjuks ära #fixed #soepall
                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              Kahju, et Man City aga neid võita on ka tore.
                              ..ja nii ongi

                              Kommentaar


                                Eks seal sisuliselt ainult rasked variandid olidki. City vähemalt ei üllata millegagi. Esimene mäng kodus on küll veidi halb, aga võidu korral on mida mäntsesteris kaitsta.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X