320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Laupäevahommik ja @Palace, hullemat raske ette kujutada. Läks siiski õnneks, ehkki vastasele anti veel õige naljaka pendlaga edu sisse. Tervet mängu ei näinud, aga tundus, et kaitse oli meil taas pidevas hädas nagu selliste vastastega võõrsil õige tihti. Keskväljal aga nappis loovust. Õnneks on Salah.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Loovusega olid lood enam-vähem ja üldse satsi üldise mänguga. Küll aga oli üksjagu palju rabedust ja personaalseid eksimusi (mis elu raskeks tegid ja üritusi nurjasid) ning vedas, et Mane teist kollast ei saanud. Mõni teine ründaja löönuks Benteke asemel meil võrgu ribadeks. Ma seda City mängu juba veits pelgan...aga nuh, teine meelsus ja õhtul on testosterooni tase madalam ka.

      Robertsoni on lahe vaadata - areneb iga minutiga.

      Palace'ist on tiba kahju, aga eks nad või nüüd siis võitma hakata.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Paistab, et Lallana hooaeg tehtud. Ja adjöö emmemm.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Raske mäng reservide vastu. Karius brainfartis korra, kuid päästis päeva mõned korrad rohkem.
          Üldiselt oli pilt jube. Enda poolt praaki palju. Taaskord jäeti vastasmeeskonna pikka tsentrit katma jublud. Miks? Kuid lõpp hea kõik hea.
          Mane on üks õnnelik poiss. Ja seda mitte ainult enda süül. Kole oli vaadata sellegipoolest.
          Ja Lallana on DS vol2?

          Kommentaar


            Karius jah päästis ikkagi paar olukorda väga hästi, et midagi halba tema kohta ei ütleks.

            Van Dijk tegi ikka päris palju vigu sisse. Benteke sai vabalt löögile näiteks.
            ..ja nii ongi

            Kommentaar


              Kariuse tugevus/nõrkus on jah see, et ta jookseb joonelt kiirelt välja. Ühel korral päästis sellega kindla värava ja teisel määrati pennu, mis võinuks mõnel teisel päeval vabalt olla ka vastase poolelt ohtlik mäng.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Kariuse tugevus/nõrkus on jah see, et ta jookseb joonelt kiirelt välja. Ühel korral päästis sellega kindla värava ja teisel määrati pennu, mis võinuks mõnel teisel päeval vabalt olla ka vastase poolelt ohtlik mäng.
                vastase poolt ohtlik mäng no sellise künka otsas võib olla ikka hea istuda.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Õpi lugema.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    City x 2 ja vahepeal derbi võõrsil. Laupäevahommik jälle! Low-key nädal.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Matip on vigastatud, niiet Klavan homme peaks pingil olema siis või miks ka mitte platsil.
                      ..ja nii ongi

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Matip hooaja lõpuni väljas, Gomez ka vigane. Kriis.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Matip hooaja lõpuni väljas, Gomez ka vigane. Kriis.
                            Pigem on see päästerõngas mis toob Klavani kaitsesse korda lööma.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Klavan ka vigane. Keegi on mingi needuse moodi asja klubile peale pannud.
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Hullemaks läheb. Klavan pole homme isegi pingil, Can ilmselt samuti audis. Lallana seevastu - pole päris võimatu, et mai algul võib veel mänguvõimeline olla. Homme aga valikud väga napid.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X