320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma linnupojuga nõus. Kui suudaks kodus puhtana hoida siis võõrsil ikka päris hea olla
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Järjekordne rekord, kolm kuuauhinda ühes hooajas. Waydago
      Dap-xyVXkAI0Jq1.jpg


















      ma veel algaja photoshopper, antke anteks
      ★★★★★★

      Kommentaar


        http://www.powerplaymanager.com/r1533770 Tee endale hoki-, korvpalli-, käsipalli- ja jalgpallimeeskond.

        Kommentaar


          Kindel 3-0.
          Euroopa parim ründekolmik on tasemel.
          Mo Salahi 40s värav sellel hooajal ja Bobby Firmino 26s...
          VVD on toonud ebareaalse kindluse kaitsesse ja Ox.... On faking kunn!
          Ole sõber alati, muidu teen sust salati

          Kommentaar


            Karius on ka toonud väga head tunnet väravasse, Mignolet tegi vahel saasta. Nt täna Kariuse oluline save, Mignolet oleks ammu selle välja võtnud sealt.
            ..ja nii ongi

            Kommentaar


              Väga mõnus on ikka vaadata, kui mängu küsimus ei ole mitte selles kas lüüakse värav, vaid selles millal lüüakse värav.

              Kommentaar


                Osa mängust tehti pooltuledega, aga polnud enamat tarvis. TAA taaskord suurepärane - pidevalt pildis ja palju õigeid otsuseid. Poiss on tõelises hoos hetkel.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  See ütleb nii mõndagi, kui juba Will Smithi looga enda emotsioone väljendama hakkan... aga just cruisin' hakkas mängu vaadates peas helisema, ega ole sealt veel lahkunud.
                  Süüdistuse saab kaela Osho van Dijk.


                  (Will! Aitäh, et sa enam mussi ei tee)
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Faking. Hooaja. Värav.


                    Mõnus mäng mida jutu ja rüüpe kõrvale vaadata. 'mouthil ei lastud hingata.
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Mis hooaja värav. Totaalne kaigas ju ;P

                      Kommentaar


                        Kihvta
                        Vedas, et Raggy Evertonis ei mängi, muidu saaksime lugeda tabloididest kuidas Rooney Luule ära lohistas.

                        FOTOD | Luule Komissarov tähistas Liverpooli võitu koos Klavani, Mohamed Salah' ja Virgil van Dijkiga!

                        Kommentaar


                          0ae645ad2d33ed42b0-81769949.jpg
                          ikka peab tähemärke 5 täis saama?
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Rutiin

                            Kommentaar


                              Algselt postitas the Kop Vaata postitust
                              Kindel 3-0.
                              Euroopa parim ründekolmik on tasemel.
                              Mo Salahi 40s värav sellel hooajal ja Bobby Firmino 26s...
                              VVD on toonud ebareaalse kindluse kaitsesse ja Ox.... On faking kunn!
                              Jah, sest Salah on parem kui Messi; Friminho on parem kui Suarez ja Mane on parem kui Dembele.
                              Ühtlasi on veel Salah parem kui Cavani, Friminho parem kui Neymar ja Mane parem kui Mbappe. Ilma kahtlusteta!

                              Miks piirduda üldse Euroopa ja praeguse ajaga? Võiks ju kohe öelda, et universiumi kõige monumentaalsem ründetrio keda homo sapiensi silm on näinud?!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Miks piirduda üldse Euroopa ja praeguse ajaga? Võiks ju kohe öelda, et universiumi kõige monumentaalsem ründetrio keda homo sapiensi silm on näinud?!
                                KKK - Klu, Klux, Klan ehk Kane, Kane ja Kane?


                                On's tõesti nii raske olla, kui inimene rõõmu tunneb?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X