320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Kas eelmistel aastatel ka selline jama on olnud? Või see on seotud ühe eestlasega ühes vinges klubis?
    Tegelikult on see eelkõige seotud ka võimaluse tekkimisega, SD kvaliteeti 20m ekraani pealt ei vaata .

    Kommentaar


      VSB teemat lugedes saan aru, et kanged joogid on tasuta?!
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        VSB teemat lugedes saan aru, et kanged joogid on tasuta?!
        Ära usu hülge juttu, tasuta on vaid...

        Kommentaar


          Mis valemiga muidu see pilt HDks siis saadakse?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Mis valemiga muidu see pilt HDks siis saadakse?
            Kolme tilga verega ja eks see VSB telepilt läheb ka lähiajal HDks üle, finaaliks veel vist mitte (aga ma pole VSB esindaja seega ei tea täpselt).

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Kas Reali teemas tegid samasugust reklaami?
              Lisaks veel VSB teemas.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Kas Reali teemas tegid samasugust reklaami?
                Ilgelt igav oleks, kui WB ei saaks mõnele Reali fännile ... poolajal ...

                Edit: Ja noh, laske mul nüüd see vasikavaimustus üle elada .

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Pidasin just seda Jordani osa silmas, et kuidas madridiivad selle alla neelavad?
                  Mu sisemine sotsiaalturundusgeenius ei lubanud seal teemas samasugust reklaami teha .

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Pidasin just seda Jordani osa silmas, et kuidas madridiivad selle alla neelavad?
                    Neelasin. Sitaks valus oli.

                    Kommentaar


                      Uusi vigastatuid pole, vanu tagasi tulemas samuti mitte. Gomez pühapäeval ei mängi, Lallana on esimest korda koos meeskonnaga treeninud, Can teeb seda võib-olla järgmisel nädalal. Nii et pühapäeval sama 11 ilmselt mis Roomas.
                      Gerrardi uus töökoht ka ametlik, leping neljaks aastaks. Selles ametis on muidugi hea kui neli kuud vastu pead.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Uusi vigastatuid pole, vanu tagasi tulemas samuti mitte. Gomez pühapäeval ei mängi, Lallana on esimest korda koos meeskonnaga treeninud, Can teeb seda võib-olla järgmisel nädalal. Nii et pühapäeval sama 11 ilmselt mis Roomas.
                        Gerrardi uus töökoht ka ametlik, leping neljaks aastaks. Selles ametis on muidugi hea kui neli kuud vastu pead.
                        Väga loodaks, et vähemalt Adam ja Clyne saavad mingigi mänguvormi finaaliks. Cani osalemist kahtlen. Roma vastu väike Trent ikka põles terve mäng, imelik et Clyne'i asemele ei pandud, loodetavasti ei tähenda seda et tal tõesti vorm nii kadunud. Nende staar-ilbertite vastu oleks teismeline Trent ja Lovren paremas ääres üks läbikäiguhoov. Esikolmik on ka tempos paar sammu aeglasem, kuigi Mane tegi suurepärase esituse, ehk vist hooaja parima. Töötas kaitsesse ka kenasti.
                        Homme võib olla õudne, aga ei ole kahtlust, et Brightoni vastu tehakse nö peaproov, ehk sama koosseis, keda planeeritakse finaaliks.


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Andy twiit jobsite'ile circa anno 2012:
                        Screenshot_2.jpg
                        Raske töö ja pühendumus, see meile meeldib. Milline mängija ja milline lugu.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Salahi 50s mäng. Kui 7 väravat täna lööb siis 50st 50 .
                            Juba 43 on rohkem kui kellelgi teisel varem.

                            Kommentaar


                              Nüüd peab siis lootma jääma, et Brightonilt punktid saame 😕

                              Kommentaar


                                Meistrite Liiga mäng selgelt jalgades. Kogu meeskond kahvatu, ainsa erandina Mane. Tüüpiliselt jätame närvikõdi ikka ka viimasteks momentideks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X